Renault Austral

Naujasis Renault AUSTRAL

Drąsus. Sumanus. Sukurtas jūsų gyvenimui

Susipažinkite su novatoriška šeimos automobilio koncepcija. Čia į vieną įspūdingą visumą sujungiamas modernus „Nouvelle Vague“ dizainas ir nepaprastas erdvaus interjero funkcionalumas, pažangiausios Renault pagalbinės vairavimo ir saugos technologijos, itin efektyvios naujos kartos hibridinės ir „mild hybrid“ pavaros sistemos bei sumanūs jungiamumo sprendimai, palengvinantys kasdienybę. Tai naujasis visureigis Renault AUSTRAL – automobilis, sukurtas gyvenimui. Jūsų gyvenimui.

Atletiškas ir stilingas dizainas

Subalansuotos visureigio proporcijos, elegantiškos linijos ir rafinuotos detalės – visa tai suderina dizainas, perteikiantis unikalų naujojo AUSTRAL charakterį. Modernų stilių, kuriuo pasižymi naujos kartos Renault automobiliai, dar sustiprina aukštųjų technologijų žibintai bei įspūdinga priekinė dalis su naująja prekės ženklo emblema „Nouvel‘R“.

Mėlynas Renault Austral visureigis iš šono

Tikro visureigio išvaizda
 

Naujasis Renault AUSTRAL įkūnija geriausią funkcionalumo formą. Automobilio dizaine sklandžiai dera visi tradiciniai visureigių bruožai, įskaitant atletišką siluetą, aukštą langų liniją, didelę 180 mm prošvaisą ir apsaugines šonines bei ratų arkų apdailos detales. Veržlų dizainą taip pat pabrėžia masyvios, juodos spalvos langelių rašto priekinės grotelės ir didelė Renault emblema jų centre, išraiškingas priekinis aptakas ir stilingi, nuo 17 iki 20 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankiai. Be to, septynių kėbulo spalvų gama, apimanti naują išskirtinę matinę spalvą „Schiste Grey Satin“, bei galimybė pasirinkti dvispalvį kėbulo dažymą su kontrastiniu juodu stogu leidžia sukurti išskirtinę, jūsų stilių geriausiai papildančią AUSTRAL išvaizdą.

Pilko Renault Austral Esprit Alpine priekinis Matrix Led Vision žibintas iš arti

Pažangūs LED žibintai 
 

Pažangiausios naujajame AUSTRAL naudojamos LED technologijos leis nušvisti ryškiausioje šviesoje. Kompaktiškuose priekiniuose žibintuose su būdingomis C formos dienos šviesomis montuojama iki 7 šviesos diodų modulių. Priklausomai nuo įrangos lygio, naujasis AUSTRAL gali turėti „Pure LED Vision“ žibintus arba prie važiavimo ir aplinkos sąlygų prisitaikančius aktyviuosius „Adaptive LED Vision“ žibintus.

Papildomai užsisakyti galima „Matrix LED Vision“ žibintus su dinaminiais posūkio signalais. LED matricos technologija leidžia nepertraukiamai važiuoti įjungus tolimąsias šviesas neakinant kitų vairuotojų – aptikus priešpriešais ar priekyje važiuojančias transporto priemones, atskiri LED segmentai yra pritemdomi, o likusieji užtikrina optimalų matomumą bet kokiomis sąlygomis.

Galiniuose žibintuose, besitęsiančiuose iki emblemos bagažinės dangčio centre, unikalų 3D efektą sukuria lazeriu išgraviruotų ir susikertančių optinių organinio stiklo elementų raštas, o modernų įvaizdį užbaigia dinaminės posūkio signalo šviesos. Be to, naujasis AUSTRAL automatiškai aptinka raktą-kortelę, kai ją turėdami priartėjate prie automobilio, ir aktyvuoja pasveikinimo šviesų seką.

Pilkas Renault Austral Esprit Alpine visureigis, matomas šonas ir priekinė dalis

„Esprit Alpine“ versija
 

Dar daugiau sportiško stiliaus, išskirtinių akcentų ir technologijų. Visa tai suteikia su naujuoju AUSTRAL debiutuojanti „Esprit Alpine“ versija, įkvėpta Renault grupės flagmano Alpine sportinio DNR. Ši versija pasižymi dar rafinuotesniu dizainu: specialiai sukurta matine kėbulo spalva „Schiste Grey Satin“, blizgios juodos spalvos šoninių langų apdaila ir juodais stogo bėgeliais, o taip pat – 20 colių „Daytona“ lengvojo lydinio ratlankiais su Alpine emblema bei „Esprit Alpine“ ženkleliais ant priekinių sparnų.

Unikalią atmosferą viduje sukuria juodos sportinės sėdynės su anglies pluoštą primenančio rašto tekstilės ir alkantaros derinio apmušalais bei mėlynomis siūlėmis. Galvos atramose išsiuvinėtas Alpine logotipas ir sėdynių šonuose įkomponuotos Prancūzijos vėliavėlės prideda dar daugiau elegancijos. Odinis vairas su alkantaros intarpais papuoštas raudonos, baltos ir mėlynos spalvos dygsniais. Apdailą vainikuoja mėlynos spalvos saugos diržai, aliumininiai pedalai ir Alpine užrašai ant slenksčių.

Konfigūruoti AUSTRAL

Funkcionalus interjeras 

Naujasis visureigis AUSTRAL įkūnija kokybės, praktiškumo ir erdvumo sąvokas. Automobilio interjeras pasižymi novatorišku dizainu ir sumaniai suprojektuota, praktiškų funkcijų kupina erdve, kurioje jaukiai ir patogiai jausis visa šeima. Be to, kelionėje galėsite pasinerti į intuityvų ir įtraukiantį vairavimo potyrį, kurį užtikrina du dideli „OpenR“ sistemos ekranai ir projekcinis rodinys, sudarantys beveik 1 000 cm2 siekiantį bendrą vaizdavimo plotą.

Renault Austral skaitmeninis prietaisų skydelis su navigacijos žemėlapio rodiniu

„OpenR“ prietaisų skydelis

Naujajame AUSTRAL įrengtas aukštos raiškos 12,3 colio skaitmeninis prietaisų skydelis, itin atsparus įbrėžimams ir atspindžiams. Jame rodomą informaciją galima keisti pagal poreikius, renkantis iš keturių grafinių schemų: „Classic“, rodančią greitį, variklio apsukas ir kitus važiavimo duomenis, žemėlapio rodinį apimančią „Navigation“, minimalistinį „Zen“ bei kelio ir aplinkinio eismo vizualizaciją „Road“. Lengvai konfigūruojamame ekrane taip pat galima pasirinkti aštuonias apšvietimo spalvas ir penkis valdiklius: degalų ekonomijos, padangų slėgio, atstumo, ekologiško vairavimo ir muzikos. Be to, E-Tech full hybrid versijos prietaisų skydelyje rodomi baterijos ir momentinio energijos sunaudojimo matuokliai bei pavaros sistemos energijos srauto animacija.

Taip pat naujajame AUSTRAL papildomai galima užsisakyti 9,3 colių projekcinį ekraną, kuris tiesiai ant priekinio stiklo projektuoja važiavimo greičio, aktyvuotos pagalbinės sistemos ir greičio ribojimų informaciją bei navigacijos nurodymus. Ši funkcija padidina vairavimo patogumą ir saugumą, nes visa reikalingiausia informacija matoma nė nenukreipiant akių nuo kelio.

Renault Austral interjeras, matomas centrinis OpenR ekranas, skaitmeninis prietaisų skydelis ir daugiafunkcis vairas

Centrinis jutiklinis ekranas

9 arba 12 colių centrinis lietimui jautrus „OpenR“ sistemos ekranas – jūsų vartai į sumanių Renault AUSTRAL technologijų pasaulį. Jo valdymas yra intuityvus ir lengvas, lyg naudotumėtės savo išmaniuoju telefonu, o informacijos ir pramogų sistemoje esančias automobilio funkcijas galima valdyti ir naudojantis balso asistentu. Be to, belaidė „Android Auto“ bei „Apple CarPlay“ sąsaja leidžia patogiai pasiekti telefono programėles automobilio centriniame ekrane.

Informacijos ir pramogų sistemos „OpenR Link“ sąsaja lanksčiai pritaikoma: susikurkite savo naudotojo profilį, susiekite su asmenine „Google“ paskyra ir sudėliokite įvairių funkcijų valdiklius, kad mėgstamos funkcijos visada būtų greitai pasiekiamos. Valdymą taip pat palengvina ekrano viršuje esanti meniu juosta, kurioje išskirtos penkios pagrindinės kategorijos: Pagrindinis/Navigacija, Muzika, Telefonas, Programėlės ir Automobilis. Be to, po centriniu ekranu įrengti klavišai leidžia patogiai valdyti klimato kontrolės nustatymus.

Moteris sėdi atsilošusi Renault Austral Esprit Alpine vairuotojo sėdynėje

Unikalus komforto potyris

Rafinuotas ir funkcionalus visureigio Renault AUSTRAL interjeras perteikia akivaizdžią kokybę. Priklausomai nuo įrangos lygio, priekinės sėdynės gali būti šildomos ir valdomos elektra 6 kryptimis, o vairuotojo sėdynė gali turėti masažo ir atminties funkcijas. Meistriškai sukurti apmušalai – iš perdirbtų medžiagų pagamintos pilkos tekstilės, juodos ar dvispalvės tekstilės su dirbtinės odos elementais arba išskirtiniai „Esprit Alpine“ apmušalai su alkantaros intarpais – pasižymi stilinga išvaizda ir užtikrina ypatingą komfortą.

Kokybiškos interjere panaudotos medžiagos ir jų deriniai pabrėžia salono prabangą ir prideda jaukumo. Pavyzdžiui, „Iconic“ įrangoje prietaisų skydo apdailai naudojama natūrali uosio mediena, kurios faktūra išryškinama pasitelkiant japonišką baldų gamybos metodą „maki-e“, o elegantišką įvaizdį sustiprina blizgūs juodi arba matinio chromo apdailos akcentai.

Platus Renault Austral visureigio interjero vaizdas iš šono

Maksimali erdvė

Sukurtas panaudojant visiškai naują platformą, visureigis Renault AUSTRAL pasižymi ypač praktiška ir funkcionalia interjero erdve. Ergonomiškos priekinės sėdynės suteikia daug vietos, o automatinės transmisijos pavarų perjungimo svirtelė įrengta prie vairo, užtikrinant daugiau erdvės aplink centrinę konsolę. Dėl 27,4 cm erdvės kelių lygyje ir aukštos stogo linijos ne mažiau patogu keliauti ir įsitaisius galinėse sėdynėse. Be to, atskiros galinės sėdynės sekcijos gali būti pastumiamos 16 cm pirmyn arba atgal, taip lengvai ir greitai padidinant bagažinės tūrį arba suteikiant daugiau vietos keleiviams, o nugaros atlošų kampas reguliuojamas.

Didelėje bagažinėje, kurios tūris priklausomai nuo versijos siekia iki 575 l, tilps visi reikalingi daiktai, o nulenkus galines sėdynes jos talpa gali siekti iki 1 525 l. Be to, standartiškai arba papildomai įrengiamas elektra valdomas bagažinės dangtis su bekontakčio atidarymo funkcija dar labiau palengvina kasdienį naudojimąsi automobiliu.

Nauja platforma – naujoviška dinamika

Atraskite moderniausias technologijas, užtikrinančias mažiau emisijų ir daugiau galios bei efektyvumo. Sukurtas panaudojant visiškai naują CMF-CD platformą, naujasis Renault AUSTRAL gali būti varomas patobulinta E-Tech full hybrid hibridine pavaros sistema, pasižyminčia didesne galia ir efektyvumu, o taip pat – našiais elektrifikuotais benzininiais varikliais su 48 V arba 12 V „mild hybrid“ sistemomis. Be to, dar didesnį vairavimo malonumą garantuos naujos kartos „4CONTROL advanced“ visų vairuojamųjų ratų sistema.

Mėlynas Renault Austral visureigis, stovintis kampu, matomas šonas ir priekinė dalis

„Mild hybrid“ varikliai
 

Universalus ir praktiškas pasirinkimas – 1,3 l darbinio tūrio, 4 cilindrų benzininis variklis su turbokompresoriumi, naudojamas ir Renault ARKANA bei CAPTUR modeliuose. Siūlomos dvi šio variklio versijos: 140 AG arba 160 AG. Abi jos gali būti komponuojamos su patobulinta CVT automatine transmisija, padedančia užtikrinti tikslų pavarų perjungimą ir didesnį vairavimo patogumą, o 140 AG variklis taip pat gali būti derinamas su mechanine 6 pavarų dėže.

Varikliai su 12 V „mild hybrid“ technologija pasižymi pagerintu „Stop & Start“ funkcijos veikimu, o versijose su automatine pavarų dėže diegiama „Sailing Stop“ sistema, padedanti regeneruoti stabdant susidarančią energiją ir išjungianti variklį automobiliui lėtėjant. Abi šios funkcijos padeda mažinti degalų sąnaudas ir išmetamųjų teršalų kiekį, kartu užtikrindamos sklandų ir patogesnį kasdienį vairavimą.

Pilkas Renault Austral Esprit Alpine visureigis važiuoja keliu per dykumą

„Mild hybrid advanced“
 

Puiki dinamika ir nedidelės degalų sąnaudos? Visureigyje Renault AUSTRAL pirmą kartą pristatomas „mild hybrid advanced“ variklis harmoningai suderina abi šias savybes. 130 AG galią pasiekianti pavaros sistema sujungia naują 1,2 l darbinio tūrio, 3 cilindrų benzininį variklį su turbokompresoriumi, 48 V ličio jonų bateriją, kurioje kaupiama stabdant ir lėtėjant regeneruojama energija, bei starterį. Jis padeda vidaus degimo varikliui paleidimo metu bei suteikia papildomos galios greitėjant, tuo pačiu padėdamas mažinti degalų sąnaudas.

Sumanūs techniniai sprendimai padeda optimizuoti variklio veikimą, todėl 130 AG „mild hybrid advanced“ pasižymi vienomis mažiausių segmente degalų sąnaudų (nuo 5,2 l/100 km) bei išmetamojo anglies CO2 kiekiu, siekiančiu 118 g/km. Taip pat šis variklis jau dabar atitinka „Euro 7“ taršos standartą, pasirodysiantį ateityje.

Pilkas Renault Austral Esprit Alpine hibridas, matoma galinė dalis su E-Tech full hybrid emblema

E-Tech full hybrid pavaros sistema
 

Didesnė galia, maksimalus efektyvumas ir unikalus vairavimo potyris. Tai geriausiai apibūdina naująjį hibridinį AUSTRAL E-Tech full hybrid*.

Naujos kartos E-Tech full hybrid sistema apima naują 1,2 l darbinio tūrio, 96 kW benzininį variklį su turbokompresoriumi, galingesnį 50 kW elektrinį variklį ir aukštos įtampos starterį generatorių bei naują 2 kWh talpos aukštos įtampos ličio jonų bateriją. Patobulinta „Multimode“ automatinė pavarų dėžė turi 15 automatiškai parenkamų režimų, užtikrinančių ypač sklandų ir efektyvų važiavimą, bei leidžia pasiekti didesnį bendrą sistemos sukimo momentą ir galią. Bus siūlomos dvi skirtingo pajėgumo versijos, pasiekiančios 160 ir 200 AG galią.

Hibridinis automobilis visada paleidžiamas elektriniu režimu, o energijos regeneracijos sistema, įsijungianti lėtėjimo ir stabdymo metu, įkrauna bateriją tiesiog vairuojant. Keturis regeneracijos efektyvumo lygius galima reguliuoti už vairo esančiais valdikliais. E-Tech full hybrid pavaros sistema leidžia net iki 80 proc. kelionių mieste laiko važiuoti tik elektriniu režimu ir sunaudoti iki 40 proc. mažiau degalų – vidutinės hibridinio AUSTRAL degalų sąnaudos ir išmetamo CO2 kiekis siekia 4,6-4,7 l/100 km ir 102 g/km.

* AUSTRAL E-Tech full hybrid prekyboje pasirodys 2023 metų II ketvirtį.

Naujojo Renault Austral visureigio 4 Control advanced visų vairuojamųjų ratų sistemos grafinė schema

„4CONTROL advanced“
 

Geresnis manevringumas, didesnis stabilumas ir tikslesnis valdymas – naujasis AUSTRAL su patobulinta, jau trečiosios kartos „4CONTROL advanced“* sistema suteiks neprilygstamą vairavimo malonumą.

Unikali Renault visų vairuojamųjų ratų sistema gali pasukti galinius ratus net iki 5° kampu. Važiuojant didesniu nei 60 km/val. greičiu, visi ratai pasisuka ta pačia kryptimi, kad būtų užtikrintas didesnis automobilio stabilumas ir ratų sukibimas. Esant mažesniam greičiui, pavyzdžiui, judant stovėjimo aikštelėje ar vairuojant mieste, galiniai ratai pasisuka priešinga priekiniams kryptimi, o tai gerokai padidina automobilio manevringumą. AUSTRAL versijos su visų vairuojamųjų ratų sistema apsisukimo spindulys siekia vos 10,1 metro (palyginti su 11,2 m apsisukimo spinduliu be 4CONTROL) – tai rekordas šiame segmente.

Galiausiai, unikalios visų vairuojamųjų ratų sistemos ir modernios važiuoklės su daugiasvirte galine pakaba derinys efektyviai sugeria kelio nelygumus ir sušvelnina važiavimą grubiu paviršiumi, taip pagerinant automobilio kontrolę ir optimizuojant komfortą.

* Papildomai pasirenkama įranga AUSTRAL E-Tech full hybrid versijose.

32 pagalbinės ir saugos sistemos

Naujasis AUSTRAL pasirūpins, kad kiekvienos kelionės tikslą pasiektumėte kuo ramiau ir saugiau. Visureigio įrangoje gali būti diegiamos net 32 standartinės ir papildomai pasirenkamos pažangiosios ADAS pagalbos vairuotojui sistemos. Jos skirstomos į tris kategorijas – saugos, pagalbines ir parkavimo – ir padeda vairuotojui visuomet išlaikyti kontrolę ir užtikrinti didesnį saugumą kelyje.

Grafinė iliustracija vaizduoja baltą Renault Austral visureigį su įjungta palaikymo eismo juostoje sistema

Aktyviosios saugos technologijos

Pažangios naujojo AUSTRAL aktyviosios saugos sistemos padeda sumažinti susidūrimų riziką ir užtikrinti didesnį jūsų ir kitų eismo dalyvių saugumą. Be aklųjų zonų stebėjimo sistemos ir automatinės avarinio stabdymo pagalbos, aptinkančios pėsčiuosius ir dviratininkus, automobilyje diegiama avarinė eismo juostos palaikymo sistema. Veikianti važiuojant 70–160 km/val. greičiu, ji nukreipia automobilį atgal į esamos eismo juostos vidurį, neleisdama netyčia kirsti ištisinės arba punktyrinės linijos. Sistema taip pat užfiksuoja galimo susidūrimo su kitomis transporto priemonėmis pavojų, bei aptinka kelio kraštą, net jei jis nepažymėtas linija. Be to, ši funkcija, pasirinkus prietaisų skydelio schemą „Road“, ekrane vaizduoja eismo juostą, kurioje važiuoja automobilis, ir šalia esančias transporto priemones.

Grafinė iliustracija vaizduoja baltą Renault Austral visureigį, veikia galinė avarinio stabdymo sistema, aptikusi kliūtį už automobilio

Visapusiška apsauga

Naujajame AUSTRAL diegiamos ADAS technologijos stebi automobilio aplinką iš visų pusių. Viena tokių funkcijų yra galinė avarinio stabdymo sistema, veikianti važiuojant atbuline eiga 3–10 km/val. greičiu. Ji įspėja vairuotoją vaizdiniais ir garsiniais signalais, jei ultragarsiniai jutikliai aptinka galimą kliūtį, o siekiant išvengti susidūrimo automatiškai aktyvuoja avarinį stabdymą.

Judėjimą atbuline eiga, ypač esant ribotam matomumui, taip pat palengvina „Rear Cross Traffic Alert“ perspėjimo sistema, kuri aptinka kitas transporto priemones, judančias už automobilio didesniu nei 4 km/val. greičiu. Visureigyje AUSTRAL taip pat siūloma saugaus išlipimo funkcija, įspėjanti vairuotoją, jei atidarant dureles prie automobilio artėja kitos transporto priemonės.

Grafinė iliustracija vaizduoja baltą Renault Austral visureigį su įjungta adaptyviąja greičio palaikymo sistema

Aktyvi pagalba vairuojant

Vairuokite patirdami aukščiausios klasės komfortą. AUSTRAL diegiama aktyvioji greičio palaikymo sistema išlaiko saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės, pritaikydama jūsų automobilio greitį. Pagalbinė „Active Driver Assist“ sistema apima ne tik adaptyviąją greičio palaikymo sistemą ir eismo juostos palaikymo asistentą, bet ir kontekstinius GPS bei žemėlapių duomenis, todėl gali reguliuoti greitį priklausomai nuo kelio elementų. Pavyzdžiui, artėjant prie žiedinės sankryžos ar staigaus posūkio, sistema gali sumažinti greitį, o jį pravažiavus – vėl padidinti iki numatytojo. Be to, jei eismas visiškai sustoja, dėl „Stop & Go“ funkcijos automobilis gali automatiškai sustoti ir vėl pajudėti po 30 sekundžių laukimo. Ir visa tai – be vairuotojo įsiterpimo.

Grafinė iliustracija vaizduoja baltą Renault Austral visureigį su įjungta automatinio parkavimo pagalbos sistema

Pažangūs parkavimo asistentai

Su naujuoju AUSTRAL galite pamiršti bet kokius automobilio parkavimo rūpesčius. Be atstumo jutiklių ir galinės vaizdo kameros, lengvai ir saugiai automobilį į lygiagrečiojo, statmenojo ar įstrižojo stovėjimo vietą pastatyti padeda automatinė „Hands-Free Parking“* sistema, kuri, naudodama jutiklius, pati atlieka reikiamus manevrus.

Visureigyje AUSTRAL taip pat siūloma 360 laipsnių vaizdo sistema, kuri naudoja keturias kameras – priekyje, gale ir šoninių veidrodėlių korpusuose – ir atkuria trimatį automobilio aplinkos vaizdą centriniame ekrane. Be to, norėdamas lengvai pastebėti bet kokias šalia automobilio esančias kliūtis, vairuotojas gali priartinti konkrečią zoną arba pasirinkti panoraminio vaizdo priekyje arba už automobilio rodinį.

* Nesiūloma hibridinėje AUSTRAL E-Tech full hybrid versijoje.

Daugiau apie ADAS

Skaitmeninės ir ryšio funkcijos

Naujasis Renault AUSTRAL atvers išskirtines galimybes naudotis internetinėmis paslaugomis* ir sklandžiai įsilies į jūsų skaitmeninį gyvenimą. „OpenR Link“ informacijos ir pramogų sistema su integruotomis „Google“ paslaugomis pasižymi nepaprastai patogiu ir intuityviu valdymu. Naujos kartos „MULTI-SENSE advanced“ parinkčių nustatymai leis pritaikyti vairavimo režimą pagal pageidavimus ir mėgautis unikalia patirtimi kiekvienos kelionės metu.

* 5 metų duomenų plano, reikalingo norint naudotis integruotomis internetinėmis paslaugomis, prenumerata suteikiama įsigyjant naująjį AUSTRAL.

Visureigio Renault Austral centrinis ekranas su žemėlapiu ir Google Assistant valdikliu

Intuityvus valdymas balsu
 

Viskas tampa tik patogiau ir paprasčiau su sumaniomis „Google“ technologijomis! Pavyzdžiui, valdymo balsu pagalbos sistema „Google Assistant“ leidžia balso komandomis valdyti įvairias funkcijas, tokias kaip muzika, „MULTI-SENSE advanced“ režimai, klimato sistema ar navigacija. Norėdami pradėti, tiesiog ištarkite „Hey Google“ arba paspauskite valdymo balsu mygtuką ant vairo. Be to, laikui bėgant „Google Assistant“ prisitaiko prie vairuotojo pageidavimų ir pateikia asmeniškesnes ir naudingesnes rekomendacijas – nuo netoliese esančių restoranų pasiūlos iki anksčiau pasirinktos medijos atkūrimo.

Renault Austral visureigio centriniame ekrane rodomas Waze navigacijos programėlės žemėlapis

Išmani navigacija
 

Suasmenintą ir ypač sklandžią vairavimo patirtį užtikrina „Google Maps“ navigacija, pateikianti eismo informaciją realiuoju laiku ir padedanti rasti lankytinas vietas ar bet kurį kitą paskirties tikslą naudojantis supaprastinta „Google“ paieška. Žemėlapiai reguliariai atnaujinami automatiškai, todėl jais galima naudotis ir ten, kur interneto ryšys nepasiekiamas. Be to, kasdienėse kelionėse galite naudotis ir „Waze“ navigacijos programėle – Renault pirmieji rinkoje suteikia galimybę atsisiųsti ir įdiegti „Waze“ tiesiogiai „OpenR Link“ sistemoje, naudojantis integruota „Google Play“ parduotuve.

Renault Austral visureigio centriniame ekrane rodomas Multi Sense sistemos langas su Comfort režimu

Pritaikykite prie poreikių
 

Paspauskite ant vairo įrengtą naujos kartos „MULTI-SENSE advanced“ sistemos mygtuką ir pritaikykite visureigį AUSTRAL prie važiavimo sąlygų ir jūsų pageidavimų. Priklausomai nuo automobilio įrangos, sistemoje prieinami iki 5 skirtingų važiavimo režimų, įskaitant tris iš anksto sukonfigūruotus: optimaliai subalansuotą numatytąjį COMFORT, degalų ekonomiją pagerinantį ECO ir dinamiškam vairavimui skirtą SPORT. Režimas PERSO leidžia sukurti individualią vairo mechanizmo, akceleratoriaus ir pavarų dėžės veikimo, foninio interjero apšvietimo bei kitų parametrų sąranką. Naujojo AUSTRAL versijose su papildomai pasirenkama „Extended Grip“ sistema vietoje PERSO siūlomi du papildomi režimai: SNOW, pritaikytas važiuoti esant apsnigtai ar slidžiai kelio dangai, ir ALL TERRAIN, padedantis vairuoti ant purvo, smėlio ar kito sudėtingo paviršiaus.

Renault Austral visureigio interjero detalės: Harman Kardon garsiakalbis durelėse

„Harman Kardon“ garsas
 

Naujajame AUSTRAL mėgautis užburiančia muzikos klausymosi patirtimi leis papildomai pasirenkama 485 W galios „Harman Kardon“ garso sistema. Ji apima 12 stilingų ir kruopščiai suprojektuotų garsiakalbių, pritaikytų prie interjero akustinių savybių, įskaitant įrengtus priekinėse ir galinėse duryse, prietaisų skyde bei bagažinėje esantį žemiausių dažnių garsiakalbį. Harmoningai suderinta sistema užtikrina išskirtinę garso kokybę ir raišką, be to, galima rinktis iš penkių skirtingų garso režimų.

Renault Austral visureigio interjero detalės: LED foninio apšvietimo juosta ir natūralios medienos apdaila

Gyvasis apšvietimas
 

Dekoratyviniuose AUSTRAL interjero elementuose, puošiančiuose prietaisų skydą ir durelių apdailos viršų, integruotos LED apšvietimo juostelės. Foninis apšvietimas, pagrįstas natūraliu žmogaus cirkadiniu ritmu, skiriasi priklausomai nuo paros laiko – šaltesnių atspalvių dieną ir šiltų tonų naktį. Dėl automatinės spalvų kaitos, iš lėto įvykstančios kas 30 minučių, ir dinamiško jų virsmo efekto foninis apšvietimas pavadintas „Living Lights“ – gyvuoju apšvietimu. Taip pat foninį salono apšvietimą galima keisti MULTI-SENSE sistemoje, renkantis iš 48 spalvų paletės.

Renault Austral visureigio centriniame ekrane rodomas programėlių langas

Nuotoliniai atnaujinimai
 

„OpenR Link“ informacijos ir pramogų sistema atsinaujina automatiškai nuotoliniu būdu, naudojant „Firmware Over-The-Air“ technologiją. Tai užtikrina, kad visuomet galėsite džiaugtis naujausiomis sistemos funkcijomis ir programėlėmis – automobilis ilgainiui taps tik geresnis! „Google“ programėlės ir žemėlapiai atnaujinami visiškai automatiškai, o norint įdiegti sistemos atnaujinimus, pakanka patvirtinti ekrane rodomą pranešimą.