CLIO

Nuo 17 390 €

Renault CLIO

Stilingas ir išmanus miesto automobilis

Nepaprastai patrauklus dizainas ir apgalvotai suprojektuota interjero erdvė, sumanios ryšio ir saugos technologijos bei efektyvios pavaros sistemos, kurios patenkins kiekvieno vairuotojo poreikius. Renault CLIO suderina viską, ko reikia, kad vairavimas teiktų dar daugiau malonumo, o kasdienės kelionės taptų patogesnės.

Stiliaus ikona

Elegantiškos kėbulo linijos, dinamiški linkiai ir stilingos detalės sužavi iš pirmo žvilgsnio – CLIO įkvepia ir nuteikia malonioms kelionėms dar prieš įsitaisant prie vairo.

Content block

„Full LED“ žibintai

Nelikite nepastebėti ir matykite viską savo kelyje. Skiriamuoju Renault modelių bruožu tapęs C formos dienos šviesų simbolis integruotas priekiniuose žibintuose, be to, šis motyvas atkartojamas ir galiniuose LED žibintuose. Stilingą ir šiuolaikišką CLIO eksterjero dizainą papildantys „Full LED“ priekiniai žibintai, komplektuojami nuo pirmojo įrangos lygio, užtikrina geresnį matomumą bet kokiomis važiavimo sąlygomis. Dar daugiau patogumo vairuojant suteikia papildomai pasirenkama automatinė artimųjų ir tolimųjų šviesų perjungimo sistema, naudojanti priekinę kamerą ir fiksuojanti aplinkos šviesos lygį bei kitų transporto priemonių žibintus.

Erdvus ir stilingas interjeras

Pasinerkite į jaukų komfortą erdviame, apgalvotai suprojektuotame ir kokybe alsuojančiame CLIO salone, kuriame harmoningai dera šiuolaikiškas dizainas ir sklandžiai integruotos technologijos.
 

Content block

„Smart Cockpit“ 

Įsitaisę prie CLIO vairo pasijuskite pačiame potyrių ir valdymo centre. Pagrindinis „Smart Cockpit“ elementas yra į vairuotoją šiek tiek pasuktas 7 arba 9,3 colio EASY LINK informacijos ir pramogų sistemos ekranas, kuris leis ypač patogiai valdyti įvairias funkcijas – daugelį jų valdyti taip pat galima ant vairo įrengtais mygtukais. Naudokitės navigacija, mėgaukitės muzika, valdykite automobilio nustatymus, pavyzdžiui, vairavimo ar parkavimo pagalbos sistemas, keiskite važiavimo režimą, skambinkite ir priimkite skambučius prijungę telefoną „Bluetooth“ ryšiu – ir dar daugiau. EASY LINK informacijos ir pramogų sistema taip pat suderinama su „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“, todėl mėgstamas išmaniojo telefono programėles galite pasiekti automobilio centriniame ekrane. Be to, papildomai pasirenkamas skaitmeninis spalvotas 10,25 colių prietaisų skydelis suteikia dar daugiau patogumo vairuojant – šį ekraną galima konfigūruoti ir pasirinkti norimą grafinę temą bei valdyti rodomą informaciją.

Content block

Aukštos klasės komfortas

Pakanka vieno žvilgsnio, kad pastebėtumėte aukštą kokybę bei įvertintumėte patrauklų CLIO interjero dizainą. Prietaisų skydo viršus ir vidinės durų apdailos pagamintos iš minkštos, malonios liesti medžiagos, o chromuoti akcentai papildo elegantišką salono išvaizdą. Be to, individualų savo stilių galite kurti pasirinkdami oda aptrauktą vairą ir oranžinės spalvos apdailą prietaisų skyde. Ergonomiškos formos sėdynės leidžia visiems keleiviams jaustis ypač patogiai ir užtikrina daug erdvės sėdintiems gale, o papildomai užsisakyti galima priekinių sėdynių šildymo funkciją.

Efektyvios pavaros sistemos

Daug keliaujantiems mieste ar kasdien judantiems tarp miestų, važiuojantiems nedidelius atstumus ar dažnai vykstantiems į tolimas keliones – plati CLIO variklių gama leis kiekvienam išsirinkti tinkamiausią pavaros sistemą, geriausiai atitinkančią individualius poreikius.

Content block

Našūs ir dinamiški varikliai

Dinamika ar nedidelės degalų sąnaudos? Kam rinktis, jei galima suderinti abi šias savybes. CLIO siūlomas itin ekonomiškas ir efektyvus 90 AG galią ir 160 Nm sukimo momentą pasiekiantis trijų cilindrų variklis su turbokompresoriumi užtikrina energingą įsibėgėjimą ir leidžia mėgautis kiekviena kelione. Priklausomai nuo poreikių, šį variklį galite rinktis su šešių pavarų mechanine arba CVT automatine transmisija, užtikrinančia sklandų pavarų perjungimą ir optimizuojančia našumą, o dar labiau sumažinti degalų sąnaudas ir išmetamo CO2 kiekį padeda „Stop & Start“ funkcija. CLIO taip pat siūlomas su itin ekonomišku, 100 AG pasiekiančiu benzinu ir LPG dujomis varomu varikliu, pasižyminčiu mažomis degalų sąnaudomis ir anglies dioksido emisija.

Content block

E-Tech full hybrid 

Visi CLIO privalumai ir pažangi hibridinė pavaros sistema E-Tech full hybrid – dar ekonomiškesnėms ir malonesnėms kelionėms. E-Tech hibridinė sistema apima 1,6 litro darbinio tūrio benzininį variklį, du elektros variklius bei 1,2 kWh talpos bateriją, kurioje kaupiama stabdymo metu itin efektyviai regeneruojama elektros energija. 145 AG pasiekianti hibridinė pavaros sistema užtikrina iki 40 proc. mažesnes degalų sąnaudas, lyginant su įprastu vidaus degimo varikliu, itin sklandų ir energingą įsibėgėjimą, o kinetinės energijos regeneracijos sistema stabdant ar tiesiog riedant įkrauna bateriją. Su CLIO E-Tech hibridu net iki 80 procentų kelionės laiko mieste važiuokite vien elektros režimu – jį įjungti galite vienu „EV“ mygtuko paspaudimu ir mėgautis tyliu vairavimu be išmetamų anglies dioksido išlakų.

Techniniai duomenys

Pažangios pagalbinės ir saugos technologijos

Šiek tiek daugiau patogumo ir ramybės kiekvienoje situacijoje – gerokai mažiau rūpesčių kasdienėse kelionėse su CLIO, kuriame diegiamos sumanios technologijos padeda vairuoti patogiau ir be įtampos.

Content block

Saugumas kelyje

„Euro NCAP“ saugumo bandymuose pelnęs maksimalų 5 žvaigždučių įvertinimą, tiek mieste, tiek už jo ribų CLIO rūpinasi jūsų saugumu. Jį užtikrinti padeda tokios aktyvaus saugumo technologijos kaip avarinio stabdymo pagalbos sistema, aklosios zonos stebėjimo sistema bei kelio ženklų atpažinimo sistema su įspėjimo apie greičio ribojimo viršijimą funkcija. Viskas tam, kad galėtumėte susitelkti tiesiog į vairavimo malonumą ir kaskart kelionės tikslą pasiekti su didesne ramybe.

Content block

Pagalba vairuojant

Malonų ir patogų vairavimą užtikrina adaptyvi greičio palaikymo sistema su „Stop & Go“ funkcija, galima versijose su automatine pavarų dėže. Ji veikia važiuojant iki 170 km/val. greičiu ir palaiko saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės, atitinkamai pritaikydama greitį. Ši pagalbinė sistema gali visiškai sustabdyti automobilį ir vėl pajudėti po 3 sekundžių, jeigu transporto priemonės priekyje pradeda važiuoti. Jeigu stovėti tenka ilgiau nei 3 sekundes, norint pradėti važiuoti vairuotojui reikia spustelėti akceleratoriaus pedalą. Dar patogiau vairuoti greitkelyje ar eismo spūstyse padeda EASY PILOT sistema, apimanti tiek adaptyvią greičio palaikymo sistemą, tiek palaikymo eismo juostoje asistentą.

Content block

Patogus parkavimas

Mėgaukitės vairavimu be rūpesčių su CLIO. Manevravimą mieste itin palengvina priekiniai ir galiniai atstumo jutikliai, galinio vaizdo kamera ar papildomai užsakoma 360 laipsnių kamerų sistema. Be to, „Rear Cross Traffic Alert“ sistema, įspėjanti apie transporto priemones, judančias už automobilio, padeda saugiau judėti atbuline eiga – ypač esant ribotam matomumui. Visiškai pamiršti parkavimo rūpesčius leis papildomai pasirenkama EASY PARK ASSIST sistema, kuri gali pati įvairuoti ir išvairuoti automobilį iš lygiagrečiojo, statmenojo ar įstrižojo statymo vietos – vairuotojui tereikia spausti greičio ar stabdžio pedalus ir perjungti pavarą pagal nurodymus centriniame ekrane.

Content block

MULTI-SENSE patirtis

Suasmeninkite savo vairavimo potyrius su MULTI-SENSE ir rinkitės iš trijų važiavimo režimų: mažesnes degalų sąnaudas ir CO2 emisiją užtikrinantį „Eco“, azartiškesniam ir dinamiškesniam vairavimui subalansuotą „Sport“ arba visiškai prie asmeninių poreikių pritaikomą „My Sense“. Taip pat važiavimo režimai leidžia keisti interjero apšvietimą (galimos 8 spalvos) bei skaitmeninio prietaisų skydelio konfigūraciją.

Content block

Išmani navigacija

Miesto gatvių labirintus su CLIO tyrinėkite su visišku pasitikėjimu. Integruota navigacija su „Google“ adresų paieška padės be vargo rasti norimą restoraną, lankytiną objektą ar kitą paskirties vietą. Eismo informacija realiuoju laiku atnaujinama kas dvi minutes, todėl atvykimo laikas nustatomas tiksliai, o jūs galite pasirinkti optimaliausią maršrutą. Be to, dėl „Over The Air“ naujinimų nuotoliniu būdu funkcijos automobilio žemėlapiai reguliariai atnaujinami automatiškai.

Content block

Praktiški priedai

Paverskite savo CLIO būtent tokiu, kokio norite jūs. Stilingi aksesuarai, pavyzdžiui, apšviečiamos slenksčių apdailos ar chromuota bagažinės slenksčio juostelė suteiks automobiliui dar unikalesnę išvaizdą, o paruošti savąjį CLIO ypač patogioms kelionėms galite su praktiškais originaliais Renault priedais: nuo salono ir bagažinės kilimėlių iki nulenkiamo vilkimo kablio, stogo skersinių, bagažinės ar dviračių laikiklių.

Atraskite aksesuarus

VARIANTAI

 • EQULIBRE

  Nuo 15 125 €
  EQULIBRE
   EQUILIBRE
   - EASY LINK 7" multimedijos sistema su DAB Radiju, Bluetooth®, 2xUSB+Jack, suderinamumas su Apple CarPlay™ ir Android Auto™
   - Lietaus jutiklis
   - Oro kondicionierius
   - Užpakaliniai LED žibintai
   - full LED žibintai
   - LED skaitymo lemputės priekyje (lubose)
   - Kėbulo spalva dažytos išorės durų rankenėlės
   - Šoninių galinio vaizdo veidrodėlių korpusai - blizgios juodos spalvos
   - Tekstiliniai ribbed sėdynių apmušalai (juodos- grafito spalvų)
   - Tamsus interjeras (šviesios lubos)
   - Kabliukai kroviniams bagažinėje
   - 15" plieniniai ratlankiai flexwheel
 • TECHNO

  Nuo 17 545 €
  TECHNO
   TECHNO (EQUILIBRE +…)
   - EASY LINK 7" multimedijos sistema su navigacija, DAB Radijas, Bluetooth®, 2xUSB+1xJack, suderinamumas su Apple CarPlay™ ir Android Auto™
   - Standartinė rytų europos žemėlapio versija
   - MULTI-SENSE sistema
   - Sistema, perspėjanti viršyjus leistiną greitį
   - Automatinis rankinis stabdys su Auto-Hold funkcija
   - Galinio vaizdo kamera
   - Užpakaliniai parkavimo jutikliai
   - Automatinis oro kondicionierius
   - Centrinė konsolė su porankiu ir dėtuve
   - Skydeliai nuo saulės su veidrodėliu ir apšvietimu
   - Elektra užlenkiami šoniniai galinio vaizdo veidrodėliai
   - Renault laisvų rankų kortelė
   - Elektra valdomi galiniai langai
   - Užpakaliniai LED "C-shape" žibintai, vienas atbulinės eigos žibintas
   - full LED "C-shape" žibintai
   - Chromo šoninių apsauginių juostų apdaila
   - Statramsčių apdaila - juodos blizgios spalvos
   - Chromo priekinių grotelių apdaila
   - Panelė- minkštos medžiagos
   - Tamsinti užpakaliniai langai
   - Ranktūris, aptrauktas minkšta medžiaga
   - Tekstiliniai ribbed sėdynių apmušalai, kombinuoti su eko odos elementais (grafito spalvos )
   - Tamsus interjeras (tamsios lubos)
   - 16" lengvojo lydinio ratlankiai philia
 • RS LINE

  Nuo 24 805 €
  RS LINE
   R.S. LINE (TECHNO +…)
   - EASY LINK 9,3" multimedijos sistema su navigacija, DAB Radijas, Bluetooth®, 6 garsiakalbiai, 2xUSB+1xjack, suderinamumas su Apple CarPlay™ ir Android Auto™ (Premium) 10,25" vairuotojo ekranas
   - Parkavimo jutikliai priekyje/gale
   - Oda aptrauktas vairas
   - full LED "C-shape" žibintai
   - 10,25" vairuotojo ekranas
   - Belaidis išmaniojo telefono įkroviklis
   - R.S. Line juosta panelėje
   - R.S. Line tekstiliniai sėdynių apmušalai kombinuoti su eko odos elementais (grafito spalvos), raudonos spalvos siūlės
   - 17" lengvojo lydinio ratlankiai R.S.

Prev Next