Elegantiškas ir dinamiškas
dinamiškas siluetas
Chromuotos radiatoriaus grotelės, žibintai FULL LED ir Renault markės automobiliams būdinga C raidės formos žibintų linija – ypatybės, iš kurių iškart atpažinsite Trafic SpaceClass.
dizainas

Elegantiškas ir dinamiškas

Trafic SpaceClass iš naujo apibrėžia dinamiškumą. Naujo dizaino variklio dangtis ir vertikalios radiatoriaus grotelės pabrėžia naujų priekinių buferių išraiškingumą. Dinamiškumas dera su elegantiškumu dėl C raidės formos žibintų FULL LED ir naujų 17 colių deimantinio šlifavimo ratlankių.

Trafic SpaceClass: VIP kelionės

universalumas, erdvumas, komfortas

 iš naujo atraskite malonumą keliauti

iš naujo atraskite malonumą keliauti

6 sėdimosios vietos galinėje dalyje, galimybė sėdynes išdėstyti vienas priešais kitas, 220 V lizdai, asmeninės skaitymo lemputės... Trafic SpaceClass – tai naujos kelionių galimybės. Patirkite, kaip patogu sėdėti prie vairo ir kaip dailiai įrengta kabina: nauja chromuota pavarų svirtis, visiškai naujas meteorų pilkos spalvos prietaisų skydelis ir daug kitų dalykų. Komfortas – geriausias kelionių draugas.

patirtis verslo klasės srityje

patirtis verslo klasės srityje

Trafic SpaceClass variantas Signature užtikrins „Premium“ klasės kelionę. Apsukamas, išimamas ir sulankstomas sėdynes lengva pritaikyti prie savo poreikių, išsaugant erdvę, reikalingą 7 žmonėms, ir nemažinant krovinių skyriaus talpos, kuri gali siekti 1,8 m³. Išskleidžiamas vidurinis stalelis Trafic SpaceClass pavers į patogų biurą ant ratų.

jūsų įgeidžių vykdytojas

jūsų įgeidžių vykdytojas

Atgaivinkite nuotykių troškimą įsigiję variantą Escapade.

Viens, du – ir automobilio salonas pavirs į tikrą miegamąjį: sulankstykite sėdynes ir kaip reikiant pailsėkite dvigulėje 1,90 m ilgio lovoje, kurią nuo aplinkinių akių slėps tamsinti stiklai.

Keliaukite, kur tik širdis geidžia!