GRAND SCENIC

Sukurtas tobuloms šeimos išvykoms

Šeimos automobilis GRAND SCENIC nenustoja tobulėti. Šių automobilių kėbulo dizainas, jo linijos ir stilius nuo šiol tapo dar ekspresyvesnis. Itin išraiškingas GRAND SCENIC priekis – tipiškas naujojo firminio RENAULT stiliaus bruožas – byloja apie veržlumą, subtilią jėgą ir tiesiog alsuoja charizma. Naujo stiliaus radiatoriaus groteles išryškina didesnis gamintojo logotipas akį traukiančiame blizgiame juodame fone – tokia GRAND SCENIC išorė atspindi ryžtingą ir veržlų jo būdą.

Svarbiausias GRAND SCENIC šeimai skirto miniveno bruožas – neapsakomas komfortas ir erdvumas. Šis modelis išties turi ką pasiūlyti – septynvietį erdvų saloną nesunkiai galite pakeisti taip, kaip Jums tuo metu reikia. Dėl plačių tarpų tarp sėdynių eilių ir nepaprastos salono erdvės GRAND SCENIC visuomet yra tarp pirmaujančių šio segmento atstovų. Nesvarbu, keliese keliautumėte, Jūs vienas, dviese, penkiese ar net septyniese, nesvarbu kokio amžiaus ar ūgio būtų keleiviai, GRAND SCENIC tikrai pakaks erdvės patogiai ir maloniai kelionei.

Prie visapusiško važiavimo malonumo prisideda ir specialiai automobiliams SCENIC ir GRAND SCENIC suprojektuota garso įranga Bose® Energy Efficient Series, kuri nustebins net ir pačius reikliausius ir išrankiausius muzikos mėgėjus. Nepaprastai sodrūs žemi ir itin subtilūs aukšti dažniai bei skaidrus tembras sukuria įspūdį, lyg dalyvautumėte gyvo garso koncerte. Kiekviena kelionė gali tapti nepaprasta!

Visų keleivių saugumu pasirūpins pagalbinė GRAND SCENIC vairavimo įranga: staigaus stabdymo pagalbos sistema (EBA), elektroninė stabilumo sistema (ESP) su traukos kontrolės sistema (ASR) bei nepakankamo pasukamumo kontrolės sistema (CSV), taip pat įkalnę įveikti padedanti funkcija (HSA). Dabar važiuodami galite jaustis ramūs ir tiesiog mėgautis kelione bei kokybišku laiku su šeima!

Efektyvūs ir energingi varikliai

Varikliai „Energy“ – taupių, veiksmingų, galingų ir veržlių variklių šeima: naujasis GRAND SCENIC gali būti varomas benzininiais Energy TCe 115 AG ir Energy TCe 130 AG bei dyzeliniu Energy dCi 130 AG motorais. Juose įdiegta „Stop & Start“ sistema, leidžianti sumažinti degalų sąnaudas ir CO2 emisiją, o didesnis nei anksčiau sukimo momentas užtikrina greitą įsibėgėjimą.

Stulbinanti bagažinės erdvė

GRAND SCENIC tiesiog sukurtas šeimoms, mėgstančioms ilgas keliones! Automobilio bagažinėje tilps viskas, ko reikia – jos talpa siekia 702 l, kai antrosios eilės sėdynės pristumtos prie priekinių, o trečiosios eilės sėdynės paslėptos bagažinės grindyse. 

Praktiški interjero sprendimai

GRAND SCENIC interjere naudojama pažangi sėdynių apmušalų danga „Teflon® Automotive High Protection“. Medžiaga „Teflon®“  nekeičia audinio išvaizdos, minkštumo ir patogumo – apmušalai ilgai atrodys kaip nauji, o nesugerianti skysčių danga saugo medžiagą nuo dėmių ir purvo, todėl apmušalus itin lengva valyti.

KLASĖ Variklis Kuras GALIA KW/AG Pavarų dėžė Kaina €
ZENTCe 140 GPFBenzinas103 /140Mechaninė22 748
ZENTCe 140 EDC GPFBenzinas103 /140Automatinė EDC24 720
INTENSTCe 140 GPFBenzinas103 /140Mechaninė24 962
INTENSTCe 140 EDC GPFBenzinas103 /140Automatinė EDC26 935
INTENSTCe 160 EDC GPFBenzinas117 /160Automatinė EDC27 673
ZENBlue dCi 150Dyzelinas110 /150Mechaninė25 319
INTENSBlue dCi 150Dyzelinas110 /150Mechaninė27 534
INTENSBlue dCi 150 EDCDyzelinas110 /150Mechaninė29 506

Variantai

 • ZEN

  € 21 332 Nuo
  ZEN
   GRAND SCENIC ZEN standard equipment
 • INTENS

  € 24 273 Nuo
  INTENS
   GRAND SCENIC INTENS standard equipment

Prev Next