Nuo 24 890 €
275 € per mėn.

Naujasis Renault KANGOO

Geriausias jūsų kelionių partneris

Stilingas ir išmanus, neprilygstamai praktiškas ir nepaprastai patogus – tai naujasis KANGOO. Naujos kartos vienatūris KANGOO, pasižymintis itin erdviu ir sumaniai suprojektuotu interjeru, aprūpintas pažangiausiomis Renault technologijomis bei sužavintis šiuolaikišku ir elegantišku dizainu, yra sukurtas didelėms kelionėms ir dar didesniam komfortui.


Šiuolaikiškas dizainas

Patrauklus ir elegantiškas dizainas, išryškintos sklandžios linijos, stilingos kėbulo spalvos ir rafinuoti apdailos akcentai – naujasis KANGOO yra sukurtas sužavėti iš pirmo žvilgsnio.

Terracotta Brown rudos spalvos Renault KANGOO vienatūris, pastatytas šalia balto pastato

Stilingi akcentai

Rafinuotą ir šiuolaikišką naujojo KANGOO įvaizdį sustiprina chromo apdaila priekinėse grotelėse, blizgios juodos spalvos veidrodėlių korpusai ir šoninių langų apdailos elementai su chromuotais akcentais. Tvirtumą pabrėžia išryškintos platesnės ratų arkos ir plati tarpvėžė, taip pat padidinanti automobilio stabilumą. Naująjį KANGOO nesunku pritaikyti prie asmeninio stiliaus – kėbulo spalvą rinktis galima iš 8 spalvų paletės, kurioje rasite ir išskirtines metalizuotą rudą „Terracotta Brown“ ir sodrią „Cavansit Blue“ mėlyną, o 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai papildo išskirtinio dizaino visumą.


Konfigūruoti

„Full LED“ priekinis Renault KANGOO žibintas su įjungtomis dienos šviesomis iš arti

„Full LED“ žibintai

Naujojo KANGOO dizaine sklandžiai integruoti Renault automobiliams būdingi bruožai, tokie kaip C formos LED dienos šviesų simbolis priekiniuose žibintuose – šis motyvas atkartojamas ir galiniuose LED žibintuose.  Priekiniai žibintai su „Full LED“ technologija padeda užtikrinti puikų matomumą ir didesnį vairavimo saugumą bet kuriuo paros metu. Dar daugiau patogumo vairuojant suteikia automatinė šviesų perjungimo sistema, naudojanti priekinę kamerą. Ji fiksuoja kitų automobilių žibintus, o sistema atitinkamai perjungia tolimąsias šviesas į artimąsias – kad neakintumėte kitų eismo dalyvių.


Funkcionalus interjeras

Vairuotoją ir keleivius naujasis KANGOO pasitinka jaukiu, kokybe alsuojančiu ir erdviu interjeru, kupinu praktiškų sprendimų bei užtikrinančiu visapusišką komfortą – kad ir kurioje sėdynėje keliautumėte.

Erdvus ir kokybiškas salonas

Erdviame ir patogiame interjere nestinga ne tik vietos, bet ir aukštą kokybę pabrėžiančių akcentų. Modernaus dizaino prietaisų skydą, kuriame sklandžiai integruotas centrinis lietimui jautrus ekranas ir ergonomiški fiziniai valdikliai, puošia tamsaus medžio intarpas ir chromuotos apdailos detalės. Naujos konstrukcijos sėdynės su patogiomis šoninėmis atramomis ir didelėmis galvos atramomis užtikrina komfortą net važiuojant ilgus atstumus. Vairuotojui įsitaisyti dar patogiau leidžia keturiomis kryptimis reguliuojamas daugiafunkcis vairas ir reguliuojamo aukščio sėdynė. Be to, priekinės sėdynės gali būti ir šildomos, o erdvė ant galinių sėdynių – 200 mm keleivių kelių lygyje ir net 1,04 m erdvė nuo sėdynių iki lubų – yra didžiausia segmente.

Vaikinas sėdi galinėje KANGOO sėdynėje, miniveno šoninės durys atidarytos, šalia automobilio stovi mergaitė

Daug vietos daiktams

Naujajame KANGOO tikrai tilps visos šeimos daiktai ar kiti kroviniai. Bagažinės talpa siekia 775 litrus, o ilgis – daugiau nei 1 metrą. Be to, priekinė keleivio ir galinės sėdynės gali būti visiškai nulenkiamos, suformuojant plokščias grindis – taip naudinga erdvė kroviniams padidinama iki įspūdingų 3 500 litrų ir 2,7 metro ilgio. Daugybė praktiškų dėtuvių, įrengtų salone, užtikrina, kad visi reikalingi daiktai bus patogiai padėti netoliese. Visų jų bendra talpa siekia 49 litrus, įskaitant itin talpią 19,4 l lentyną virš priekinių sėdynių, 7 litrų „Easy Life“ daiktadėžę-stalčių, uždaromą 1,5 litro dėtuvę už vairo, 2,7 litro dėtuves duryse ir daiktadėžę centrinėje konsolėje.

Terracotta Brown rudos spalvos Renault KANGOO vienatūris su atidarytu bagažinės dangčiu, matomas iš galinės pusės

Išmani sąsaja

Naujajame KANGOO siūloma intuityvi EASY LINK informacijos ir pramogų sistema 8 colių jutikliniame centriniame ekrane leidžia itin patogiai valdyti automobilio funkcijas, radiją, muziką ar „Android Auto“ arba „Apple CarPlay“ sąsaja prijungto išmaniojo telefono funkcijas. Įvairias funkcijas taip pat galima aktyvuoti ir valdyti balso komandomis. Galima rinktis ir informacijos ir pramogų sistemą su integruota navigacija. Naujojo KANGOO salone rasite iki penkių USB jungčių bei keturis 12 V maitinimo prievadus, be to, galima užsisakyti ir belaidį 15 W galios mobiliojo telefono įkroviklį su pasukamu laikikliu, kuris gali būti pritvirtinamas tiek dešinėje, tiek kairėje vairo pusėje.

Renault KANGOO vienatūrio interjero vaizdas, matomas vairas, prietaisų skydelis ir centrinė konsolė su EASY LINK ekranu


14 pagalbinių vairavimo sistemų

Daugybė pažangių technologijų naujajame KANGOO rūpinasi jūsų ir keleivių saugumu ir automobilio valdymo patogumu – plati standartinėje įrangoje diegiamų bei papildomai pasirenkamų saugos ir pagalbinių sistemų gama palengvina vairavimą ir suteikia daugiau pasitikėjimo. Mėgaukitės kiekviena kelione!

Moteris, laikanti rankas ant Renault KANGOO vairo, žiūri į galinio vaizdo veidrodėlį

Sumani pagalba vairuojant

Vairuokite patogiau ir be įtampos. Papildomai pasirenkama adaptyvi greičio palaikymo sistema su „Stop & Go“ funkcija palaiko nustatytą greitį ir reguliuoja jį, palaikydama saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės – versijoje su automatine pavarų dėže ji ypač naudinga eismo spūstyse, nes gali visiškai sustabdyti automobilį ir vėl pajudėti. Saugiau judėti intensyviame eisme taip pat padeda palaikymo eismo juostoje sistema ir aktyvi aklosios zonos perspėjimo sistema, padedanti saugiau keisti eismo juostą. Ši sistema veikia važiuojant 70–180 km/val. greičiu ir informuoja apie šalia judančias transporto priemones šviesų signalu šoniniame veidrodėlyje bei, kilus susidūrimo rizikai, gali pakoreguoti važiavimo trajektoriją.

Terracotta Brown rudos spalvos Renault KANGOO vienatūris, pastatytas gatvėje šalia šaligatvio

Saugesnis visiems

Aktyvi avarinio stabdymo sistema, aptinkanti ir dviratininkus bei pėsčiuosius, perspėja vairuotoją apie galimą susidūrimą su stovinčiais ar judančiais objektais, o vairuotojui stabdant nepakankamai ar nespėjus sureaguoti padidina stabdymo jėgą arba pradeda stabdyti automatiškai. Važiuojant 7–80 km/val. greičiu, sistema tiek dieną, tiek naktį aptinka judančius pėsčiuosius ir dviratininkus, o nuo 30 iki 170 km/val. sistema fiksuoja judančias transporto priemones arba priešinga kryptimi atvažiuojančias transporto priemones, kai artėjama prie sankryžos.

Terracotta Brown rudos spalvos Renault KANGOO vienatūris, pastatytas nedideliame kiemelyje prie kavinės

Patogesnis parkavimas

Manevruoti stovėjimo aikštelėse ar ankštose miesto gatvėse su naujuoju KANGOO itin paprasta dėl apie objektus aplink automobilį įspėjančių priekinių, šoninių ir galinių atstumo jutiklių. Dar labiau parkavimą palengvina galinė vaizdo kamera, kurios fiksuojamas vaizdas yra rodomas centriniame EASY LINK ekrane. Be to, automobilio pastatymo į stovėjimo vietą rūpesčius visiškai pamiršti leis papildomai pasirenkama EASY PARK ASSIST parkavimo sistema – ji perima vairo valdymą, o vairuotojui tereikia valdyti greičio ir stabdžio pedalus bei perjungti pavaras.

Vyras pasuka modulinius Renault KANGOO stogo laikiklius

Moduliniai stogo laikikliai

Moduliniai stogo laikikliai ne tik sklandžiai dera prie naujojo KANGOO dizaino visumos, bet ir yra viena iš ypač praktiškų šio automobilio savybių. Šiuos funkcionalius laikiklius vos keliais judesiais galima pasukti ir transformuoti į stogo skersinius, kurie gali gabenti iki 80 kilogramų krovinį: vežkitės dviračius, slides ar pritvirtinkite stogo bagažinę. Sumanu, patogu ir visiškai paprasta naudoti!

Terracotta Brown rudos spalvos Renault KANGOO vienatūris, matomas iš galinės pusės, važiuoja keliu

Itin našūs varikliai

Išsirinkite geriausiai jūsų poreikius išpildantį KANGOO: su 1,3 litro darbinio tūrio benzininiais 100 AG arba 130 AG varikliais, turinčiais kietųjų dalelių filtrą, arba 1,5 litro dyzeliniais „Blue dCi“ varikliais, pasiekiančiais 95 ir 115 AG galią. Visi varikliai atitinka „Euro 6“ standartą ir yra komponuojami su mechanine 6 pavarų dėže, o benzininė 130 AG ir dyzelinė 115 AG versijos gali būti ir su EDC automatine transmisija.

Terracotta Brown rudos spalvos Renault KANGOO vienatūris, pastatytas ant smulkios skaldos dangos priešais tamsų pastatą

Veržlus bet kokiomis sąlygomis

Su pasitikėjimu vairuoti galite net esant ne pačioms geriausioms orų sąlygoms ar kelio dangai. Papildomai pasirenkama „Extended Grip“ sukibimo ir stabilumo kontrolės sistema (komplektuojama kartu su universaliomis visų sezonų padangomis) pagerina automobilio valdymą sudėtingomis važiavimo sąlygomis, pavyzdžiui, važiuojant per sniegą, purvą ar nelygų paviršių.