Kėbulo remontas

Patikėkite savo lengvojo arba komercinio Renault automobilio kėbulo remontą ar priežiūrą savo srities specialistams autorizuotame serviso centre. Smulkūs eksploatacijos metu atsiradę kėbulo apgadinimai ar įlenkimai, dažų dangos trūkumai, stiklo įskilimas, o gal eismo įvykio palikta žala? Kad ir kokia būtų Jūsų automobilio kėbulo remonto priežastis, mes užtikrinsime greitas, kokybiškas ir patikimas kėbulo taisymo ir dažymo paslaugas bei suteiksime garantiją darbams.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų siūlomas paslaugas ar užregistruoti savo automobilį kėbulo remontui ar dažymui artimiausioje atstovybėje? Susisiekime!

Siųskite užklausą paspaudę mygtuką žemiau

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

arba susisiekite telefonu
 

Sostena Vilnius,
Savanorių pr. 163
Tel. +370 52 490891

Sostena Kaunas,
Savanorių pr. 443A
Tel. +370 37 490444

Sostena Klaipėda,
Šilutės pl. 32
Tel. +370 46 342692


Renkatės mus – renkatės kokybę

Galime didžiuotis, kad naujajame „Sostena“ automobilių centre Vilniuje, Savanorių pr. 163, įrengtos modernios automobilių kėbulo remonto ir dažymo dirbtuvės yra vienos pažangiausių ir profesionaliausių ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Čia savo klientams galime suteikti visas lengvųjų automobilių ir komercinio transporto kėbulo priežiūros ir remonto paslaugas vienoje vietoje. Kvalifikuoti mūsų dirbtuvių specialistai remonto ir dažymo darbus atlieka laikydamiesi griežtų gamintojo reikalavimų bei naudodamiesi profesionalia įranga, o atliktiems kėbulo remonto ir dažymo darbams suteikiame 12 mėn. garantiją – kad galėtumėte būti įsitikinę aukščiausia jų kokybe.

Du žmonės kalbasi, ant stalo padėti dokumentai.

Žalų administravimas

Suprantame, kad eismo įvykis gali sukelti nemažai streso, todėl esame pasiruošę Jums padėti. Susisiekite su mumis, o mūsų serviso centro specialistai pasirūpins draudiminio įvykio žalos administravimo darbais: suteiks konsultaciją eismo įvykio atveju, padės transportuoti automobilį, užregistruos eismo įvykį draudimo bendrovėje, atliks automobilio žalos nustatymą ir suderins remonto darbų sąmatą su draudimo bendrove.

Renault automobiliai erdviose ir moderniose serviso dirbtuvėse.

Kėbulo atstatymas

Net jei į eismo įvykį patekusio automobilio ar mikroautobuso išoriniai kėbulo pažeidimai nėra dideli, būtina nustatyti, ar konstrukcija nėra deformuota. Naudodami profesionalų CAR-O-LINER automobilių kėbulo geometrijos atkūrimo stendą ir GYSPOT įrangą, galime milimetro tikslumu nustatyti deformacijas ir jas pašalinti bei atstatyti reikiamą kėbulo geometriją. Be to, pažangi įranga yra pritaikyta ir aliumininių kėbulų remontui.

Serviso technikė kėbulo remonto dirbtuvėse apžiūri pilko Renault automobilio kėbulą.

Kruopštus paruošimas

Kokybiškas kėbulo ir jo dalių paruošimas prieš dažymą yra vienas svarbiausių remonto etapų, lemiantis dažymo kokybę, todėl jam skiriame ypač daug dėmesio. Kėbulo paruošimas apima tokius procesus kaip paviršiaus nušveitimas, glaistymas, šlifavimas, padengimas antikorozine danga ir gruntavimas, o visi paruošimo dažymui darbai atliekami sausuoju būdu, naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas.

Pažangioje dažymo kameroje atliekamas automobilio dažymas.

Profesionalus dažymas

Dažymo procesas, žinoma, prasideda nuo atidaus spalvos parinkimo bei nekenksmingų aplinkai vandens pagrindo dažų paruošimo. Modernios mūsų kėbulo remonto dirbtuvės išsiskiria aukščiausios klasės WOLF dažymo kamera, naudojančia „Red-Eye®“ technologiją su infraraudonųjų spindulių temperatūros jutikliu, padedančiu tiksliai nustatyti džiovinimo temperatūrą ir optimizuoti dažymo procesą. Be to, kameroje galima dažyti ir didelių matmenų automobilius, pavyzdžiui, furgoną „Renault Master“.

Du serviso technikai keičia pilko Renault automobilio priekinį stiklą.

Kėbulo remontas per 1 dieną

Net ir smulkių kėbulo įbrėžimų ar įlenkimų remontą verčiau patikėti tikriems savo srities specialistams. Pažangiose mūsų dirbtuvėse įrengtose universaliose „Spot Repair“ stotyse nedidelius automobilio kėbulo pažeidimus galime pašalinti vos per vieną dieną, kokybiškai ir greitai atlikdami visus reikiamus darbus: nuo įlenkimų lyginimo ir kėbulo paruošimo iki dažymo ir poliravimo.

Serviso technikė kėbulo remonto dirbtuvėse šluoste valo pilko Renault automobilio priekinį buferį.

Kokybiška, patogu ir su garantija

Būkite tikri – pažangiose dirbtuvėse užtikriname aukščiausią darbų kokybę, o papildomos ramybės Jums suteiks 12 mėnesių garantija, taikoma atliktiems kėbulo remonto ir dažymo darbams. Be to, mes siekiame užtikrinti, kad visos mūsų paslaugos klientams būtų prieinamos kuo patogiau, o esant poreikiui galime pasiūlyti ir pakaitinio automobilio nuomą.