ARKANA

Naujasis ARKANA. Hibridinis iš prigimties.
 

Susipažinkite su išskirtiniu miesto visureigiu ARKANA, suderinančiu visa, kas geriausia iš „Renault“: unikalų ir įspūdingą išorės dizainą, saugumą ir vairavimo patogumą užtikrinančias pažangias technologijas bei hibridinės pavaros našumą. Pasinerkite į visiškai naujus vairavimo potyrius – atraskite dinamiką, komfortą ir vairavimo malonumą, kurio jau seniai troškote.

Įspūdingas dizainas

Sukurkite nepamirštamą įspūdį – elegancija ir sportiškumu alsuojantis naujasis ARKANA aiškiai išsiskiria iš minios ir nepalieka abejingų. Galingos SUV proporcijos ir 200 mm prošvaisa harmoningai dera su grakščiomis ir sklandžiomis kupė formomis bei nuožulnia stogo linija. Rafinuotą įvaizdį sustiprina plačias priekines groteles, durelių apačią ar išraiškingų formų priekinį buferį puošiantys chromo apdailos elementai, o tvirtą visureigio charakterį pabrėžia priekinio ir galinio buferio bei ratų arkų apsaugos. „Full LED Pure Vision“ priekiniai žibintai su C formos dienos šviesų simboliu papildo dinamišką ir stilingą naujojo ARKANA dizainą bei puikiai apšviečia kelią tamsiuoju paros metu, todėl vairuoti tampa dar saugiau. Savo išskirtinį ARKANA galite sukurti rinkdamiesi iš septynių kėbulo spalvų ir trijų skirtingų 17 bei 18 colių skersmens ratlankių dizainų, taip pat galima pasirinkti kontrastingą juodos spalvos stogą.

Pažangus funkcionalumas

Naujojo ARKANA salonas įkūnija modernaus dizaino ir sumanių technologijų dermę. Apgalvotai suprojektuota vairuotojo vieta leidžia pasijusti pačiame valdymo centre – prietaisų skydelis su 7 arba 10,2 colių skaitmeniniu spalvotu ekranu ir 7 arba 9,3 colių centrinis ekranas leidžia itin patogiai ir aiškiai matyti reikalingą kelionės informaciją bei pasiekti ir valdyti automobilio funkcijas. Interaktyvaus prietaisų skydelio ekrano grafinę išvaizdą galima keisti pagal poreikius, o hibridinėje E-TECH versijoje  ekrane rodomas ir baterijos įkrovos lygis, energijos srauto kryptis – pavyzdžiui, kai į ratus siunčiama elektros energija iš baterijos ar vidaus degimo varikliui įkraunant bateriją, – bei akceleracijos metu naudojamos energijos ar lėtėjant ir stabdant regeneruojamos energijos kiekio rodmenys.
Integruotos naujojo ARKANA technologijos suteikia dar labiau įtraukiančius vairavimo potyrius. Šiek tiek išgaubtame ir į vairuotoją pasuktame centriniame ekrane, kuris harmoningai papildo modernų salono stilių ir leidžia aiškiau matyti jame rodomą informaciją, itin patogu valdyti intuityvią EASY LINK informacijos ir pramogų sistemą. Multimedijos sistema yra suderinama su „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“, todėl skambinti ar priimti skambučius, klausytis mėgstamos muzikos ar valdyti kitas telefono funkcijas ir visada likti prisijungus tampa dar paprasčiau. Taip pat ji pasižymi tokiomis naudingomis paslaugomis kaip „Google“ adresų paieška ar „TomTom“ eismo informacija realiu laiku, leidžia sukurti skirtingus profilius visiems automobilio naudotojams ir konfigūruoti centrinio ekrano valdiklių išdėstymą pagal individualius poreikius.

Hibridinės pavaros sistemos

Galia, našumas ir tvarumas – naujasis ARKANA su hibridine E-TECH pavaros sistema arba itin efektyviu „mild hybrid“ benzininiu varikliu suderina šias savybes ir užtikrina išskirtinį vairavimo malonumą.
Iš „Formulės 1“ į bendro naudojimo kelius perkelta E-TECH technologija, pirmiausia pasirodžiusi CLIO ir CAPTUR modeliuose, naudojama ir naujajame ARKANA. 145 AG pasiekianti hibridinė pavaros sistema apima naujos kartos 1,6 litro keturių cilindrų benzininį variklį su kietųjų dalelių filtru, 36 kW galios elektros variklį ir 15 kW aukštos įtampos starterį-generatorių bei inovatyvią transmisiją, kuri užtikrina maksimalų energijos panaudojimo efektyvumą. Su 1,2 kWh talpos baterija, įrengta automobilio bagažinės dugne, hibridinė „E-TECH Hybrid“ pavaros sistema užtikrina iki 40 proc. mažesnes degalų sąnaudas, palyginti su įprastu vidaus degimo varikliu, ir itin sklandų bei energingą įsibėgėjimą. Kinetinės energijos regeneracijos sistema stabdant ar tiesiog atleidus akceleratoriaus pedalą įkrauna bateriją, tad net iki 80 procentų kelionės laiko mieste su naujuoju „ARKANA E-TECH Hybrid“ įveiksite vien elektros režimu. EV režimą įjungti galite vienu mygtuko paspaudimu ir mėgautis tyliu bei visiškai emisijų pėdsako nepaliekančiu vairavimu – vien elektros režimu galima važiuoti iki 75 km/val. greičiu.
Naująjį ARKANA taip pat galima rinktis su itin našiais benzininiais 140 arba 160 AG „mild-hybrid“ varikliais, naudojančiais starterio-generatoriaus ir 12 voltų ličio jonų baterijos sistemą. Ši technologija pagerina „Stop & Start“ sistemos veikimą, padėdama variklį iš naujo paleisti švelniau, o taip pat suteikia papildomos galios akceleruojant. Elektrifikuoti naujojo ARKANA varikliai, komponuojami su 7 pavarų automatine EDC transmisija, užtikrina puikias dinamines savybes, galingą akceleraciją, sklandų važiavimą ir komfortą, o tuo pačiu gali iki 8 proc. sumažinti degalų sąnaudas ir anglies dvideginio emisijas.

Saugesnėms ir patogesnėms kelionėms

Išskirtinis SUV – išskirtinis saugumas. Su naujuoju ARKANA, pelniusiu maksimalų 5 žvaigždučių įvertinimą naujų automobilių „Euro NCAP“ saugumo bandymuose, už vairo jaustis galite kaip niekada ramiai. Saugumą ir vairavimo patogumą užtikrina itin gausi pažangių vairavimo pagalbos technologijų įranga. Greitkelyje ir eismo spūstyse judėti padedanti EASY PILOT vairavimo pagalbos sistema, naudojanti priekinę kamerą bei radarą ir veikianti važiuojant iki 160 km/val. greičiu, apima adaptyvią greičio palaikymo ir eismo juostos palaikymo sistemas, todėl padeda kontroliuoti automobilio greitį palaikydama saugų atstumą nuo priekyje važiuojančių transporto priemonių ir išlaikydama automobilį reikiamos eismo juostos viduryje. Ši sistema ypač naudinga važiuojant spūstyse – su „Stop & Go“ funkcija ji gali pati visiškai sustabdyti automobilį, kai eismas visiškai sustoja, ir automatiškai pradėti važiuoti kitoms transporto priemonėms pradėjus judėti.
Jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumu ir maloniu valdymo paprastumu rūpinasi ir tokios technologijos kaip avarinio stabdymo sistema, atpažįstanti pėsčiuosius ir dviratininkus, eismo juostos kirtimo perspėjimo ir palaikymo eismo juostoje sistema, aklosios zonos stebėjimo sistema bei kelio ženklų atpažinimo sistema su įspėjimo apie greičio ribojimus ir jų viršijimą funkcija. Patogumą ir saugumą tamsiuoju paros metu užtikrina automatinė tolimųjų ir artimųjų šviesų sistema, naudojanti priekinę kamerą ir fiksuojanti aplinkos šviesos lygį bei atvažiuojančių kitų transporto priemonių žibintus.
Manevravimą mieste – ypač ankštose gatvelėse ar stovėjimo aikštelėse – itin palengvina galinio vaizdo kamera. Netrukus naujajame ARKANA taip pat bus siūloma 360 laipsnių vaizdo kamera, atkurianti vaizdą iš viršaus ir įspėjanti apie kliūtis bei objektus aplink automobilį. Dar daugiau patogumo suteikia „Easy Park Assist“ sistema, kuri, naudodama 12 priekinių, galinių ir šoninių atstumo jutiklių, pati įvairuoja ir išvairuoja automobilį iš lygiagrečios, statmenos ar įstrižos stovėjimo vietos – vairuotojui tereikia spausti greičio ar stabdžio pedalus ir perjungti pavarą pagal nurodymus centriniame ekrane. Taip pat naujajame ARKANA diegiama ir įspėjimo apie judėjimo trajektoriją kertančius automobilius važiuojant atbuline eiga sistema „Rear Cross Traffic Alert“, leidžianti saugiau išvažiuoti iš stovėjimo vietos ar judėti esant ribotam matomumui.

Sportiški akcentai

Trokštantiems dar daugiau sportiškumo – „R.S. Line“ versija, demonstruojanti dinamišką naujojo ARKANA prigimtį. Išskirtinė šiai versijai skirta „Valencia Orange“ spalva, juodi apdailos intarpai, chromuoti išmetimo sistemos vamzdžių antgaliai ir „F-1“ stiliaus priekinio buferio aptakas išorėje bei unikalūs „Renault Sport“ akcentai interjere sukuria neeilinį įvaizdį, kuris tikrai leis išsiskirti minioje.

MULTI-SENSE potyris

Vairavimo potyris toks, kokio norite. Su MULTI-SENSE sistema galite keisti važiavimo režimą pagal savo nuotaiką ar važiavimo sąlygas – rinktis degalų sąnaudas sumažinantį „ECO“, dinamiką išlaisvinantį „Sport“ ar individualiai konfigūruojamą „My Sense“, o taip pat ir keisti prietaisų skydelio išvaizdą ar vidaus apšvietimo spalvą (galimos 8 skirtingos spalvos).

Erdvė gyvenimui

Mėgaukitės laisvės pojūtį suteikiančia interjero erdve. Naujasis ARKANA puikiai suderina unikalias kėbulo linijas su lygių neturinčiu erdvumu ir užtikrina ypač daug vietos – daugiausiai savo kategorijoje – gale sėdintiems keleiviams, o praktiška ir talpi 513 litrų tūrio (480 litrų E-TECH hibridinėje versijoje) bagažinė taip pat pasižymi didžiausia erdve segmente.