ZOE

Naujasis Renault ZOE

Tyras 100 proc. elektrinio vairavimo malonumas

Galimybė keliauti tyliai, nepaliekant emisijų pėdsako ir nepaprastai patogiai – atraskite elektrinio vairavimo malonumą su naujuoju Renault elektromobiliu ZOE, nuo šiol viena įkrova nuvažiuojančiu dar didesnį atstumą.

Nuvažiuokite toliau

Naujasis ZOE nuo šiol komplektuojamas su 52 kWh talpos „Z. E. 50“ baterija, leidžiančia viena įkrova nuvažiuoti 395 km atstumą (pagal WLTP) – lyginant su ankstesniąja baterija, nuvažiuojamas atstumas išaugo net 25 procentais, o „Z. E. 50“ pasižymi vienu geriausių talpos ir viena įkrova įveikiamo atstumo santykiu rinkoje. Be to, išaugusi baterijos talpa nepaveikė baterijos apimčių – ji išliko tokio paties dydžio, todėl naujasis ZOE toks pat erdvus ir patogus naudoti kasdien kaip ir anksčiau. Naujoji „Z. E. 50“ baterija taip pat geba tiekti elektros energiją didesniu srovės intensyvumu – ši savybė ženkliai prisideda prie įspūdingos „R135“ elektros motoro dinamikos, o joje panaudotos „Renault“ ištobulintos technologijos užtikrina jos saugumą ir efektyvumą.

Naujasis elektromobilis ZOE pasižymi unikaliu įkrovimo funkcionalumu ir patogumu. Viena iš didžiausių naujovių – galimybė bateriją įkrauti naudojant nuolatinę (DC) elektros srovę, siekiančią iki 50 kW. Įkraunant naująjį ZOE 50 kW DC įkrovimo stotelėje, baterija 150 km atstumui nuvažiuoti reikiama elektros energija yra papildoma per 30 min (pagal WLTP). Be to, „Type-2“ įkrovimo jungtis ir „Caméléon“ įkroviklis leidžia naująjį elektromobilį ZOE įkrauti tiek iš buitinio tinklo, tiek greitojo įkrovimo 22 kW stotelėse – pastarosiose naujojo ZOE baterija 125 km atstumui reikalinga energija yra įkraunama per vieną valandą (pagal WLTP). 

Ryškesnė išvaizda

Naujasis elektromobilis ZOE žavi dar patrauklesniu išskirtiniu dizainu ir aptakiomis formomis. Priekinėje dalyje iš pirmo žvilgsnio pastebimos skulptūriškos kapoto linijos, susiliejančios su prekės ženklo deimantu, po kuriuo slypi įkrovimo jungtis. Naujo dizaino priekiniame buferyje grotelės puoštos chromuotomis detalėmis, chromuota apdaila taip pat supa ir rūko žibintus, o buferio šonuose esančios oro įsiurbimo angos ne tik sukuria veržlų ir dinamišką įvaizdį, bet ir padeda pagerinti aerodinamines elektromobilio savybes. 
Dar daugiau modernios visiems „Renault“ modeliams būdingos dizaino išraiškos suteikia nauji „Full LED“ priekiniai žibintai su C formos dienos šviesomis. LED žibintai ne tik sukuria dramatišką ir drąsų įvaizdį, bet ir užtikrina puikų matomumą vairuotojui tamsiuoju paros metu ar prastomis vairavimo sąlygomis. Galiniuose žibintuose taip pat naudojama LED technologija, o jų dizainas vizualiai praplatina galinę elektromobilio dalį ir sustiprina impozantišką išvaizdą. 
Naujojo elektromobilio ZOE kėbulo spalvų gamą papildė naujos „Celadon Blue“, „Flame Red“ ir „Quartz White“ spalvos, pabrėžiančios elegantiškas linijas ir dinamiškus linkius, bei penkių naujų dizainų 15-17 colių ratlankiai, suteikiantys dar modernesnę ir veržlesnę išvaizdą.

Gaivaus komforto potyris viduje

Vairuokite ne tik puoselėdami planetą, bet ir mėgaudamiesi išskirtiniu komfortu. Visiškai naujo dizaino prietaisų skydelis naujajame ZOE sukurtas panaudojant aukštos kokybės medžiagas ir yra kruopščiai išbaigtas, o „ZEN“ įrangos lygyje sėdynių apmušalai pagaminti iš 100 proc. perdirbtų medžiagų. 

Naujajame ZOE nuo pat pirmojo įrangos lygio diegiamas 10 colių skaitmeninis prietaisų skydelis, neturintis lygių segmente raiškumo ir funkcionalumo atžvilgiu. Prietaisų skydelio ekrane rodomos pagrindinės pagalbinės vairavimo sistemos ir visi parametrai, leidžiantys stebėti elektrinio vairavimo efektyvumą. Versijose su GPS navigacijos sistema, prietaisų skydelyje taip pat atvaizduojami žemėlapiai.
9,3 colio lietimui jautriame multimedijos sistemos ekrane galite valdyti visas pramogines ar navigacijos funkcijas, taip pat pagrindinius transporto priemonės nustatymus – nuo pagalbinių vairavimo sistemų parametrų iki prietaisų skydelio spalvos pasirinkimo. „Renault EASY LINK“ vartotojo sąsaja praturtinta specifinėmis elektromobilio valdymo funkcijomis, pavyzdžiui, galimybe realiu laiku matyti laisvas įkrovimo stoteles. Žinoma, multimedijos sistema taip pat užtikrina „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ mobiliojo telefono sąsają.  

Naujojo ZOE interjeras kupinas praktiškų ir naudingų sprendimų – centrinėje konsolėje nuo šiol dvigubai daugiau erdvės daiktams pasidėti, taip pat siūloma pasirenkamoji belaidžio mobiliojo telefono įkrovimo funkcija. Keliauti patogu ne tik įsitaisius priekinėse sėdynėse – naujasis ZOE užtikrina ypatingai daug erdvės sėdintiems ant galinių sėdynių, be to, bagažinės talpa siekia net 338 litrus – pakankamai visiems šeimos daiktams! 

Technologijos pažangiam vairavimui

Visiškai nauja elektros sistemų infrastruktūra leido integruoti visas pagalbines vairavimo sistemas, neatsiejamas nuo malonaus, patogaus ir saugaus vairavimo be įtampos.

Vairavimą palengvina kelio ženklų atpažinimo sistema,  automatinė tolimųjų šviesų perjungimo sistema, aklosios zonos įspėjimo sistema ir „Auto-Hold“ sistema, automatiškai įjungianti stabdžius ir padedanti išlaikyti automobilį vietoje, kai vairuotojas atleidžia stabdžio pedalą.
Saugumu rūpinasi automatinė avarinio stabdymo sistema, eismo juostos stebėjimo ir palaikymo eismo juostoje sistemos, o manevravimą miesto gatvelėse ar ankštose stovėjimo aikštelėse ženkliai palengvina „Easy Park Assist“ technologija, gebanti pati įvairuoti automobilį į stovėjimo vietą, vairuotojui tik valdant pedalus ir pavaras, taip pat priekiniai, galiniai ir šoniniai atstumo jutikliai bei galinio vaizdo kamera.
 

„B“ važiavimo režimas

Naujasis ZOE turi važiavimo režimą, leidžiantį vairuotojui beveik nesinaudoti stabdžio pedalu. Aktyvavus naująjį „B“ važiavimo režimą, automobilis ima lėtėti sparčiau vos atleidus akceleratoriaus pedalą – tai itin palengvina vairavimą mieste ar lėtame eisme.

135 AG versija

Naujasis ZOE siūlomas su „R110“ (80 kW) ir „R135“ (100 kW) elektros motorais. „R135“ motoras, pasiekiantis 135 AG, pasižymi 245 Nm sukimo momentu ir leidžia nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgėti per mažiau nei 10 sekundžių bei pasiekti 140 km/val. maksimalų greitį.

Energijos regeneracija stabdant

Įkraukite naujojo ZOE bateriją tiesiog... vairuodami! Nauja stabdžių sistema lemia, kad kiekvieną kartą nuspaudus stabdžio pedalą kinetinė stabdymo energija paverčiama elektros energija ir padeda įkrauti bateriją.

Elektromobilių įsigijimo fiziniams asmenims skatinimas

Siekdama sumažinti neigiamą transporto keliamos taršos poveikį klimatui ir skatinti naudotis mažataršiais automobiliais, Aplinkos ministerija gyventojams kompensuos dalį išlaidų už įsigytą elektromobilį.

Kompensacinės išmokos dydis vienam pareiškėjui už įsigytą naudotą elektromobilį yra 2500 Eur, už įsigytą naują elektromobilį 5000 Eur. Papildoma 1000 Eur kompensacija skiriama pareiškėjui, kuris sunaikino seną transporto priemonę.

Prašymus kompensacinėms išmokoms gauti įsigijus elektromobilį galima pateikti nuo 2021 m. gegužės 17 d. 8.00 val. iki 2021 m. gruodžio 31 d. 12.00 val.  per informacinę sistemą APVIS. Daugiau informacijos:  https://www.apva.lt/kvietimas-pagal-priemone-elektromobiliu-isigijimo-fiziniams-asmenims-skatinimas-2/