Nuo 26 290 €
291 € per mėn.

Renault MEGANE

Elegantiškas ir technologijų kupinas hečbekas

Išmanus, stilingas, trykštantis pasitikėjimu – kaip ir jūs. Dar labiau mėgaukitės kasdienėmis kelionėmis su elegantišku, pažangių technologijų kupinu ir universaliu kompaktišku hečbeku Renault MEGANE, kuris puikiai papildys Jūsų keliones ir gyvenimą.


Rafinuotas dizainas

Elegantiškas, patrauklus ir ryškią asmenybę perteikiantis MEGANE dizainas iš pirmo žvilgsnio patraukia dėmesį ir sukuria nepamirštamą įspūdį.

Pilkas Renault MEGANE važiuoja miesto gatve ir suka į kairę, šviečia įjungtas posūkio signalas

Stilingos išvaizdos detalės

Grakščios linijos, elegantiškas siluetas ir subtilūs dinamiški akcentai padeda sukurti patrauklų ir modernų MEGANE dizainą, kuriuo neįmanoma nesižavėti. Išraiškingas priekinis buferis su juodomis šoninių oro nukreipimo angų apdailos detalėmis ir apatinėmis grotelėmis, chromuotos radiatoriaus grotelės ir jų centre integruota didelė Renault emblema sukuria veržlų automobilio priekinės dalies įvaizdį. Ratlankių gamoje siūlomi stilingi 17 ir 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, papildantys elegantišką MEGANE išvaizdą, o kėbulo spalvą galima rinktis iš 7 spalvų paletės, įskaitant energingą raudoną „Flamme Red“ ir solidžią mėlyną „Iron Blue“.

Pilko Renault MEGANE hečbeko priekinė dalis stambiu planu, matomi Full LED žibintai, chromuotos priekinės grotelės

„Full LED“ žibintai

Stilingą ir rafinuotą MEGANE eksterjero dizainą papildantys „Full LED“ priekiniai žibintai su C formos dienos šviesomis užtikrina geresnį matomumą bet kokiomis važiavimo sąlygomis ir bet kuriuo paros metu. Dar didesniu vairavimo komfortu ir saugumu mėgautis padeda automatinė artimųjų ir tolimųjų šviesų perjungimo sistema, naudojanti priekinę kamerą ir fiksuojanti aplinkos šviesos lygį bei kitų transporto priemonių žibintus, o LED rūko žibintai su posūkių apšvietimo funkcija suteikia geresnį matomumą įveikiant kelio vingius. Galiniai LED žibintai pasižymi 3D šviesų efektu, o dinaminiai posūkių žibintai pabrėžia modernią automobilio išvaizdą ir yra itin gerai matomi.


Erdvus ir praktiškas interjeras

Kaip išorėje, taip ir viduje Renault MEGANE žavi elegantišku dizainu. Automobilio interjere gausu apgalvotų ir sumanių detalių, o integruotos modernios technologijos padeda suteikti išskirtinį valdymo patogumą.

Pačiame valdymo centre

Pagrindiniai MEGANE valdymo instrumentai suprojektuoti ir išdėstyti užtikrinant kuo geresnę ergonomiką. Prietaisų skydelyje integruotas aukštos raiškos 7 colių skaitmeninis spalvotas ekranas, o papildomai galima užsisakyti projekcinį ekraną, leidžiantį matyti svarbiausią informaciją ant priekinio stiklo akių lygyje. Į vairuotoją šiek tiek pasuktas jutiklinis 9,3 colio EASY LINK informacijos ir pramogų sistemos ekranas leidžia ypač patogiai valdyti įvairias funkcijas. Naudokitės navigacija, mėgaukitės muzika, valdykite automobilio nustatymus, keiskite važiavimo režimą, skambinkite ir priimkite skambučius prijungę telefoną „Bluetooth“ ryšiu ar naudodamiesi belaide „Android Auto“ arba „Apple CarPlay“ sąsaja – ir dar daugiau. Be to, valdiklių ir informacijos pagrindiniuose languose išdėstymą galima nustatyti pagal savo poreikius, kad visos reikalingiausios ir dažniausiai naudojamos funkcijos būtų pasiekiamos greičiau ir patogiau.

Moteris vairuoja hečbeką Renault MEGANE mieste, matomas automobilio interjeras: vairas, prietaisų skydas, centrinis ekranas ir centrinė konsolė

Aukštos klasės komfortas

Daugelį automobilio funkcijų, įskaitant greičio palaikymo asistentą, valdymo balsu funkciją ir prietaisų skydelio rodmenis, galima valdyti mygtukais ant vairo, taip nenukreipiant dėmesio nuo vairavimo. Patogiai išdėstyti mygtukai ir valdikliai po centriniu ekranu leidžia lengvai valdyti klimato kontrolės sistemą, greitai pasiekti ir aktyvuoti EASY PARK ASSIST parkavimo asistentą ar palaikymo eismo juostoje sistemą, įjungti priekinių sėdynių šildymo funkciją. MEGANE vairaratis aptrauktas malonia liesti ir kokybiška dirbtine oda, o rafinuotą atmosferą salone sukurti padeda papildomai pasirenkami juodi dirbtinės odos sėdynių apmušalai. Dar daugiau komforto suteikia 6 kryptimis reguliuojama vairuotojo sėdynė su padėties atminties ir masažo funkcija.

Moteris stovi prie atvirų Renault MEGANE vairuotojo pusės durelių, matyti automobilio interjeras: odinės sėdynės, vairas, prietaisų skydas su centriniu ekranu


Efektyvios pavaros sistemos

Nesvarbu, daug keliaujate mieste ar tarp miestų, dažniausiai važiuojate nedidelius atstumus ar mėgstate leistis į ilgas keliones, MEGANE variklių gamoje bus nesunku išsirinkti tinkamiausią pavaros sistemą, geriausiai atitinkančią individualius poreikius.

Iš galo matomas pilkas Renault MEGANE važiuoja miesto gatve, įjungtas kairysis posūkio signalas

Našūs ir dinamiški varikliai

Puikias dinamines savybes ir degalų ekonomiją suderinantys MEGANE varikliai su „Stop&Start“ funkcija užtikrina sklandų važiavimą ir leidžia dar labiau mėgautis kiekviena kelione. Priklausomai nuo poreikių ir kasdienių kelionių pobūdžio, 1,3 litro darbinio tūrio, 4 cilindrų 140 AG benzininis „mild hybrid“ variklis gali būti komponuojamas su mechanine 6 pavarų dėže arba EDC automatine dviejų sankabų, 7 pavarų transmisija. 


Pažangūs vairavimo asistentai

Vairavimas gali būti dar malonesnis ir paprastesnis – MEGANE diegiamos pažangios pagalbinės technologijos, įspėjančios apie galimus pavojus, stebinčios tai, kas vyksta aplink, ir palaikančios reikiamame kelyje, padės kasdien vairuoti saugiau ir be įtampos.

Saugumas kelyje

Kad ir kur keliaujate, MEGANE visuomet rūpinasi tiek jūsų ir keleivių, tiek kitų eismo dalyvių saugumu. Automobilyje diegiama aktyvi avarinio stabdymo sistema, aptinkanti ne tik kitas transporto priemones, bet ir pėsčiuosius bei dviratininkus, padeda išvengti galimų susidūrimų. Nustačiusi pavojingą eismo situaciją ir susidūrimo riziką, sistema iš pradžių įspėja vairuotoją garsiniais ir vaizdiniais signalais, o jei vairuotojas nespėja sureaguoti, automatiškai aktyvuoja stabdžius. Aktyvi avarinio stabdymo sistema veikia tiek šviesiuoju, tiek tamsiuoju paros metu, ir yra diegiama standartinėje įrangoje.

Pilkas Renault MEGANE hečbekas sustoja prie pėsčiųjų perėjos, kuria eina vyras

Pagalba vairuojant

Prie MEGANE vairo galite jaustis ramūs ir užtikrinti, nes daugybė pagalbinių sistemų palengvina vairavimą įvairiose situacijose. Pavyzdžiui, palaikymo eismo juostoje asistentas padeda išvengti netyčinio išvažiavimo iš savo eismo juostos – priartėjus prie ją žyminčios linijos, sistema pakoreguoja automobilio trajektoriją, nukreipdama jį į eismo juostos vidurį. Papildomai pasirenkama aklosios zonos stebėjimo sistema švieselėmis šoniniuose veidrodėliuose įspėja apie transporto priemones, artėjančias gretimoje juostoje, taip padėdama saugiau manevruoti eisme. Taip pat MEGANE diegiama įspėjanti saugaus atstumo sistema bei kelio ženklų atpažinimo sistema su įspėjimo apie greičio viršijimą funkcija. Viskas tam, kad galėtumėte labiau susitelkti į vairavimo malonumą ir kiekvieną kartą kelionės tikslą pasiekti su didesne ramybe.

Grafinė iliustracija vaizduoja baltą Renault Megane, važiuojantį greitkelyje, veikia aklosios zonos stebėjimo sistema

Patogus parkavimas

Manevravimą mieste ar ribotose erdvėse itin palengvina priekiniai ir galiniai atstumo jutikliai bei galinė vaizdo kamera, o visiškai pamiršti parkavimo rūpesčius galite su EASY PARK ASSIST sistema. Ši sistema, naudojanti visose automobilio pusėse įrengtus atstumo jutiklius, pati įvairuoja ir išvairuoja automobilį iš lygiagrečiojo, statmenojo ar įstrižojo statymo vietos – vairuotojui tereikia spausti greičio ar stabdžio pedalus ir perjungti pavarą pagal nurodymus centriniame ekrane. Be to, užtikrintai važiuoti atbuline eiga, ypač esant ribotam matomumui, padeda „Rear Cross Traffic Alert“ sistema, įspėjanti apie transporto priemones, judančias už automobilio.

Pilkas Renault MEGANE hečbekas, matomas iš viršaus, manevruoja mieste


Multi-Sense sistemos langas Renault Megane informacijos ir pramogų sistemos ekrane

MULTI-SENSE patirtis

Suasmeninkite savo vairavimo potyrius su MULTI-SENSE ir rinkitės norimą važiavimo režimą: mažesnes degalų sąnaudas užtikrinantį „Eco“ (arba elektrinį režimą „Pure“ hibridinėje versijoje), dinamiškesniam vairavimui subalansuotą „Sport“, patogų važiavimą optimizuojantį „Comfort“ arba visiškai prie asmeninių poreikių pritaikomą „My Sense“.

Easy Link multimedijos ekrane matomas navigacijos su „Google“ adresų paieška langas

Išmani navigacija

Kad ir kur vyksite, visada tiksliai žinokite kelią. MEGANE GrandTour informacijos ir pramogų sistemoje integruota navigacija su „Google“ adresų paieška padės be vargo rasti norimą restoraną, lankytiną objektą ar kitą kelionės tikslo vietą. Be to, eismo informacija realiuoju laiku atnaujinama kas dvi minutes, todėl atvykimo laikas nustatomas tiksliai, o jūs galite pasirinkti optimaliausią maršrutą.

Vyras krauna krepšius į pilko Renault MEGANE bagažinę, prie vilkimo kablio pritvirtintas laikiklis su dviračiu

Praktiški priedai

Paverskite savo MEGANE būtent tokiu, kokio norite jūs. Išlaikyti nepriekaištingą automobilio išvaizdą padės apsauginė danga, apsauganti lakuotą kėbulo paviršių nuo smulkių pažeidimų, įbrėžimų ir trinties, o paruošti savąjį MEGANE ypač patogioms kelionėms galite su praktiškais originaliais Renault priedais: nuo salono ir bagažinės kilimėlių iki nulenkiamo vilkimo kablio, stogo skersinių, bagažinės ar dviračių laikiklių.

Atraskite aksesuarus