Nuo 30 790 €
340 € per mėn.

Naujasis Renault TRAFIC Van. Padedantis dirbti patogiau ir našiau
 

Kad ir kokia yra Jūsų verslo sritis, naujasis TRAFIC Van furgonas, pasižymintis itin erdviu ir sumaniai įrengtu krovinių skyriumi bei aprūpintas gausia naudingų technologijų įranga, kuri suteikia daugiau komforto ir saugumo, padės kasdienes darbo užduotis atlikti dar patogiau ir greičiau.

Patogi erdvė darbui

Visiškai atnaujinta naujojo TRAFIC Van kabina suderina išskirtinį praktiškumą, daug erdvės reikalingiausiems daiktams ir modernią įrangą, skirtą didesniam vairavimo patogumui. Naujo dizaino prietaisų skydas užtikrina patogų ir nesudėtingą visų instrumentų valdymą – pavyzdžiui, 8 colių jutikliniame centriniame ekrane lengva naudotis intuityvia EASY LINK informacijos ir pramogų sistema, leidžiančia valdyti automobilio funkcijas, navigaciją, radiją ar susietą išmanųjį telefoną, o spalvotame prietaisų skydelio ekrane patogu matyti visą svarbiausią kelionės informaciją. Be to, daugiafunkciame vaire įrengtais mygtukais galite valdyti įvairias automobilio funkcijas – nuo greičio ribotuvo ir pastovaus greičio palaikymo sistemos iki skambučių ar kelionės informacijos, rodomos prietaisų skydelyje.

Salone panaudotos medžiagos yra pritaikytos atlaikyti kasdienį automobilio naudojimą – tvirtas plastikas lengvai nusivalo, o apmušalai pagaminti iš itin patvaraus audinio. Ergonomiškos sėdynės su didelėmis galvos atramomis užtikrina komfortą net važiuojant ilgus atstumus, o vairuotojui įsitaisyti dar patogiau leidžia keturiomis kryptimis reguliuojamas daugiafunkcis vairas ir reguliuojamo aukščio sėdynė. Be to, papildomai galima užsisakyti šildomas vieną arba dvi priekines sėdynes. Priklausomai nuo įrangos, dvivietės vidurinės sėdynės nugaros atlošas gali būti lengvai nulenkiamas, taip suformuojant praktišką darbo stalelį, ant kurio patogiai tilps nešiojamasis kompiuteris ir A4 formato dydžio dokumentų laikiklis.

Naujojo TRAFIC Van kabina taip pat pasižymi itin praktiškų bei talpių dėtuvių gausa – patogiai pasidėkite visus smulkius daiktus ar darbo įrankius, kad šie visuomet būtų po ranka. Visų dėtuvių talpa, įskaitant didelę EASY LIFE daiktadėžę-stalčių ir 54 litrų dėtuvę, įrengtą po dviviete sėdyne, siekia net 88 litrus – tai geriausias rodiklis klasėje.

Praktiškas krovinių skyrius

Kad ir kokį krovinį gabenate, naujasis TRAFIC Van su itin talpiu ir praktišku krovinių skyriumi padės viską, ką reikia, pervežti saugiai, patogiai ir greitai. Furgoną pagal poreikius galite rinktis iš dviejų skirtingų kėbulo ilgių ir aukščių, su dviejų, trijų arba šešių sėdimų vietų kabina ir krovinių skyriumi, kurio tūris siekia nuo 5,8 iki 8,9 m3. Kabinos ir krovinių skyriaus pertvaroje įrengtas specialus atidaromas liukas L2 (prailgintoje) naujojo TRAFIC Van versijoje leidžia vežti iki 4,15 metrų ilgio krovinius, pavyzdžiui, vamzdžius, lentas ir pan. Be to, ypač patogią prieigą prie krovinių skyriaus užtikrina slankiosios durys iš abiejų furgono pusių, ir 180 arba 270 laipsnių kampu atidaromos galinės durys.

Su papildoma technine arba krovinių skyriaus įranga galite paversti savo TRAFIC Van dar patogesniu ir labiau pritaikytu specifinei Jūsų verslo veiklai: rinkitės krovinių skyriaus grindis iš neslidžios ir vandeniui atsparios medžiagos ar sustiprintas medines grindis, šoninių sienų apdailą, papildomas krovinių tvirtinimo kilpas ar LED apšvietimą, arba dar padidinkite savo furgono krovinių gabenimo galimybes su priekabos vilkimo kabliu ar stogo bagažine.

Daugiau saugumo kelyje

Kasdienius darbus atliksite greičiau ir patogiau, nes pažangios technologijos naujajame TRAFIC Van rūpinasi Jūsų kelionių saugumu ir automobilio valdymo patogumu. Adaptyvi pastovaus greičio palaikymo sistema, veikianti važiuojant 30–170 km/val. greičiu ir naudojanti priekyje įrengtą kamerą ir radaro jutiklį, palaiko Jūsų pasirinktą greitį ir pristabdydama arba pagreitėdama prisitaiko prie priekyje važiuojančios transporto priemonės greičio, išlaikydama nustatytą atstumą iki jos. Aktyvi avarinio stabdymo sistema, užfiksavusi susidūrimo su priekyje važiuojančiu automobiliu riziką, informuoja vairuotoją vaizdiniais ir garsiniais perspėjamaisiais signalais, o vairuotojui stabdant nepakankamai ar nespėjus sureaguoti automatiškai aktyvuoja stabdžius. Saugiau judėti intensyviame eisme ar keisti eismo juostą taip pat padeda aklosios zonos perspėjimo sistema, kuri informuoja apie šalia judančias transporto priemones (įskaitant motociklus) LED šviesų signalu dideliame šoniniame veidrodėlyje, o eismo juostos sekimo sistema įspėja netyčia kirtus eismo juostą žyminčią šoninę liniją.

Patogumo suteikia ir automatinė tolimųjų ir artimųjų šviesų perjungimo sistema bei kelio ženklų atpažinimo sistema su įspėjimo apie viršytą greitį funkcija, o nuovargio perspėjimo sistema, analizuodama vairuotojo reakcijas – vairo judesius, važiavimo trajektoriją, posūkio signalo ar valytuvų naudojimą – ir vairavimo be pertraukos trukmę, įspėja apie galimą vairuotojo nuovargį garso signalais ir žinute prietaisų skydelyje. Manevruoti stovėjimo aikštelėse ar ankštose miesto gatvėse su naujuoju TRAFIC Van taip pat ypač paprasta – matomumą pagerina „Wide View“ plataus kampo veidrodėlis, apie objektus aplink automobilį įspėja priekiniai, galiniai ir šoniniai atstumo jutikliai, o dar daugiau patogumo suteikia galinio vaizdo kamera.

Dizaino evoliucija

Iš pirmo žvilgsnio naujasis TRAFIC palieka įspūdį elegantiška ir ekspresyvia išvaizda, kurią pabrėžia masyvios priekinės grotelės su chromo apdaila ir išraiškingas priekinis buferis su naujos formos rūko žibintais bei apatinėmis grotelėmis. Ryškiausias naujojo TRAFIC Van bruožas – visiškai naujo dizaino, dar moderniau atrodantys „Full LED“ priekiniai žibintai su C formos dienos šviesomis, užtikrinantys puikų matomumą bet kuriuo paros metu ir suteikiantys dar dinamiškesnę išvaizdą. Naujojo TRAFIC Van kėbulo spalvą galima rinktis iš 8 spalvų paletės, kurioje – ir nauja, ryški bei dėmesį traukianti „Carmin Red“ spalva.

Našūs varikliai

Naujojo TRAFIC Van variklių gamoje – „Euro 6d Full“ standartą atitinkantys 2 litrų darbinio tūrio „Blue dCi“ varikliai su „Stop & Start“ technologija. 110 AG ir 130 AG varikliai komponuojami su 6 pavarų mechanine transmisija, o 150 AG ir 170 AG varikliai taip pat siūlomi ir su 6 pavarų automatine EDC transmisija.

Išmani sąsaja

Naujajame TRAFIC integruotos technologijos yra skirtos Jūsų patogesnėms ir išmanesnėms kelionėms: EASY LINK multimedijos sistema yra suderinama su „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“, kad išmaniojo telefono funkcijas pasiektumėte dar paprasčiau, o belaidžio telefono įkrovimo funkcija leis įrenginį įkrauti dar patogiau – visada likite prisijungę!

Daugybė pritaikymo versijų

Naujasis TRAFIC Van bus toks, kokio reikia Jums ir Jūsų verslui. Rinkitės iš dviejų kėbulo ilgių ir aukščių, papildykite furgoną naudinga krovinių skyriaus įranga ar stogo bagažine arba rinkitės modifikuotą transporto priemonę – nuo furgono su paaukštinta kabina ar integruotu šaldytuvu iki statyboms pritaikyto TRAFIC savivarčio.