CAPTUR

SUV KIEKVIENAI GYVENIMO AKIMIRKAI
 

Išskirtinis SUV stilius. Moderni dizaino išraiška – tiek išorėje, tiek viduje. Pažangios technologijos, padedančios vairuoti ir gyventi patogiau. Tai perkamiausias Europoje B segmento SUV Renault CAPTUR – dabar ir su hibridine E-TECH Hybrid bei įkraunama hibridine E-TECH Plug-in Hybrid pavaros sistema.

Išgryninta SUV tapatybė

Skulptūriški linkiai, nuožulni stogo linija ir modernūs dizaino bruožai išryškina CAPTUR miesto visureigio tapatybę. Dinamišką ir pasitikėjimu savimi trykštančią išvaizdą pabrėžia 18 colių ratlankiai, o visos kruopščiai išbaigtos detalės – chromuoti apdailos elementai, priekinė ir galinė buferio dugno apsaugos, šoninės slenksčių ir ratų arkų apsaugos – sustiprina veržlaus SUV įvaizdį. Be to, jau nuo pirmojo įrangos lygio naujasis CAPTUR turi „Full LED“ priekinius žibintus su visiems gamintojo modeliams būdingomis C formos LED dienos šviesomis.

Interjero revoliucija

Moderniame ir jaukiame CAPTUR salone iš pirmo žvilgsnio pastebima ir vos prisilietus jaučiama išskirtinė kokybė: minkštos prietaisų skydelio ir durelių apdailos medžiagos, nauja nepriekaištingą komfortą užtikrinančių ir erdvės visiems keleiviams suteikiančių sėdynių konstrukcija bei smulkmeniškai išbaigti aukštos kokybės apmušalai, jaukumo suteikiantis foninis LED apšvietimas. Be to, naujajame CAPTUR kaip ir anksčiau gausu praktiškų interjero sprendimų – nuo dėtuvių ir daiktadėžių salone, kurių bendra talpa siekia 27 litrus, bei erdviausios segmente 536 l talpos bagažinės iki stumdomos galinės sėdynės ar dviejų USB jungčių gale sėdintiems keleiviams.

Valdote Jūs

Ergonomiška ir išmani vairuotojo vieta yra suprojektuota suteikti Jums įtraukiančius vairavimo potyrius. „Smart Cockpit“ valdymo instrumentų visuma apima naujo dizaino daugiafunkcį vairą su patogiais valdymo mygtukais, 7 arba 10,2 colių spalvotą skaitmeninį prietaisų skydelį, didžiausią segmente 9,3 colio įstrižainės multimedijos sistemos ekraną ir tarsi ore sklendžiančią centrinę konsolę, kurioje įtaisyta moderni pavarų perjungimo svirtis. Šiek tiek išgaubtas vertikalus centrinis ekranas ne tik leidžia geriau matyti vaizdą jame, bet ir suteikia automobilio salonui modernumo, o patogiai pasiekti dažniausiai naudojamas funkcijas galima mygtukais po ekranu.

Hibridinis CAPTUR E-TECH

Į stilingas ir išmanias keliones leiskitės su nauja energija – gaivius vairavimo potyrius patirkite su hibridiniu „CAPTUR E-TECH Hybrid“ arba įkraunamu hibridiniu „CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid“.
Įkraunama hibridinė „E-TECH Plug-in Hybrid“ pavaros sistema pasižymi itin mažomis CO2 emisijomis ir degalų sąnaudomis bei ypatingu universalumu – įprastais maršrutais mieste galite kursuoti nenaudodami vidaus degimo variklio ir tik elektros režimu, o ilgose kelionėse vairuoti nesibaimindami dėl įveikiamo atstumo. 160 AG pasiekiančioje hibridinėje pavaros sistemoje darniai veikia naujos kartos 1,6 litro keturių cilindrų benzininis variklis, du elektros motorai ir inovatyvi transmisija, užtikrinanti itin sklandų pavarų perjungimą bei maksimalų energijos panaudojimo efektyvumą. 9,8 kWh talpos baterija leidžia „PURE“ elektros režimu mišriu WLTP ciklu nuvažiuoti 50 kilometrų (iki 135 km/val. greičiu) – ar netgi iki 65 kilometrų miesto eismo sąlygomis. Dėl kinetinės energijos regeneracijos sistemos lėtėjant ar stabdant baterija yra įkraunama tiesiog vairavimo metu – nustačius B-MODE režimą energija regeneruojama ir baterija įkraunama dar efektyviau. Kad ir koks būtų baterijos įkrovos lygis, automobilis visuomet paleidžiamas elektros režimu, todėl pajudant iš vietos galite mėgautis tyliu komfortu ir nedelsiančiu sukimo momento proveržiu.
140 AG pasiekianti hibridinė „E-TECH Hybrid“ pavaros sistema užtikrina iki 40 proc. mažesnes degalų sąnaudas, lyginant su įprastu vidaus degimo varikliu, ir itin sklandų bei energingą įsibėgėjimą, o kinetinės energijos regeneracijos sistema stabdant ar tiesiog atleidus akceleratoriaus pedalą įkrauna bateriją, tad net iki 80 procentų kelionės laiko mieste su „CAPTUR E-TECH Hybrid“ įveiksite vien elektros režimu – jį įjungti galite vienu „EV“ mygtuko paspaudimu ir mėgautis tyliu bei visiškai emisijų pėdsako nepaliekančiu vairavimu.

 

Pažangus saugumas

Ne tik stilingas, bet ir kupinas pažangiųjų technologijų – CAPTUR leidžia vairuoti kaip niekada saugiai, patogiai ir ramiai. Viena pagrindinių CAPTUR pagalbinių vairavimo technologijų – greitkelyje ir spūstyse judėti padedanti EASY PILOT vairavimo pagalbos sistema. CAPTUR yra vienas pirmųjų miesto SUV, turinčių tokią antrojo autonominio vairavimo lygio sistemą. Ši pagalbinė vairavimo technologija, naudojanti priekinę kamerą bei radarą ir veikianti važiuojant iki 160 km/val. greičiu, apima adaptyvią greičio palaikymo ir eismo juostos palaikymo sistemas, todėl padeda kontroliuoti automobilio greitį palaikydama saugų atstumą nuo priekyje važiuojančių transporto priemonių ir išlaikydama CAPTUR reikiamos eismo juostos viduryje. Ši sistema ypač naudinga važiuojant spūstyse – su „Stop & Go“ funkcija ji gali pati visiškai sustabdyti automobilį, kai eismas visiškai sustoja, ir automatiškai pradėti važiuoti kitoms transporto priemonėms pradėjus judėti.
Taip pat saugumu ir maloniu valdymo paprastumu rūpinasi tokios technologijos kaip avarinio stabdymo sistema, atpažįstanti pėsčiuosius ir dviratininkus, eismo juostos kirtimo perspėjimo sistema su „Lane Keeping Assist“ palaikymo eismo juostoje funkcija, aklosios zonos stebėjimo sistema bei kelio ženklų atpažinimo sistema su įspėjimo apie greičio ribojimus ar jų viršijimą funkcija. Patogumą ir saugumą tamsiuoju paros metu užtikrina automatinė tolimųjų ir artimųjų šviesų sistema, naudojanti priekinę kamerą ir fiksuojanti aplinkos šviesos lygį bei atvažiuojančių kitų transporto priemonių žibintus.
Manevravimą mieste – ypač ankštose gatvelėse ar stovėjimo aikštelėse – itin palengvina galinio vaizdo kamera arba 360° kamerų sistema, atkurianti vaizdą iš viršaus ir įspėjanti apie kliūtis bei objektus aplink automobilį, o parkuotis itin lengvai padeda „Easy Park Assist“ sistema, kuri, naudodama 12 priekinių, galinių ir šoninių atstumo jutiklių, pati įvairuoja ir išvairuoja automobilį iš lygiagrečios, statmenos ar įstrižos stovėjimo vietos – vairuotojui tereikia spausti greičio ar stabdžio pedalus ir perjungti pavarą pagal nurodymus centriniame ekrane. Taip pat CAPTUR diegiama ir įspėjimo apie judėjimo trajektoriją kertančius automobilius važiuojant atbuline eiga sistema „Rear Cross Traffic Alert“.

Išskirtiniai įrangos lygiai

Dar daugiau galimybių išreikšti savo individualumą ir sukurti savo unikalų CAPTUR. Rinkitės prabangią ir rafinuotu komfortu keliones užpildančią „Initiale Paris“ versiją arba sportišką SUV įvaizdį pabrėžiantį „R.S. Line“ įrangos lygį – mėgaukitės ne tik tvariu ir galingu hibridinės E-TECH pavaros sistemos suteikiamu vairavimo potyriu, bet ir išskirtiniu stiliumi.

Plati variklių gama

Geriausiai Jūsų kelionių poreikius išpildantį CAPTUR galite sukurti rinkdamiesi iš našių benzininių variklių: energingą ir taupų trijų cilindrų 90 AG variklį arba itin našų keturių cilindrų variklį, pasiekiantį 140 arba 160 AG. Taip pat galite rinktis LPG dujomis ir benzinu varomą 100 AG variklį, „E-TECH Hybrid“ hibridinę 140 AG pavaros sistemą arba įkraunamą hibridinę 160 AG „E-TECH Plug-in Hybrid“.

Individualus stilius

Įneškite į savo gyvenimą daugiau spalvų su naujuoju CAPTUR. Stilingo miesto SUV kėbulo spalvą galite rinktis net iš 10 spalvų paletės, o 4 skirtingi stogo spalvų variantai bei papildomi eksterjero apdailos rinkiniai leidžia rinktis iš ne mažiau nei 90 spalvinių išorės derinių variacijų – kad galėtumėte ryškiai išsiskirti iš minios!

Variantai

 • ZEN

  Nuo 16 474 €
  ZEN
   - ABS stabdžių antiblokavimo sistema su AFU / ESP elektroninė stabilumo kontrolė su HSA pajudėjimo įkalnėje pagalbos sistema (Hill Start Assist)
   - AEBS Aktyvi avarinio stabdymo pagalbos sistema detektuojanti pėsčiuosius ir dviratininkus
   - Vairuotojo, keleivio priekyje ir šoninės užuolaidos tipo saugos oro pagalvės
   - Prietaisų skydelis 4,2‚’’ Pagalbos skambučio funkcia (SOS)
   - Pastovaus greičio palaikymo sistema su greičio ribotuvu
   - Įspėjanti saugaus atstumo sistema / Eismo juostos išlaikymo asistentas (Lane Keeping Assist)
   - Kelio ženklų atpažinimo sistema (Traffic Sign Recognition)
   - Prieblandos jutiklis
   - Padangų slėgio stebėjimo sistema
   - Rankinis stabdys (mechaninis)
   - 1 užlenkiamas raktas + 1 standartinis raktas
   - Mechaniškai reguliuojamos sėdynės (reguliuojamas aukštis- tik vairuotojo sėdynėje)
   - 1/3-2/3 santykiu nulenkiama ir stumdoma užpakalinė sėdynė
   - Elektra valdomi priekiniai langai su "vieno paspaudimo" funkcija
   - ISOFIX tvirtinimo taškai
   - Elektra reguliuojami ir šildomi šoniniai galinio vaizdo veidrodėliai (užlenkiami rankiniu būdu)
   - ECO režimas
   - Viršutinė prietaisų skydo dalis - pilkos spalvos
   - Viena spalva dažytas kėbulas / Dažytos durų rankenėlės
   - Full LED priekiniai žibintai 2D užpakaliniai žibintai
   - Oro kondicionierius
   - EASY LINK 7" be navigacijos, DAB Radijas, Bluetooth®, 2xUSB+Jack jungtys, suderinamumas su Apple CarPlay™ ir Android Auto™
   - Tekstiliniai ribbed sėdynių apmušalai (juodos- pilkos spalvų)
   - Chromo vairo apdaila
   - Chromo intarpai prie pavarų perjungimo svirties
   - Porankis priekyje
   - Juodos spalvos šoninių galinio vaizdo veidrodėlių korpusai
   - Juodos spalvos priekinio bamperio apdaila
   - Pilkos spalvos priekinio ir užpakalinio bamperio apdaila
   - 17" ratlankiai Flexwheel
 • ZEN E-TECH

  Nuo 23 087 €
  ZEN E-TECH
   ZEN+
   - Automatinis oro kondicionierius
   - Elektra užlenkiami šoniniai galinio vaizdo veidrodėliai
   - Lietaus jutiklis
   - Renault laisvų rankų kortelė
   - 7 " spalvotas prietaisų skydo ekranas
 • INTENS

  Nuo 18 543 €
  INTENS
   ZEN+
   - Automatinis oro kondicionierius
   - Full LED žibintai C- formos dienos žibintai su atomatinėmis ilgosiomis šviesomis
   - Spalvotas prietaisų skydelis 7’’
   - Kritulių jutiklis
   - Elektromechaninis rankinis stabdys (e-PKB)
   - RENAULT laisvų rankų kortelė
   - Automatiškai užsilenkiantys šoniniai galinio vaizdo veidrodėliai
   - Elektrochrominis galinio vaizdo veidrodėlis
   - Užpakaliniai parkavimo jutikliai
   - Medžiaginiai sėdynių apmušalai
   - Interjero LED apšvietimas
   - Viršutinė prietaisų skydo dalis - su aliuminio apdaila
   - Dviem spalvomis dažytas kėbulas
   - Chromo elementai:priekinės grotelės; išmetimo vamzdžio apdaila; intarpai galiniame bamperyje; linija šoninių langų apačioje
   - Reguliuojamo aukščio keleivio sėdynė
   - 17' lengvojo lydinio ratlankiai
   - Chromo šoninių apsauginių juostų apdaila
 • INTENS E-TECH

  Nuo 24 781 €
  INTENS E-TECH
   INTENS+
   - EASY LINK multimedijos sistema su 7" lietimui jautriu ekranu, navigacija, DAB radijas, 6 garsiakalbiai, 2xUSB, 1xjack, suderinamumas su Android Auto® ir Apple CarPlay®, standartinis europos žemėlapis
   - Kabanti ("flying") centrinė konsolė (tik su automatinėmis greičių dėžėmis)
   - Elekromechaninis rankinis stabdys su Auto-Hold funkcija
   - Over speed prevention (OSP)
   - MULTI SENSE sistema
   - 9.8 kWh talpos baterija
   - Įkrovimo kabelis (iš buitinio el lizdo) 6,5 m (10A)
 • R.S. LINE

  Nuo 22 482 €
  R.S. LINE
   INTENS+
   - Elektromechaninis rankinis stabdys su Auto-Hold funkcija
   - Anglies pluošto intarpai panelėje ir durų apdailoje
   - Aliuminio pedalų apdaila
   - Oro ventiliavimo angų apdaila - raudona juosta
   - Saugos diržai su raudonos spalvos juosta
   - Pavarų perjungimo svirtis su raudonos spalvos žymėjimu
   - Priekinis bamperis su specialiu F1 aerodinaminiu sparnu
   - Pilkos spalvos durų apsauginės juostos, priekinio ir užpakalinio bamperių apdailos
   - R.S. Logotipas ant priekinių sparnų ir automobilio gale
   - Perforuota oda aptrauktas sportinio stiliaus vairas su R.S. Logotipu
   - Chromo duslintuvo antgalis
   - Kabanti ("flying") centrinė konsolė (tik su automatinėmis greičių dėžėmis)
   - MULTI-SENSE sistema
   - Tamsinti galiniai langai
   - Tamsus interjeras
   - Tekstiliniai R.S. Black line sėdynių apmušalai su raudonos spalvos siūlėmis
   - 18 ”lengvojo lydinio ratlankiai R.S. design Line
 • INITIALE PARIS E-TECH

  Nuo 29 228 €
  INITIALE PARIS E-TECH
   RS LINE+
   - EASY LINK multimedijos sistema su 9,3" lietimui jautriu ekranu, navigacija, radiju DAB, BOSE® garso sistema, 9 garsiakalbiais, 2xUSB, 1xjack, suderinamumas su Android Auto™ ir Apple CarPlay™, standartinė europos žemėlapio versija
   - Sistema, perspėjanti viršyjus leistiną greitį (Over speed prevention (OSP)​)
   - Belaidis, elektrochrominis galinio vaizdo veidrodėlis
   - Šildomos priekinės sėdynės
   - Šildomas priekinis stiklas
   - Šildomas vairas
   - Elektra reguliuojama vairuotojo sėdynė (su rankiniu būdu valdoma juosmens padėtimi)
   - Kabanti ("flying") centrinė konsolė (tik su automatinėmis greičių dėžėmis)
   - Galinio vaizdo kamera
   - Priekiniai/užpakaliniai atstumo jutikliai
   - "Ryklio peleko" tipo antena
   - Šoninių galinio vaizdo veidrodėlių korpusai dažyti juoda spalva
   - Odiniai sėdynių apmušalai Initiale Paris (juodi)
   - 18 ”lengvojo lydinio ratlankiai Initiale Paris
 • R.S. LINE E-TECH C

  Nuo 31 315 €
  R.S. LINE E-TECH C
   INTENS+
   - Elektromechaninis rankinis stabdys su Auto-Hold funkcija
   - Anglies pluošto intarpai panelėje ir durų apdailoje
   - Aliuminio pedalų apdaila
   - Oro ventiliavimo angų apdaila - raudona juosta
   - Saugos diržai su raudonos spalvos juosta
   - Pavarų perjungimo svirtis su raudonos spalvos žymėjimu
   - Priekinis bamperis su specialiu F1 aerodinaminiu sparnu
   - Pilkos spalvos durų apsauginės juostos, priekinio ir užpakalinio bamperių apdailos
   - R.S. Logotipas ant priekinių sparnų ir automobilio gale
   - Perforuota oda aptrauktas sportinio stiliaus vairas su R.S. Logotipu
   - Chromo duslintuvo antgalis
   - Kabanti ("flying") centrinė konsolė (tik su automatinėmis greičių dėžėmis)
   - MULTI-SENSE sistema
   - Tamsinti galiniai langai
   - Tamsus interjeras
   - Tekstiliniai R.S. Black line sėdynių apmušalai su raudonos spalvos siūlėmis
   - 18 ”lengvojo lydinio ratlankiai R.S. design Line

Prev Next