Servisas

Kai jūsų Renault automobilio techninė būklė yra puiki, galite mėgautis saugiomis kelionėmis be rūpesčių – o mes galime padėti tai užtikrinti. Patikėkite lengvųjų ir komercinių Renault automobilių techninę priežiūrą savo srities specialistams autorizuotuose Renault serviso centruose – o taip pat ir naujajame, moderniausiame ir didžiausiame Renault automobilių pardavimo, techninės priežiūros ir kėbulo remonto centre Vilniuje, Savanorių pr. 163.

Automobilio techninės būklės patikra, planiniai aptarnavimai ar remontas – kad ir koks techninis aptarnavimas reikalingas jūsų automobiliui, kvalifikuoti mūsų serviso centro technikai juo pasirūpins geriausiai. Profesionalumas, aukšta darbų kokybė ir suteikiama garantija – tam, kad jūsų Renault automobilis veiktų sklandžiai ir nepriekaištingai.

REGISTRACIJA Į SERVISĄ


Renkatės mus – renkatės kokybę

Nedvejokite: kas geriau nei Renault serviso centras pasirūpins jūsų Renault?

Content block

Kokybė su 1 metų garantija

Mūsų serviso centre dirba kvalifikuoti ir patyrę automobilių technikai, kurie visada padės rasti optimaliausią ir jūsų poreikius geriausiai atitinkantį sprendimą. Visi priežiūros ir remonto darbai atliekami naudojant aukščiausios kokybės, gamintojo patvirtintus ir sertifikuotus įrankius bei diagnostikos įrangą. Be to, visiems atliktiems remonto darbams ir Renault atsarginėms detalėms taikoma 1 metų garantija.

Content block

Originalios Renault dalys

Naudodami originalias Renault dalis galite būti tikri, kad išsaugosite autentišką savo automobilio kokybę, nes visos atsarginės detalės yra patikrinamos ir sertifikuojamos gamyklose. Originalios detalės, idealiai tinkančios jūsų automobiliui, taip pat užtikrina sklandų visų mechanizmų darbą, o tinkamas įvairių sistemų, pavyzdžiui, pakabos ar stabdžių, veikimas užtikrina didesnį saugumą jums. Jokių neatitikimų ar nesklandumų montuojant, jokio nerimo dėl kokybės – daugiau ramybės ir saugumo.

Content block

Visos kėbulo remonto paslaugos

Smulkūs eksploatacijos metu atsiradę kėbulo apgadinimai ar įlenkimai, dažų dangos trūkumai, stiklo įskilimas, o gal eismo įvykio palikta žala? Leiskite mums pasirūpinti jūsų automobilio kėbulo remontu ir priežiūra. Moderniose dirbtuvėse atlikdami visus kėbulų remonto darbus naudojame profesionalią ir sertifikuotą įrangą, taigi užtikrinsime kokybiškas ir patikimas kėbulo remonto ir dažymo paslaugas bei suteiksime garantiją darbams.

Content block

Pasiūlymas 4+ metų amžiaus automobiliams

Nesvarbu, kiek metų jūsų Renault automobiliui – jis nusipelnė geriausios priežiūros. Be to, patikėdami savo automobilio remontą mūsų techninės priežiūros specialistams, galite ir sutaupyti. 4 ar daugiau metų amžiaus Renault automobilių originalioms dalims taikome 40 proc. nuolaidą ir 10 proc. nuolaidą susijusiems remonto darbams. Taip pat kartu suteikiame ir 1 metų garantiją tiek atsarginėms dalims, tiek darbams.

Content block

„Renault Assistance“ pagalba kelyje visą parą

Jeigu kelionę nutraukė netikėtas gedimas, bet kuriuo metu galite pasikliauti „Renault Assistance“ technine pagalba kelyje*. Specialus techninės pagalbos automobilis atvyks ten, kur esate jūs ir jūsų automobilis – kad gedimus pašalintų tiesiog kelyje. Jei gedimo pašalinti vietoje neįmanoma, automobilis bus nugabentas į artimiausią Renault techninio aptarnavimo centrą.

Renault techninė pagalba kelyje visą parą:        +370 700 55 175

* „Renault Assistance“ paslauga teikiama tik ne dėl eismo įvykio atsiradusiems techniniams gedimams šalinti.

Content block

Kokybiški Renault automobilių priedai

Ne šiaip Renault automobilis – tai jūsų Renault automobilis! Paverskite jį dar geresniu ir pritaikykite prie savo kasdienių kelionių poreikių su originaliais ir kokybiškais Renault automobilių priedais. Plačiame aksesuarų pasirinkime atrasite viską, ko gali reikėti – nuo stilingų ratlankių ar vilkimo jungčių iki stogo bagažinių ir dviračių laikiklių ar salono bei bagažinės kilimėlių.