Nuo 18 990 €
178 € per mėn.

Renault CAPTUR

SUV kiekvienai gyvenimo akimirkai

Stilingas, išmanus, o taip pat ir hibridinis. Miesto visureigis Renault CAPTUR harmoningai suderina charizmatišką dizainą ir praktišką interjero erdvę, integruotas ryšio ir saugos technologijas bei išskirtinį E-Tech full hybrid pavaros sistemos našumą – kad vairavimas teiktų dar daugiau malonumo, o kasdienės kelionės taptų patogesnės.


Stilingas SUV dizainas

Miesto visureigis CAPTUR neabejotinai yra sukurtas ryškioms ir stilingoms asmenybėms. Elegantiškos formos, kurias išryškina kruopščiai parinktos kėbulo spalvos, ir SUV būdingi dizaino elementai padeda sukurti unikalią CAPTUR tapatybę. Dinamišką ir pasitikėjimu savimi trykštančią automobilio išvaizdą dar labiau pabrėžia pažangią LED technologiją naudojantys žibintai.

Pilkas hibridinis Renault CAPTUR E-TECH Engineered, pastatytas šalia modernaus pastato

E-Tech Engineered versija

Įkvėptas futuristinio MEGANE E-Tech electric dizaino ir pasižymintis unikaliais apdailos elementais, hibridinis CAPTUR E-Tech Engineered paverčia tvaresnį vairavimą dar patrauklesniu. Ypač modernią išskirtinės hibridinių Renault automobilių serijos modelio išvaizdą padeda sukurti stilingos detalės: šviesios titano spalvos priekinis aptakas, apdailos akcentai ant durelių apatinės dalies ir ratlankių bei blizgios juodos spalvos Renault emblema, integruota priekinėse grotelėse, o bagažinės dangtį puošia naujo dizaino E-Tech hybrid ženklelis. Modernią CAPTUR E-Tech Engineered versijos stilistiką perteikia ir erdvaus interjero detalės: titano spalvos dekoro elementai, stilizuota „E“ emblema ant vairo bei juodos odos sėdynių apmušalai su kontrastinėmis siūlėmis.

Moteris stovi atsirėmusi į mėlyno Renault CAPTUR R.S. Line variklio dangtį, šviečia priekinio Full LED žibinto dienos šviesos

„Full LED“ priekiniai žibintai

Miesto visureigis CAPTUR išsiskiria ryškiu dizainu – firminis C formos dienos šviesų simbolis, integruotas priekiniuose žibintuose, papildo elegantišką priekinės dalies išvaizdą, o C formos motyvas atkartojamas ir galiniuose LED žibintuose. „Full LED“ priekiniai žibintai, komplektuojami jau nuo pirmojo įrangos lygio, puikiai apšviečia kelią, taip pagerindami matomumą ir padidindami saugumą bet kokiomis važiavimo sąlygomis. Papildomos ramybės vairuojant tamsiuoju paros metu suteikia išmani tolimųjų ir artimųjų šviesų sistema, kuri taip pat padeda išvengti kitų vairuotojų akinimo. Sistema naudoja priekinę kamerą ir fiksuoja aplinkos šviesos lygį bei kitų transporto priemonių žibintus. Aptikusi šviesos šaltinį, pavyzdžiui, artėjančios transporto priemonės žibintus, sistema perjungia šviesas į artimąsias, o vėliau vėl įjungia tolimąsias šviesas.


Patogus ir erdvus interjeras

Patrauklus ir modernus tiek išorėje, tiek viduje, Renault CAPTUR sužavės erdviu ir kokybišku interjeru. Čia susipina praktiškas funkcionalumas ir žaismingi apdailos akcentai, o sumanios technologijos suteikia didesnį valdymo patogumą.

Didelis centrinis ekranas

CAPTUR interjere sklandžiai integruotos technologijos palengvins automobilio valdymą. Į vairuotoją šiek tiek pasuktas, lietimui jautrus 7 arba 9,3 colio EASY LINK informacijos ir pramogų sistemos ekranas leidžia ypač patogiai pasiekti įvairias funkcijas. Naudokitės navigacija, valdykite muziką ir automobilio nustatymus, keiskite važiavimo režimą, skambinkite ir priimkite skambučius prijungę telefoną „Bluetooth“ ryšiu – ir dar daugiau. EASY LINK informacijos ir pramogų sistema taip pat suderinama su „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“, todėl mėgstamas išmaniojo telefono programėles galėsite pasiekti automobilio centriniame ekrane.

Moteris sėdi Renault CAPTUR vairuotojo sėdynėje atsisukusi atgal ir siekia kameros; matyti vairas, centrinis ekranas ir centrinė konsolė

Pačiame valdymo centre

Į vairuotoją orientuoti ir sumaniai išdėstyti CAPTUR valdymo instrumentai padeda susitelkti į vairavimą ir sumažina dėmesio blaškymą, taip užtikrinant didesnį saugumą. Svarbiausias vairavimo pagalbos sistemas, tokias kaip greičio palaikymo sistema ir palaikymo eismo juostoje asistentas, bei valdymo balsu funkciją aktyvuoti galima mygtukais ant vairo. Be to, papildomai pasirenkamas (standartinis R.S. Line versijoje) skaitmeninis spalvotas 10,25 colių prietaisų skydelis suteikia dar daugiau patogumo vairuojant. Šį ekraną galima konfigūruoti ir pasirinkti norimą grafinę temą bei lengvai valdyti jame rodomą informaciją mygtukais vairo dešinėje.

Skaitmeninis Renault CAPTUR E-TECH hibrido prietaisų skydelis su greičio, navigacijos ir hibridinės sistemos rodmenimis

Aukštos klasės komfortas

Moderniame ir jaukiame CAPTUR salone iš pirmo žvilgsnio pastebima ir vos prisilietus jaučiama išskirtinė kokybė. Nepriekaištingą komfortą užtikrinanti sėdynių konstrukcija, aukštos kokybės apmušalai, minkštos prietaisų skydelio ir durų apdailos medžiagos bei LED foninis salono apšvietimas – visa tai padeda sukurti jaukią ir malonią atmosferą. Be to, CAPTUR salone gausu praktiškų interjero sprendimų – nuo dėtuvių salone, kurių bendra talpa siekia 27 litrus, iki stumdomos galinės sėdynės ar dviejų USB jungčių bei oro kondicionavimo angų, skirtų gale sėdintiems keleiviams.

Moteris, matoma iš automobilio vidaus, stovi atsirėmusi į atidarytas galines mėlyno Renault CAPTUR R.S. Line duris ir žiūri į salono vidų


Pavaros sistemos visiems poreikiams

Į stilingas ir išmanias keliones leiskitės su nauja energija – rinkitės iš skirtingų pavaros sistemų ir atraskite CAPTUR, geriausiai tinkantį prie jūsų gyvenimo būdo: benzininį arba hibridinį. 

Pilkas Renault CAPTUR stovi priešais raudoną pastatą, matyti priekinė dalis ir šonas

Benzininiai „mild hybrid“ varikliai

CAPTUR siūlomi benzininiai varikliai su „Stop&Start“ funkcija suderina energingą dinamiką ir nedideles degalų sąnaudas – mėgaukitės vairavimu, kad ir kurį pasirinksite. 140 AG pasiekiantis keturių cilindrų variklis, siūlomas su automatine EDC septynių pavarų transmisija, naudoja starterio-generatoriaus ir 12 voltų ličio jonų baterijos sistemą. Ši „mild hybrid“ technologija pagerina „Stop & Start“ sistemos veikimą, padėdama variklį iš naujo paleisti švelniau, suteikia papildomos galios greitėjant ir kartu padeda sumažinti degalų sąnaudas. Taip pat, priklausomai nuo poreikių, galite rinktis 100 AG pasiekiantį, benzinu ir LPG dujomis varomą variklį, arba trijų cilindrų 90 AG variklį su turbokompresoriumi – abu jie komponuojami su šešių pavarų mechanine transmisija.

Renault CAPTUR E-TECH hibrido centriniame ekrane rodoma baterijos įkrovos lygio ir energijos srauto animacija

CAPTUR E-Tech full hybrid

Jei norite sumažinti savo kelionių poveikį aplinkai, jūsų poreikius patenkins visiškai hibridinis miesto visureigis Renault CAPTUR E-Tech full hybrid. 145 AG pasiekianti hibridinė pavaros sistema užtikrina iki 40 proc. mažesnes degalų sąnaudas, lyginant su įprastu vidaus degimo varikliu, ir itin sklandų bei energingą įsibėgėjimą. Kinetinės energijos regeneracijos sistema stabdant ar tiesiog atleidus akceleratoriaus pedalą įkrauna bateriją, o pavaros režimas „B“ padeda dar efektyviau regeneruoti stabdymo energiją. Net iki 80 procentų kelionės laiko mieste hibridinis CAPTUR E-Tech full hybrid leidžia vairuoti naudojant tik elektros energiją – elektrinį režimą įjungti galite paspaudę „EV“ mygtuką po centriniu ekranu ir mėgautis tyliu bei visiškai emisijų pėdsako nepaliekančiu vairavimu.

Daugiau apie E-TECH

Pažangios saugos sistemos

„Euro NCAP“ saugumo bandymuose pelnęs maksimalų 5 žvaigždučių įvertinimą, tiek mieste, tiek už jo ribų CAPTUR rūpinasi jūsų saugumu, o šiame miesto visureigyje diegiamos sumanios technologijos padeda vairuoti patogiau ir be įtampos.

Saugumas kelyje

Kad ir kur keliaujate, CAPTUR leis jums ir jūsų keleiviams visada jaustis saugiai. Automobilyje diegiama aktyvi avarinio stabdymo sistema, aptinkanti ne tik kitas transporto priemones, bet ir pėsčiuosius bei dviratininkus, padeda išvengti galimų susidūrimų. Nustačiusi pavojingą eismo situaciją ir susidūrimo riziką, sistema iš pradžių įspėja vairuotoją garsiniais ir vaizdiniais signalais, o jei vairuotojas nespėja sureaguoti, automatiškai aktyvuoja stabdžius. Aktyvi avarinio stabdymo sistema veikia tiek šviesiuoju, tiek tamsiuoju paros metu, ir yra diegiama visų versijų standartinėje įrangoje.

Grafinė iliustracija vaizduoja gatvėje važiuojantį baltą Renault CAPTUR, veikia aktyvi avarinio stabdymo sistema, atpažįstanti pėsčiuosius

Pagalba vairuojant

Prie Renault CAPTUR vairo galite jaustis užtikrintai, nes gausi pagalbinių sistemų įranga palengvina vairavimą įvairiose situacijose. Pavyzdžiui, palaikymo eismo juostoje asistentas padeda išvengti netyčinio išvažiavimo iš savo eismo juostos – priartėjus prie ją žyminčios linijos, sistema pakoreguoja automobilio trajektoriją, nukreipdama jį į eismo juostos vidurį. Automobilyje taip pat diegiama įspėjanti saugaus atstumo sistema bei kelio ženklų atpažinimo sistema su įspėjimo apie viršytą greitį funkcija – viskas tam, kad kiekvieną kartą kelionės tikslą pasiektumėte su didesne ramybe.

Grafinė iliustracija vaizduoja greitkelyje važiuojantį baltą Renault CAPTUR su įjungta palaikymo eismo juostoje sistema

Jokių parkavimo rūpesčių

Daugybė CAPTUR diegiamų vairavimo pagalbininkų padeda patogiau ir saugiau manevruoti miesto erdvėse. Parkavimą gerokai palengvina priekiniai ir galiniai atstumo jutikliai ir galinio vaizdo kamera, o papildomai pasirenkama 360 laipsnių vaizdo kamera užtikrina dar platesnį aplinkos matymą. Visiškai pamiršti parkavimo rūpesčius padės EASY PARK ASSIST sistema. Naudodama atstumo jutiklius, įrengtus automobilio priekyje, gale ir šonuose, ši sistema gali pati įvairuoti ir išvairuoti CAPTUR iš lygiagrečiojo, statmeno ar įstrižojo statymo vietos – vairuotojui tereikia spausti greičio ar stabdžio pedalus ir perjungti pavarą pagal nurodymus centriniame ekrane.

Grafinė iliustracija vaizduoja baltą Renault CAPTUR su priekiniais, galiniais ir šoniniais atstumo jutikliais, važiuojantį į stovėjimo vietą


Renault CAPTUR interjero vaizdas, matomas vairas, prietaisų skydelis ir centrinis ekranas su MULTI SENSE nustatymais

Keičiami važiavimo režimai

Naudodamiesi MULTI-SENSE sistema galite keisti važiavimo režimus ir dar labiau pritaikyti miesto visureigį CAPTUR prie savo poreikių. Rinkitės degalų sąnaudas sumažinantį ECO, dinamiškam vairavimui subalansuotą SPORT ar individualiai konfigūruojamą MY SENSE, o taip pat keiskite prietaisų skydelio išvaizdą ar salono foninio apšvietimo spalvą.

Vyras deda daiktus į atidarytą pilko Renault CAPTUR bagažinę

Erdvi bagažinė

Erdviame miesto visureigio CAPTUR krovinių skyriuje vietos užteks visiems jūsų daiktams, pirkiniams ar laisvalaikio įrangai. Praktiška 422 litrų tūrio (benzininėje versijoje) bagažinė turi reguliuojamo aukščio grindis, kurios leidžia atlaisvinti daugiau vietos. Ji taip pat gali būti padidinama iki 536 litrų, galines sėdynes pastumiant į priekį, o visiškai jas nulenkus kroviniams skirtą erdvę galima padidinti net iki 1275 litrų.

Centriniame Renault CAPTUR ekrane matomas rodinys su navigacija, saugos sistemų nustatymais ir orų prognoze

Sumani navigacija

Renault CAPTUR integruota navigacija su „Google“ adresų paieška padės nesunkiai rasti norimą restoraną, lankytiną objektą ar kitą paskirties vietą. Eismo informacija realiuoju laiku atnaujinama kas dvi minutes, todėl atvykimo laikas nustatomas tiksliai, o jūs galite pasirinkti optimaliausią maršrutą. Be to, CAPTUR navigacijos žemėlapiai reguliariai atnaujinami nuotoliniu būdu.


Variantai

ZEN

Nuo 16 474 €

ZEN

ZEN E-TECH

Nuo 23 087 €

ZEN E-TECH

INTENS

Nuo 18 543 €

INTENS

INTENS E-TECH

Nuo 24 781 €

INTENS E-TECH

R.S. LINE

Nuo 22 482 €

R.S. LINE

INITIALE PARIS E-TECH

Nuo 29 228 €

INITIALE PARIS E-TECH

R.S. LINE E-TECH C

Nuo 31 315 €

R.S. LINE E-TECH C

Renault Captur Atvyksta: 27.05.2024

Renault Captur

#7664B

23 120 € Pradinė kaina: 26 720 € Nuolaida: 3 600 €

CAPTUR techno mild hybrid 140 EDC
2% fiksuotos palūkanos

Peržiūrėti PASIŪLYMĄ

Renault CAPTUR SANDĖLYJE

Renault CAPTUR

#7025B

28 230 € Pradinė kaina: 30 730 € Nuolaida: 2 500 €

CAPTUR techno E-Tech full hybrid 145
2% fiksuotos palūkanos

Peržiūrėti PASIŪLYMĄ

Renault CAPTUR SANDĖLYJE Rezervuota

Renault CAPTUR

#7027B

27 650 € Pradinė kaina: 30 150 € Nuolaida: 2 500 €

CAPTUR techno E-Tech full hybrid 145
2% fiksuotos palūkanos

Peržiūrėti PASIŪLYMĄ

Renault CAPTUR SANDĖLYJE

Renault CAPTUR

#7026B

27 650 € Pradinė kaina: 30 150 € Nuolaida: 2 500 €

CAPTUR techno E-Tech full hybrid 145
2% fiksuotos palūkanos

Peržiūrėti PASIŪLYMĄ

Renault CAPTUR SANDĖLYJE

Renault CAPTUR

#7024B

28 230 € Pradinė kaina: 30 730 € Nuolaida: 2 500 €

CAPTUR techno E-Tech full hybrid 145
2% fiksuotos palūkanos

Peržiūrėti PASIŪLYMĄ

Renault CAPTUR SANDĖLYJE

Renault CAPTUR

#7023B

28 230 € Pradinė kaina: 30 730 € Nuolaida: 2 500 €

CAPTUR techno E-Tech full hybrid 145
2% fiksuotos palūkanos

Peržiūrėti PASIŪLYMĄ

Renault CAPTUR SANDĖLYJE

Renault CAPTUR

#A3928

27 830 € Pradinė kaina: 33 940 € Nuolaida: 6 110 €

CAPTUR E-Tech engineered full hybrid 145
2% fiksuotos palūkanos

Peržiūrėti PASIŪLYMĄ

Renault CAPTUR SANDĖLYJE

Renault CAPTUR

#7405B

22 540 € Pradinė kaina: 26 140 € Nuolaida: 3 600 €

CAPTUR techno mild hybrid 140 EDC
2% fiksuotos palūkanos

Peržiūrėti PASIŪLYMĄ