Vikruolis su sportine dvasia - MEGANE GT

RENAULT MEGANE GT - automobilis, kurio neįmanoma nepastebėti gatvėje ar supainioti su kitu. Išraiškingas priekinis buferis su plačiomis šoninėmis oro įtraukimo angomis ir įspūdingomis priekinėmis grotelėmis, elegantiški ir tuo pačiu grėsmingo žvilgsnio priekiniai šviesadiodžiai Full LED žibintai suteikia MEGANE GT nenumaldomo veržlumo ir sportinės dvasios.

Kuriant galingai atrodantį užpakalinį difuzorių įkvėpimo semtasi iš Formulė-1 bolidų - čia RENAULT inžinieriai turi daug ilgametės patirties. 17 ar 18 colių skersmens briaunuoti žvilgūs lengvojo lydinio ratlankiai suteikia dar daugiau išskirtinumo, o ženkleliai „GT“ primena sportinę MEGANE GT prigimtį.

Priekinės sėdynės su integruotomis galvos atramomis sukurtos specialiai Jūsų patogumui, o jų sportinį stilių pabrėžia dekoratyvinės siūlės ir ryškios mėlynos spalvos detalės.

Multimedijos įranga R-LINK 2 apjungia daugybę pažangių gamintojo vairavimo technologijų. Didelis, patogus jutiklinis ekranas gali būti dviejų dydžių – 7" įstrižainės horizontalus ir 8,7" įstrižainės vertikalus – ir pasižymi puikia vaizdo kokybe, yra itin jautrūs lietimui ir patogūs naudoti. Intuityvi multimedijos įranga bus puiki padėjėja valdant įvairias MEGANE GT funkcijas, leidžianti norimus veiksmus atlikti vos keliais ekrano palietimais.

MEGANE GT pagalbinė vairavimo įranga leidžia už vairo jaustis itin saugiai ir patogiai. Kelio ženklų atpažinimo ir įspėjimo apie viršytą greitį funkcija padės pamatyti visus eismo taisykles nurodančius ženklus ir įspės, jeigu pernelyg spustelėjote akceleratorių; iškrypti iš važiuojamosios kelio dalies neleidžianti funkcija užtikrintai palaikys automobilio trajektoriją tarp linijų trumpam nukreipus akis nuo kelio; nematomos zonos stebėjimo sistema leis be įtampos ir didesnių pastangų keičiant eismo juostą. 

Pajuskite azartišką ir sportišką MEGANE GT dvasią ir pasisemkite geriausios vairavimo patirties!

Unikali 4CONTROL sistema

Keturių vairuojamų ratų sistema 4CONTROL reguliuoja TALISMAN ratų pasukimą daugiau nei 100 kartų per sekundę. Tikslų it šveicariškas laikrodis vairavimą užtikrina išskirtinis užpakalinių ratų pasukimo spindulys, siekiantis 3,5°, todėl važiuodamas mieste elegantiškas sedanas tampa judrus it mažas miesto automobilis.

Skirtingi važiavimo režimai

Visapusišką vairavimo malonumą užtikrina 5 skirtingi MULTI-SENSE įrangos važiavimo režimai: nustatytieji „Komforto“, „Sportinis“, „Eko“ ir „Neutralus“ bei individualius personalizuotus Jūsų nustatymus įsimenantis „Asmeninis“ režimas.

Galios ir ekonomijos santykis

Benzininiai TALISMAN varikliai ENERGY TCe 150 AG ir ENERGY TCe 200 AG su automatine 7 pavarų dvigubą sankabą turinčia dėže (EDC) leidžia veržliai pajudėti iš vietos ir sklandžiai važiuoti bet kokiomis aplinkybėmis itin mažomis kuro sąnaudomis. 

KLASĖ Variklis Kuras Galia (AG/kW) Pavarų dėžė Kaina €
GTTCe 205 EDCBenzinas151/205Automatinė EDC25 241
GTdCi 160 EDCDyzelinas118/160Mechaninė27 044