CAPTUR

Naujasis Renault CAPTUR. Dar pažangesnis SUV miestui
 

Pirmoji šio modelio karta netruko iškopti į B segmento SUV automobilių populiarumo aukštumas ir tapti visos Europos numylėtiniu. Susipažinkite su visiškai nauja modelio, užkariavusio daugiau nei milijoną širdžių, karta – susipažinkite su naujuoju CAPTUR.

Išgryninta SUV tapatybė  

Dar ryškesnis, dar atletiškesnis, dar ryžtingesnis – skulptūriški linkiai, nuožulni stogo linija ir modernūs dizaino bruožai išryškina tikrą naujojo CAPTUR tapatybę. Dinamišką ir pasitikėjimu savimi trykštančią išvaizdą pabrėžia 18 colių ratlankiai, o visos kruopščiai išbaigtos detalės – chromuoti apdailos elementai, priekinė ir galinė buferio dugno apsaugos, šoninės slenksčių ir ratų arkų apsaugos – sustiprina veržlaus miesto SUV įvaizdį. Be to, jau nuo pirmojo įrangos lygio naujasis CAPTUR turi „Full LED“ priekinius ir galinius žibintus su visiems gamintojo modeliams būdingomis C formos dienos šviesomis.

Interjero revoliucija  

Naujojo CAPTUR dizainas pavergia, o žavesio kerus tik dar labiau sustiprina modernus ir gaiviai erdvus interjeras, kurio koncepcija buvo pirmąkart pristatyta naujajame „Clio“ modelyje.  Ergonomiška ir išmani vairuotojo vieta yra suprojektuota įtraukiančio vairavimo potyriui kurti. „Smart Cockpit“ valdymo instrumentų visuma apima dar malonesnį apglėbti pirštais naujo dizaino vairaratį, kuriame įtaisyti patogūs valdymo mygtukai, 7 arba 10,2 colių spalvotą skaitmeninį prietaisų skydelį, didžiausią segmente 9,3 colio įstrižainės multimedijos sistemos ekraną ir tarsi ore sklendžiančią centrinę konsolę. Šiek tiek išgaubtas vertikalus centrinis ekranas ne tik leidžia geriau matyti vaizdą jame, bet ir suteikia automobilio salonui modernumo, o patogiai pasiekti dažniausiai naudojamas funkcijas galima mygtukais po ekranu.
Salone iš pirmo žvilgsnio pastebima ir vos prisilietus jaučiama išskirtinė kokybė: minkštos prietaisų skydelio ir durelių apdailos medžiagos, nauja nepriekaištingą komfortą užtikrinančių ir erdvės visiems keleiviams suteikiančių sėdynių konstrukcija bei smulkmeniškai išbaigti aukštos kokybės apmušalai, jaukumo suteikiantis foninis LED apšvietimas. Be to, naujajame CAPTUR kaip ir anksčiau gausu praktiškų interjero sprendimų – nuo dėtuvių ir daiktadėžių salone, kurių bendra talpa siekia 27 litrus bei erdviausios segmente 536 l talpos bagažinės iki slankiojančio centrinio porankio ar dviejų USB jungčių gale sėdintiems keleiviams.

 

Ergonomiška ir išmani vairuotojo vieta yra suprojektuota įtraukiančio vairavimo potyriui kurti. „Smart Cockpit“ valdymo instrumentų visuma apima dar malonesnį apglėbti pirštais naujo dizaino vairaratį, kuriame įtaisyti patogūs valdymo mygtukai, 7 arba 10,2 colių spalvotą skaitmeninį prietaisų skydelį, didžiausią segmente 9,3 colio įstrižainės multimedijos sistemos ekraną ir tarsi ore sklendžiančią centrinę konsolę. Šiek tiek išgaubtas vertikalus centrinis ekranas ne tik leidžia geriau matyti vaizdą jame, bet ir suteikia automobilio salonui modernumo, o patogiai pasiekti dažniausiai naudojamas funkcijas galima mygtukais po ekranu.

 

Salone iš pirmo žvilgsnio pastebima ir vos prisilietus jaučiama išskirtinė kokybė: minkštos prietaisų skydelio ir durelių apdailos medžiagos, nauja nepriekaištingą komfortą užtikrinančių ir erdvės visiems keleiviams suteikiančių sėdynių konstrukcija bei smulkmeniškai išbaigti aukštos kokybės apmušalai, jaukumo suteikiantis foninis LED apšvietimas. Be to, naujajame CAPTUR kaip ir anksčiau gausu praktiškų interjero sprendimų – nuo dėtuvių ir daiktadėžių salone, kurių bendra talpa siekia 27 litrus bei erdviausios segmente 536 l talpos bagažinės iki slankiojančio centrinio porankio ar dviejų USB jungčių gale sėdintiems keleiviams.

Energingi varikliai įtraukiančiam vairavimui

Naujasis CAPTUR leidžia mėgautis ypatinga dinamika ir našumu, kuriuos suteikia atnaujinta variklių gama. Komponuojami su 5 ar 6 pavarų mechanine transmisija arba su 7 pavarų dviejų sankabų automatine EDC pavarų dėže, šie varikliai automobiliui suteikia dar didesnę galią: benzininių variklių galia siekia nuo 100 AG iki 155 AG, o dyzelinių – nuo 95 AG iki 115 AG. Visi naujos kartos CAPTUR varikliai turi pažangiausias technologijas, padedančias harmoningai suderinti puikias dinamines savybes, mažas degalų sąnaudas bei teršalų emisijas, bei atitinka griežtus dabartinius standartus.
 

Hibridinis CAPTUR E-TECH
 

Iš tinklo įkraunamas hibridinis CAPTUR E-TECH pasižymi itin mažomis CO2 emisijomis ir degalų sąnaudomis bei ypatingu universalumu – įprastais maršrutais mieste galite kursuoti nenaudodami vidaus degimo variklio ir tik elektros režimu, o ilgose kelionėse vairuoti nesibaimindami dėl įveikiamo atstumo. 160 AG pasiekiančioje hibridinėje pavaros sistemoje darniai veikia naujos kartos 1,6 litro keturių cilindrų benzininis variklis, du elektros motorai ir  inovatyvi transmisija, užtikrinanti itin sklandų pavarų perjungimą bei maksimalų energijos panaudojimo efektyvumą. 9,8 kWh talpos baterija leidžia „PURE“ elektros režimu mišriu WLTP ciklu nuvažiuoti 50 kilometrų (iki 135 km/val. greičiu) – ar netgi iki 65 kilometrų miesto eismo sąlygomis. Dėl kinetinės energijos regeneracijos sistemos lėtėjant ar stabdant baterija yra įkraunama tiesiog vairavimo metu – nustačius B-MODE režimą energija regeneruojama ir baterija įkraunama dar efektyviau. Kad ir koks būtų baterijos įkrovos lygis, automobilį visuomet užveda elektros motoras, todėl pajudant iš vietos galite mėgautis tyliu komfortu ir nedelsiančiu sukimo momento proveržiu.

 

Išmanus būdas vairuoti

Ne tik stilingas, bet ir kupinas pažangiųjų technologijų – naujasis CAPTUR leidžia vairuoti kaip niekada saugiai, patogiai ir ramiai. Viena pagrindinių naujojo CAPTUR pagalbinių vairavimo technologijų – greitkelyje ir spūstyse padedanti vairavimo sistema „Highway and Traffic Jam Companion“. Naujasis CAPTUR yra vienas pirmųjų miesto SUV, turinčių tokią antrojo autonominio vairavimo lygio sistemą. Ši pagalbinė vairavimo technologija, naudojanti priekinę kamerą bei radarą ir veikianti važiuojant iki 160 km/val. greičiu, apima adaptyvią greičio palaikymo ir eismo juostos palaikymo sistemas, todėl padeda kontroliuoti automobilio greitį palaikydama saugų atstumą nuo priekyje važiuojančių transporto priemonių ir išlaikydama naująjį CAPTUR reikiamos eismo juostos viduryje. Ši sistema ypatingai naudinga važiuojant spūstyse – su „Stop & Go“ funkcija ji gali pati visiškai sustabdyti automobilį, kai eismas visiškai sustoja, ir automatiškai pradėti važiuoti kitoms transporto priemonėms pradėjus judėti.

Taip pat vairavimo saugumu ir maloniu paprastumu rūpinasi tokios technologijos kaip avarinio stabdymo sistema, atpažįstanti pėsčiuosius ir dviratininkus, eismo juostos kirtimo perspėjimo sistema su „Lane Keeping Assist“ palaikymo eismo juostoje technologija, aklosios zonos stebėjimo sistema bei kelio ženklų atpažinimo sistema su įspėjimo apie greičio ribojimus ar jų viršijimą funkcija. Patogumą ir saugumą tamsiuoju paros metu užtikrina automatinė tolimųjų ir artimųjų šviesų sistema, naudojanti priekinę kamerą ir fiksuojanti aplinkos šviesos lygį bei atvažiuojančių eismo dalyvių žibintus.

Manevravimą mieste, ypač – ankštose gatvelėse ar stovėjimo aikštelėse – itin palengvina galinio vaizdo kamera arba 360° kamerų sistema, atkurianti vaizdą iš viršaus ir įspėjanti apie kliūtis bei objektus aplink automobilį, o parkuotis itin paprastai ir be pastangų padeda „Easy Park Assist“ sistema, kuri, pasinaudodama 12 priekinių, galinių ir šoninių atstumo jutiklių, pati įvairuoja ir išvairuoja automobilį iš lygiagrečios, statmenos ar įstrižos stovėjimo vietos – vairuotojui tereikia spausti greičio ar stabdžio pedalus ir perjungti pavarą pagal nurodymus centriniame ekrane. Taip pat pirmą kartą gamintojo modelių gamoje diegiama ir įspėjimo apie judėjimo trajektoriją kertančius automobilius važiuojant atbuline eiga sistema „Rear Cross Traffic Alert“.

Daugiau SUV dvasios ir dinamikos. Modernios dizaino išraiškos – tiek išorėje, tiek viduje. Išgryninto komforto ir pažangaus valdymo malonumo. Daugiau visko stilingoms ir išmanioms kelionėms mieste – susipažinkite su naujuoju CAPTUR!

Valdymas prisilietimu

Naujoji multimedijos sistema „Easy Link“ dar paprastesnė naudoti ir intuityvesnė, o joje itin patogu valdyti visas funkcijas – žemėlapius, muzikos grojaraščius ar pirmą kartą CAPTUR modelyje diegiamos „Multi-Sense“ sistemos važiavimo režimus.

Vairavimas, kokio norite Jūs

CAPTUR E-TECH akimirksniu prisitaiko prie Jūsų vairavimo poreikių – tereikia pasirinkti vieną iš važiavimo režimų: „Pure“, leidžiantį vairuoti naudojant vien elektros energiją; „MySense“, optimizuojantį hibridinį režimą ir taupantis energiją baterijoje; arba „Sport“, išlaisvinantį maksimalią variklio ir elektros motorų dinamiką.

Daugiau individualaus stiliaus

Nuspalvinkite savo pasaulį su naujuoju CAPTUR – naujos kartos SUV kėbulo spalvų gamą papildė gaivus „Celadon Blue“ atspalvis, o 4 skirtingi stogo spalvų variantai bei papildomi eksterjero stilizavimo rinkiniai leidžia rinktis iš ne mažiau nei 90 spalvinių išorės derinių variacijų.

Variantai

 • ZEN

  € 15 488 Nuo
  ZEN
   - ABS stabdžių antiblokavimo sistema su AFU / ESP elektroninė stabilumo kontrolė su HSA pajudėjimo įkalnėje pagalbos sistema (Hill Start Assist)
   - AEBS Aktyvi avarinio stabdymo pagalbos sistema detektuojanti pėsčiuosius ir dviratininkus
   - Vairuotojo, keleivio priekyje ir šoninės užuolaidos tipo saugos oro pagalvės
   - Prietaisų skydelis 4,2‚’’ Pagalbos skambučio funkcia (SOS)
   - Pastovaus greičio palaikymo sistema su greičio ribotuvu
   - Įspėjanti saugaus atstumo sistema / Eismo juostos išlaikymo asistentas (Lane Keeping Assist)
   - Kelio ženklų atpažinimo sistema (Traffic Sign Recognition)
   - Prieblandos jutiklis
   - Padangų slėgio stebėjimo sistema
   - Rankinis stabdys (mechaninis)
   - 1 užlenkiamas raktas + 1 standartinis raktas
   - Mechaniškai reguliuojamos sėdynės (reguliuojamas aukštis- tik vairuotojo sėdynėje)
   - 1/3-2/3 santykiu nulenkiama ir stumdoma užpakalinė sėdynė
   - Elektra valdomi priekiniai langai su "vieno paspaudimo" funkcija
   - ISOFIX tvirtinimo taškai
   - Elektra reguliuojami ir šildomi šoniniai galinio vaizdo veidrodėliai (užlenkiami rankiniu būdu)
   - ECO režimas
   - Viršutinė prietaisų skydo dalis - pilkos spalvos
   - Viena spalva dažytas kėbulas / Dažytos durų rankenėlės
   - Full LED priekiniai žibintai 2D užpakaliniai žibintai
   - Oro kondicionierius
   - EASY LINK 7" be navigacijos, DAB Radijas, Bluetooth®, 2xUSB+Jack jungtys, suderinamumas su Apple CarPlay™ ir Android Auto™
   - Tekstiliniai ribbed sėdynių apmušalai (juodos- pilkos spalvų)
   - Chromo vairo apdaila
   - Chromo intarpai prie pavarų perjungimo svirties
   - Porankis priekyje
   - Juodos spalvos šoninių galinio vaizdo veidrodėlių korpusai
   - Juodos spalvos priekinio bamperio apdaila
   - Pilkos spalvos priekinio ir užpakalinio bamperio apdaila
   - 17" ratlankiai Flexwheel
 • INTENS

  € 17 666 Nuo
  INTENS
   ZEN+
   - Automatinis oro kondicionierius
   -EASY LINK 7’’ multimedijos sistema su navigacija
   -Sistema, perspėjanti viršyjus leistiną greitį (OSP Over Speed Prevention)
   -Spalvotas prietaisų skydelis 7’’
   -Kritulių jutiklis
   -Elektromechaninis rankinis stabdys (e-PKB)
   -RENAULT laisvų rankų kortelė
   -Automatiškai užsilenkiantys šoniniai galinio vaizdo veidrodėliai
   -Elektrochrominis galinio vaizdo veidrodėlis
   -Užpakaliniai parkavimo jutikliai
   -Medžiaginiai sėdynių apmušalai
   -Interjero LED apšvietimas
   -Dashboard upper central decopart with brushed alu film and lower animation in Riviera grained black TPO
   -Dviem spalvomis dažytas kėbulas
   -Full LED žibintai C- formos dienos žibintai su atomatinėmis ilgosiomis šviesomis
   -Chromo elementai:priekinės grotelės; išmetimo vamzdžio apdaila; intarpai galiniame bamperyje; linija šoninių langų apačioje
   -Tamsinti langai
   -Reguliuojamo aukščio keleivio sėdynė
   -17' lengvojo lydinio ratlankiai

Prev Next