Nuo 22 690 €
251 € per mėn.

Naujasis Renault KANGOO Van. Išmanus ir patikimas partneris.

Išmanus, neprilygstamai praktiškas ir universalus – naujasis KANGOO Van. Kad ir kokia yra Jūsų verslo sritis, naujos kartos KANGOO Van furgonas, pasižymintis itin erdviu ir sumaniai įrengtu krovinių skyriumi bei aprūpintas pažangiausiomis RENAULT technologijomis, suteikiančiomis daugiau komforto ir saugumo, padės kasdienes užduotis atlikti dar patogiau ir greičiau.

Praktiškos inovacijos

Naujasis KANGOO Van demonstruoja novatoriškus sprendimus, skirtus gerokai palengvinti kasdienį naudojimą ir suteikti dar daugiau patogumo atliekant darbo užduotis. Viena svarbiausių naujovių yra „Open Sesame*“ – išskirtinai patogi prieiga prie krovinių skyriaus. Dėl furgono kėbulo konstrukcijos be centrinio statramsčio, atidarius dešiniosios automobilio pusės slankiąsias ir priekines duris (atsidarančias 90 laipsnių kampu), angos plotis siekia net 1 446 mm – dvigubai daugiau nei ankstesnės kartos modelyje. „Open Sesame“ konstrukcija gerokai palengvina krovinio įkėlimą ar iškėlimą iš krovinių skyriaus, ypač nedidelėse erdvėse, kai prieiga prie krovinių skyriaus per galines duris yra ribota, be to, nulenkiama keleivio sėdynė ir pasukama pertvara, skirianti kabiną ir krovinių skyrių, užtikrina iki 3,05 metro ilgio erdvę kroviniui. Patogumo suteikia ir tai, kad slankiąsias šonines duris ir plačiai atsiveriančias priekines dureles galima atidaryti bet kokia seka, o keleivio sėdynėje yra įtaisytos dvi tvirtinimo ąsos, kurios leidžia saugiai prisegti krovinį.

* „Open Sesame“ funkcija galima tik dešinėje furgono pusėje, standartinio ilgio furgono versijoje su dviem priekinėmis sėdynėmis. Ši funkcija taip pat bus galima ir visiškai elektrinėje Kangoo Van versijoje.

Dar viena itin praktiška ir naudinga KANGOO Van naujovė – „Easy Inside Rack“ nulenkiamos ir užfiksuojamos kabyklos, suformuojančios lentyną po furgono lubomis virš keleivio sėdynės. Ši konstrukcija, galinti išlaikyti iki 30 kg svorį, praverčia gabenant ilgus (iki 2 m standartinėje versijoje, iki 2,5 m prailgintoje versijoje) daiktus, tokius kaip kopėčios, vamzdžiai ir panašiai – juos tvarkingai galima patalpinti kabykloje, taip atlaisvinant naudingą vietą ant krovinių skyriaus grindų, o keleivio sėdynė gali likti nenulenkta ir naudojama. Kai nenaudojamos, „Easy Inside Rack“ kabyklos gali būti užlenkiamos, be to, ši funkcija pritaikoma ir versijose su 2 arba 3 priekinėmis sėdynėmis ir vientisa pertvara, skiriančia kabiną ir krovinių skyrių.

Talpus krovinių skyrius

Naująjį KANGOO Van galima rinktis iš dviejų ilgių versijų, taip pat galima rinktis iš dviejų tipų kabinos ir krovinių skyriaus pertvarų: vientisą (su arba be langų) arba metalinio tinklelio pertvarą, kurios dalis už keleivio sėdynės gali būti pasukama.

Jau standartinės KANGOO Van versijos krovinių skyriaus naudingasis tūris siekia nuo 3,3 iki 3,9 m3, o keliamoji galia – 600–800 kg, su galimybe naudingąją apkrovą padidinti iki beveik 1 tonos versijoje su prailginta ratų baze. Prailginta KANGOO Van versija taip pat pasižymi itin plačiai (864 mm) atidaromomis šoninėmis durimis ir 3 548 mm ilgio kroviniams skirta erdve – tai yra geriausi segmente rodikliai, o krovinių skyriaus tūris siekia nuo 4,2 iki 4,9 m3.

Galinės asimetriškos durys gali būti atidaromos iki 180 laipsnių kampu ir užtikrina patogią krovinių skyriaus prieigą net tais atvejais, kai už automobilio nėra daug vietos. Be to, papildomai galima užsisakyti ir vilkimo kablį, jeigu norite gabenti ir didesnį krovinį – naujojo KANGOO Van velkamoji galia padidėjo iki 1 500 kg.

Funkcionali darbo erdvė

Vairuotoją ir keleivius naujasis KANGOO Van pasitinka jaukiu, moderniu kabinos interjeru, kuriame gausu praktiškų sprendimų. Salone panaudotos medžiagos yra pritaikytos atlaikyti kasdienį automobilio naudojimą – tvirtas plastikas lengvai nusivalo, o apmušalai pagaminti iš itin patvaraus audinio, be to, priklausomai nuo įrangos lygio, solidų įvaizdį papildo chromuotos apdailos detalės. Naujos konstrukcijos sėdynės su patogiomis šoninėmis atramomis ir didelėmis galvos atramomis užtikrina komfortą net važiuojant ilgus atstumus, o vairuotojui įsitaisyti dar patogiau leidžia keturiomis kryptimis reguliuojamas daugiafunkcis vairas ir reguliuojamo aukščio sėdynė, galima su reguliuojama juosmens atrama. Keleivio sėdynė gali būti visiškai nulenkiama, suformuojant plokščias grindis, taip padidinant naudingą erdvę kroviniams. Atliekant kasdienius darbus ir užduotis patogu turėti visus reikiamus daiktus po ranka – tą užtikrina praktiškos dėtuvės, įrengtos kabinoje. Visų jų bendra talpa siekia 60 litrų, o daiktadėžių gausa apima 7 litrų „Easy Life“ daiktadėžę-stalčių, uždaromą 1,5 litro dėtuvę virš vairo, 2,7 litro talpos dėtuves duryse, kurios gali sutalpinti vidutinio dydžio vandens butelį, itin talpią 19,4 l lentyną po lubomis, 10 l skyrių daiktams po keleivio sėdyne ir daugybę kitų patogiai pasiekiamų dėtuvių.

Išmani sąsaja

Naujasis KANGOO Van siūlomas su radijo sistema „Connect R&Go“, leidžiančia išmaniojo telefono funkcijas pasiekti naudojantis „R&Go“ mobiliąja programėle įrenginyje, arba intuityvia EASY LINK informacijos ir pramogų sistema (su arba be navigacijos). EASY LINK sistema 8 colių jutikliniame centriniame ekrane leidžia itin patogiai valdyti automobilio funkcijas, radiją, muziką ar „Android Auto“ arba „Apple CarPlay“ sąsaja prijungto išmaniojo telefono funkcijas, taip pat įvairias funkcijas galima aktyvuoti balsu, pavyzdžiui, skambinti ar atsiliepti į skambučius. Naujojo KANGOO Van kabinoje rasite ir tris USB jungtis ir tris 12 V maitinimo prievadus, be to, galima užsisakyti ir belaidžio mobiliojo telefono įkrovimo funkciją – telefono baterijos įkrovos lygis rodomas centriniame ekrane, o įkrovimas baigiamas automatiškai pilnai įkrovus bateriją.

Patogesniam ir saugesniam vairavimui

Pažangios technologijos naujajame KANGOO Van rūpinasi Jūsų kelionių saugumu ir automobilio valdymo patogumu – plati pasirenkamų pagalbos vairuotojui sistemų gama užtikrina saugesnį ir malonesnį vairavimą atliekant kasdienius darbus.

Vairuoti be įtampos padeda atstumo perspėjimo sistema, prietaisų skydelio ekrane rodanti laiko intervalą, skiriantį automobilį ir priekyje važiuojančią transporto priemonę. Pastovaus greičio palaikymo sistema ir greičio ribotuvas (su važiavimo nuokalnėje kontrolės funkcija) padeda palaikyti pasirinktą greitį, o jį reguliuoti galima ant vairo įrengtais mygtukais. Adaptyvi greičio palaikymo sistema su „Stop & Go“ funkcija palaiko nustatytą greitį ir reguliuoja jį, palaikydama saugų atstumą iki priešais toje pačioje eismo juostoje važiuojančios transporto priemonės – versijoje su automatine pavarų dėže ji ypač naudinga eismo spūstyse, nes gali visiškai sustabdyti automobilį prieš vėl pajudant.

Saugiau judėti intensyviame eisme padeda perspėjimo apie eismo juostos kirtimą sistema, veikianti važiuojant 70–180 km/val. greičiu ir vaizdiniais signalais prietaisų skydelyje įspėjanti vairuotoją, o eismo juostos palaikymo sistema pakoreguoja važiavimo trajektoriją, kad automobilis liktų reikiamoje eismo juostoje. Aktyvi aklosios zonos perspėjimo sistema padeda saugiau keisti eismo juostą. Ši sistema veikia važiuojant 70–180 km/val. greičiu ir informuoja apie šalia judančias transporto priemones šviesų signalu šoniniame veidrodėlyje bei suteikia papildomo saugumo pakoreguodama važiavimo trajektoriją, išvengiant galimų šoninių susidūrimų su greta važiuojančiomis transporto priemonėmis.

Aktyvi avarinio stabdymo sistema, aptinkanti ir dviratininkus bei pėsčiuosius, perspėja vairuotoją apie galimą susidūrimą su stovinčiais ar judančiais objektais, o vairuotojui stabdant nepakankamai ar nespėjus sureaguoti padidina stabdymo jėgą arba pradeda stabdyti automatiškai. Važiuojant 7–80 km/val. greičiu, sistema tiek dieną, tiek naktį aptinka judančius pėsčiuosius ir dviratininkus, o nuo 30 iki 170 km/val. sistema fiksuoja judančias transporto priemones arba priešinga kryptimi atvažiuojančias transporto priemones, kai artėjama prie sankryžos.

„Rear View Assist“ galinio vaizdo matymo sistema, apimanti virš galinių krovinių skyriaus durų įrengtą kamerą bei 7 colių ekraną, įtaisytą galinio vaizdo veidrodėlio vietoje, leidžia matyti viską, kas vyksta už automobilio – net patogiau nei su įprastu veidrodėliu. Ši sistema veikia ir naudojant stogo skersinius, įsijungia paleidus automobilį ir yra aktyvi tiek dieną, tiek naktį. Manevruoti stovėjimo aikštelėse ar ankštose miesto gatvėse su naujuoju KANGOO Van itin paprasta dėl apie objektus aplink automobilį įspėjančių priekinių, šoninių ir galinių atstumo jutiklių bei galinio vaizdo kameros, o automobilio pastatymo į stovėjimo vietą rūpesčius visiškai pamiršti leis „Easy Park Assist“ parkavimo sistema.

Naujasis KANGOO Van taip pat turi priekabos stabilumo sistemą „Trailer Swing Assist“, kuri sumažina priekabos siūbavimą, kuris gali kilti dėl stipraus šoninio vėjo ar kelio nelygumų, ir pagerina valdymą bei padidina automobilio stabilumą, o „Extended Grip“ sukibimo ir stabilumo kontrolės sistema (kartu su universaliomis visų sezonų padangomis) pagerina automobilio valdymą sudėtingomis važiavimo sąlygomis, pavyzdžiui, važiuojant per sniegą, purvą ar nelygų paviršių.

Išraiškingas dizainas

Patrauklus ir solidus naujojo KANGOO Van dizainas bei išraiškingos linijos atspindi furgono tvirtumą ir veržlumą. Kėbulo spalvą rinktis galima iš 7 spalvų paletės, kurią papildė naujos „Carmin Red“ ir „Cavansite Blue“ spalvos. Stilingą įvaizdį sustiprina chromo apdaila priekinėse grotelėse bei C formos LED dienos šviesų simbolis, būdingas visiems RENAULT modeliams. Naujajame KANGOO Van siūlomi ir „Full LED“ priekiniai žibintai, užtikrinantys ypač gerą apšvietimą, LED rūko žibintai su apšvietimo posūkyje funkcija padeda pagerinti matomumą tamsiuoju paros metu, o automatinių artimųjų ir tolimųjų šviesų sistema leidžia vairuoti ramiau, neakinant kitų eismo dalyvių.

Itin našūs varikliai

Išsirinkite geriausiai Jūsų verslo poreikius išpildantį KANGOO Van: su 1,3 litro darbinio tūrio benzininiais 100 AG arba 130 AG varikliais, turinčiais kietųjų dalelių filtrą, arba 1,5 litro dyzeliniais „Blue dCi“ varikliais, pasiekiančiais 75 ir 95 arklio galias. Visi varikliai atitinka „Euro 6“ standartą ir yra komponuojami su mechanine 6 pavarų dėže (130 AG versija gali būti ir su EDC automatine transmisija).

KANGOO Van E-TECH Electric

Ne tik neprilygstamai praktiškas ir išmanus – naujasis visiškai elektrinis KANGOO Van E-TECH Electric furgonas leis visus darbo iššūkius įveikti visiškai be emisijų. KANGOO Van E-TECH Electric pasirodys 2021 metų pabaigoje: ši versija turės 75 kW elektrinį variklį ir 44 kWh ličio jonų bateriją bei viena įkrova galės įveikti iki 265 km (pagal WLTP).

Speciali įranga

Naujasis KANGOO Van bus toks, kokio reikia Jums ir Jūsų verslui. Papildykite furgoną specialiąja ar krovinių skyriaus įranga: medžio ar plastiko apdaila, krovinių skyriaus LED apšvietimu, vilkimo kabliu arba „Terrain“ paketu ar rinkitės padidintą naudingąją apkrovą – sukurkite idealų savo kasdienių darbų partnerį, kuris leis visas užduotis atlikti dar lengviau ir patogiau.