Nuo 18 490 €
204 € per mėn.

Naujasis „Renault EXPRESS VAN“. Patikimas darbo padėjėjas.

Kad ir kokia yra Jūsų verslo sritis, kasdienes užduotis atlikite dar patogiau ir greičiau su naujuoju EXPRESS furgonu, turinčiu ypač praktišką ir erdvų krovinių skyrių bei aprūpintu naudingomis technologijomis, suteikiančiomis daugiau komforto ir saugumo. Universalus, patikimas ir subalansuotas ieškantiems geriausio vertės ir kokybės santykio – tai naujasis EXPRESS furgonas.

Sumanus ir praktiškas dizainas

Patrauklus ir veržlus naujojo EXPRESS dizainas atspindi furgono tvirtumą ir sugebėjimą padėti Jums įveikti visus darbo iššūkius. Stilingą įvaizdį papildo C formos LED dienos šviesų simbolis, būdingas visiems RENAULT modeliams. Aptakios linijos sumažina oro pasipriešinimą ir tuo pačiu degalų sąnaudas, o kėbulo spalvą rinktis galima iš 5 spalvų paletės.
Naujasis EXPRESS pasižymi ne tik moderniu stiliumi, bet ir itin praktiškais ir sumaniais dizaino sprendimais bei geriausiais savo kategorijoje krovinių skyriaus matmenimis. Itin kompaktiško, 4,39 metro ilgio furgono krovinių skyriaus ilgis siekia 191 cm, o kroviniui skirtą erdvę galima dar padidinti nulenkiant keleivio sėdynę ir pasukant nuo kabinos skiriančią tinklo pertvarą. Itin patogią prieigą suteikia slankiosios šoninės durys, kurių angos plotis yra net 716 mm, ir plačiai atveriamos galinės krovinių skyriaus durys. Naujojo EXPRESS krovinių skyriaus tūris siekia 3,3–3,7 m3, o keliamoji galia – 780 kg benzininėje versijoje ir 650 kg dyzelinėje versijoje. Be to, papildomai galima užsisakyti ir vilkimo kablį, jeigu norite gabenti ir didesnį krovinį.

Funkcionali interjero ergonomika

Vairuotoją ir keleivius naujasis EXPRESS pasitinka jaukiu, moderniu kabinos interjeru, kuriame gausu praktiškų sprendimų. Salone panaudotos medžiagos yra pritaikytos atlaikyti kasdienį automobilio naudojimą – tvirtas plastikas lengvai nusivalo, o apmušalai pagaminti iš itin patvaraus audinio. Grakščios sėdynės su patogiomis šoninėmis atramomis ir didelėmis galvos atramomis užtikrina komfortą net važiuojant ilgus atstumus, o vairuotojui įsitaisyti dar patogiau leidžia reguliuojamo aukščio vairas ir sėdynė, galima su papildomu porankiu. Atliekant kasdienius darbus ir užduotis patogu turėti visus reikiamus daiktus po ranka – tą užtikrina net 13 praktiškų dėtuvių, įrengtų kabinoje. Visų jų bendra talpa siekia beveik 48 litrus, o daiktadėžių gausa apima 1,2 litro dėtuvę virš vairo, 2,9 litro talpos dėtuves duryse, kurios gali sutalpinti vidutinio dydžio vandens butelį, itin talpią lentyną po lubomis, didelę daiktadėžę prietaisų skyde ir daugybę kitų patogiai pasiekiamų skyrių daiktams.
Naujasis EXPRESS siūlomas su radijo sistema „Connect R&Go“ arba intuityvia EASY LINK informacijos ir pramogų sistema (su arba be navigacijos). EASY LINK 8 colių jutikliniame centriniame ekrane leidžia itin patogiai valdyti automobilio funkcijas, radiją, muziką ar „Android Auto“ arba „Apple CarPlay“ sąsaja prijungtą išmanųjį telefoną. Naujojo EXPRESS kabinoje rasite ir tris USB jungtis, keturis 12 V maitinimo prievadus, be to, galima užsisakyti ir belaidžio mobiliojo telefono įkrovimo funkciją, leidžiančią vienu metu ir įkrauti bateriją, ir patogiai naudotis telefono programėlėmis.

Patogesniam ir saugesniam vairavimui

Pažangios technologijos naujajame EXPRESS rūpinasi Jūsų kelionių saugumu ir automobilio valdymo patogumu – vairuokite dar ramiau ir be rūpesčių. „Rear View Assist“ galinio vaizdo matymo sistema, apimanti virš galinių krovinių skyriaus durų įrengtą kamerą bei 5 colių ekraną, įtaisytą galinio vaizdo veidrodėlio vietoje, leidžia matyti viską, kas vyksta už automobilio – net patogiau nei su įprastu veidrodėliu. Ši sistema veikia ir naudojant stogo skersinius, įsijungia paleidus automobilį ir yra aktyvi tiek dieną, tiek naktį. Saugiau judėti intensyviame eisme ar keisti eismo juostą padeda aklosios zonos perspėjimo sistema, kuri veikia važiuojant 30–140 km/val. greičiu ir informuoja apie šalia judančias transporto priemones (įskaitant motociklus) LED šviesų signalu šoniniame veidrodėlyje.
Vairavimą velkant krovinį palengvina priekabos stabilumo sistema, kuri sumažina priekabos siūbavimą neribojant važiavimo greičio ir pagerina valdymą bei padidina automobilio stabilumą sudėtingomis vairavimo sąlygomis, pavyzdžiui, esant stipriam šoniniam vėjui. Pajudėjimo įkalnėje asistentas, „Extended Grip“ sukibimo pagerinimo sistema ir pastovaus greičio palaikymo sistema prideda vairavimo komforto, manevruoti stovėjimo aikštelėse ar ankštose miesto gatvėse su naujuoju EXPRESS itin paprasta dėl apie objektus aplink automobilį įspėjančių priekinių ir galinių atstumo jutiklių, o dar daugiau patogumo suteikia galinio vaizdo kamera.

Renault Express Van Wide range of engines

Plati variklių gama

Išsirinkite geriausiai Jūsų verslo poreikius išpildantį EXPRESS: su 1,3 litro darbinio tūrio benzininiu 100 AG varikliu, turinčiu kietųjų dalelių filtrą, arba 1,5 litro dyzeliniais „Blue dCi“ varikliais, pasiekiančiais 75 ir 95 arklio galias. Visi varikliai komponuojami su mechanine 6 pavarų dėže.

Renault Express Van Exceptional maneuverability

Išskirtinis manevringumas

Naujojo EXPRESS apsisukimo spindulys siekia tik 11,4 metro, todėl ankštose miesto gatvėse ar sausakimšose aikštelėse galite manevruoti ramiai ir be įtampos. Saugiai ir patogiai judėti bet kokioje situacijoje padeda ir išlenktas veidrodėlis keleivio saulės skydelyje, leidžiantis aiškiai matyti, kas vyksta šios pusės aklojoje zonoje.

Renault Express Van Universal cargo compartment

Universalus krovinių skyrius

krovinių skyriuje, galinčiame turėti LED apšvietimą, yra įrengti žiedai, skirti prikabinti krovinį, taip pat galima į įrangą įtraukti guminius kilimėlius, neslidžias medines grindis ar medinę sienų apdailą.