Naujasis TRAFIC furgonas

Naujasis Renault TRAFIC. Pasiruošęs visiems iššūkiams

Gaivių potėpių įgavęs dizainas, pabrėžiantis tvirtą ir iššūkių nebijančią prigimtį, nauji, dar našesni varikliai ir kasdienio naudojimosi patogumui subalansuotų technologijų gausa – idealus Jūsų verslo partneris TRAFIC dar geresnis nei anksčiau! 

Išorės ir interjero dizaino evoliucija

Iš pirmo žvilgsnio naujasis TRAFIC atspindi savo tvirtą ir ištvermingą prigimtį, kurią pabrėžia išraiškingos priekinės grotelės su chromo apdaila ir nauja kėbulo spalva „Urban Gray“. Naujajame TRAFIC nuo pat pirmojo įrangos lygio komplektuojami „Full LED“ priekiniai žibintai, užtikrinantys puikų matomumą bet kuriuo paros metu bei suteikiantys dar dinamiškesnę išvaizdą, ir, žinoma, C formos LED dienos žibintai – skiriamasis visos Renault modelių gamos bruožas. Naujojo TRAFIC kabina – smulkmeniškai išbaigta ir suprojektuota užtikrinti ypatingą vairavimo komfortą, o patogi vairuotojo pozicija leidžia jaustis lyg už lengvojo automobilio vairo. Modernesniame ir ergonomiškesniame prietaisų skyde oro ventiliacijos angas, centrinės konsolės ekraną ir valdiklius bei naujo dizaino pavarų perjungimo svirtį supa matinio chromo apdaila, o sėdynės nuo pirmojo įrangos lygio yra aptrauktos dar kokybiškesniais ir patvaresniais, nepriekaištingą komfortą ir jaukumą užtikrinančiais apmušalais.

Naujos kartos varikliai

Į darbus naujasis TRAFIC kimba su dar veržlesne jėga, kurią generuoja naujos kartos „2.0 dCi“ varikliai, dar geriau nei anksčiau pritaikyti profesionalų poreikiams.  Šie varikliai atitinka dabartinius griežtus „Euro 6d-temp“ standartus. Aprūpintos kintamos geometrijos turbokompresoriais, naujosios jėgainės gali pasiekti iki 170 AG galią ir 380 Nm sukimo momentą be kompromisų taupioms degalų sąnaudoms, o naujoji 145 AG variklio versija leidžia netgi sumažinti degalų sąnaudas iki 0,6 l/100 km. Taip pat varikliuose diegiama selektyviosios katalitinės redukcijos (SCR) technologija, padedanti mažinti ir taršiųjų emisijų kiekį. Dvi galingiausios naujojo „2.0 dCi“ variklio versijos, pasiekiančios 145 ir 170 AG, gali būti komponuojamos su automatine EDC dviejų sankabų 6 greičių transmisija, pavaras perjungiančia itin greitai ir sklandžiai bei leidžiančia mėgautis išties patogiu ir maloniu vairavimu.
 

New_Trafic

Praktiška krovinių erdvė

Naujojo TRAFIC krovinių skyriuje gali tilpti iki 4,15 m ilgio kroviniai, o priklausomai nuo versijos jo talpa gali siekti nuo 3,2 iki 8,6 m3. Taip pat jame įrengtas dar geresnis LED apšvietimas,  galima rinktis itin lengvai nuvalomą polipropileno dangą krovinių skyriaus sienoms.

New_Trafic

Naudingos technologijos vairavimui

Naujojo TRAFIC pagalbinių vairavimo sistemų įrangą papildo plataus matymo kampo veidrodis, taip pat – priekiniai ir galiniai atstumo jutikliai bei galinio vaizdo kamera.

New_Trafic

Pagalba įkalnėje

 Pagalbinė važiavimo įkalne sistema padeda ramiai pajudėti iš vietos statesnėse nei 10 % įkalnėse – sistema automatiškai dvi sekundes laiko įjungtą stabdį,  kad galėtumėte atleisti sankabą ir saugiai pradėti važiuoti.