Grįžti

SAUGIOMS JŪSŲ KELIONĖMS – „RENAULT“ INTERNETU IR BE LAUKIMO

Judėjimas yra neatsiejama daugelio kasdienio gyvenimo dalis, o šiuo metu kaip niekada svarbu pasirūpinti būtinų savo ir savo artimųjų kelionių saugumu. Tai – mūsų prioritetas. Siekdami, kad asmeninio mobilumo galimybė būtų prieinama kuo lengviau ir greičiau, gausia vairuotojo pagalbos bei saugos technologijų įranga aprūpintiems ir praktiškiems „Renault OUTLET“ automobiliams taikome ypatingus pasiūlymus. Tam, kad būtinos Jūsų kelionės būtų saugesnės, patikimesnės ir patogesnės.

Siūlome platų naujų sandėlio bei naudotų automobilių pasirinkimą ypatingai palankiomis sąlygomis – visus automobilius galite nedelsdami įsigyti už ypatingai patrauklią kainą visose „Sostenos“ atstovybėse Lietuvoje. Saugiai, neišeidami iš namų.

Nuoširdžiai rūpindamiesi klientų ir savo darbuotojų sveikata, visas automobilių pardavimo paslaugas teikiame užtikrindami bekontakčio bendravimo galimybę ir imdamiesi visų saugumo priemonių:

  • Su pardavimų vadybininkais bendrauti galite nuotoliniu būdu – telefono ar vaizdo skambučiais bei internetu.
  • Visus būtinus automobilio įsigijimo dokumentus – lizingo ar automobilio įsigijimo sutartį, draudimo polisą bei kitus dokumentus – galite pasirašyti naudodamiesi elektroniniu parašu arba kitu Jums patogiu bekontakčiu būdu.
  • Atsiimti savo įsigytą automobilį galite iškart po karantino arba visiškai bekontakčiu būdu.
  • Visi perdavimui paruošti klientų automobiliai yra dezinfekuojami ir paruošiami saugiam naudojimui.

Visus specialius „Renault OUTLET“ pasiūlymus, pažymėtus akcijos simboliu, galite atrasti ir ištyrinėti virtualiame automobilių salone. Užsisakyti savąjį „Renault“ automobilį paprasta:

  • Išsirinkite savo automobilį mūsų svetainėje – naują arba naudotą.
  • Užpildykite užklausos formą ir nurodykite Jus dominantį automobilį.
  • Mūsų vadybininkas nedelsdamas susisieks su Jumis ir sutars tolesnius veiksmus, užsakymo pateikimą nuotoliniu būdu, padės suplanuoti saugų automobilio apžiūrėjimą ir įsigijimą.

SANDĖLIO AUTOMOBILIAI NAUDOTI AUTOMOBILIAI


Pasiūlymai galioja tik karantino laikotarpio metu.

Automobilių kiekis ribotas.