RENAULT PRO+Dainius Lepeška

Vilniaus padalinio Renault PRO+ projekto vadovas
Mob.tel. +370 699 09799
dainius.lepeska@sostena.lt    Algirdas Kunevičius

Kauno padalinio Renault PRO+ projekto vadovas
Mob.tel. +370 655 18722
algirdas.kunevicius@sostena.lt

2009 m. duris atvėrė pirmieji „PRO+“ centrai, kurių veiklos tikslas – užtikrinti kokybiškas „Renault“ prekės ženklo automobilių pardavimo ir tolesnio techninio aptarnavimo paslaugas verslo klientams. Dėl profesionalios „Renault“ tinklo veiklos bendrovė pastaruosius 19 metų yra Europos krovininių automobilių rinkos lyderė. „PRO+“ centrai veikia vieno langelio principu ir siūlo specialiai verslo klientų poreikiams pritaikytus sprendimus.

„Renault PRO+“ verslo klientams teikia naujų ir naudotų automobilių pardavimo, finansavimo ir tolesnio techninio aptarnavimo paslaugas. „PRO+“ centrai veikia standartizuotai ir įgyvendina įmonės politiką, pagrįstą penkiais pagrindiniais garantais:
 
- personalą sudaro profesionalūs pardavimų ir techninio aptarnavimo specialistai, apmokyti specialiuose kursuose;
- centre eksponuojamas visas verslo klientams skirtų „Renault“ gaminių asortimentas – nuo lengvųjų ir krovininių automobilių iki specialių transporto priemonių variantų;
- visos verslo klientams skirtos paslaugos yra sutelktos vienoje vietoje – tai užtikrina paslaugų prieinamumą ir efektyvumą;
- greitas ir kokybiškas paslaugas garantuoja lankstūs darbo procesai, įrenginiai bei įrankiai, skirti darbui su iki 7 tonų svorio transporto priemonėmis;
- paslaugos, pritaikytos įvairių rūšių komercinei veiklai, leidžia užtikrinti klientų rentabilumą. Prireikus transporto priemonę paimti nuo kelio, „Renault PRO+“ centrai siūlo alternatyvius – mobiliuosius sprendimus, įskaitant galimybę pakeisti sugedusią transporto priemonę tokios pačios klasės automobiliu.
 

RENAULT pasiūlymas verslo klientams

Kuris modifikuotas transportas atitinka Jūsų veiklos rūšį?

Prekių, keleivių, baldų vežimas... Nesvarbu, kokią veiklą vykdote – tikrai rasite RENAULT transporto priemonę, kuri atitiks Jūsų lūkesčius. Žinome, kad protingai parinkta transporto priemonė kiekvienai įmonei yra aukso vertės. Todėl esame lankstūs. Pasirinkę modifikuotą transportą, galėsite užsisakyti savo poreikius idealiai atitinkančią transporto priemonę. Suteiksime jam garantiją ir užtikrinsime Jums aukščiausio lygio patogumą ir saugumą.


 

Skirtingo pobūdžio veiklai reikia specialių transporto priemonių, kurios atitiktų kiekvieno kliento individualius poreikius.


RENAULT siūlo platų įvairios paskirties komercinių transporto priemonių, įrengtų transporto priemonių ir įvairių tipų kėbulų asortimentą. Ypač didelį dėmesį skiriame gamybos kokybei ir pažangiems technologiniams sprendimams. Norėdami pasiekti gerų rezultatų šioje srityje, sukūrėme kokybės kriterijais ir techninėmis sąlygomis pagrįstą partnerių atrankos sistemą. Šiuo metu RENAULT yra sertifikavusi kelias dešimtis bendrovių visos šalies teritorijoje. Be to, jas atrinkome taip, kad galėtume savo klientams teikti kompleksinius pasiūlymus, kurie atitiktų visus jų lūkesčius.

Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymais verslo klientų aptarnavimo centre RENAULT PRO+.
 MODIFIKUOTOS TRANSPORTO PRIEMONĖS

TRANSPORTAS STATYBOMS

Žinome, kad daugelis mūsų klientų dirba statybų sektoriuje. Todėl, atsižvelgdami į šio verslo poreikius, paruošėme nemažai įdomių sprendimų, susijusių su statybų, apdailos, žemės kasimo, elektros ir santechnikos darbais.

•  Darbininkų vežimas RENAULT markės transporto priemonėmis su pailginta ar dviguba kabina.
•  Birių statybinių medžiagų vežimas savivarčiu. Tokiose transporto priemonėse galime sumontuoti galinio diferencialo blokavimo mechanizmą.
•  Mūsų klientai teigia, kad tada lengviau važinėti statybvietėse ir per klampų gruntą.
•  Stambiagabaričių krovinių gabenimo platforma su kranu ar be jo.

Siūlome įvairių statybų sektoriui naudingų transporto priemonių variantų:

•  variantas su pailginta kabina;
•  platforma su nuleidžiamaisiais šoniniais borteliais;
•  ​per galinį bortelį pakraunamas arba iš trijų pusių kraunamas savivartis.STAMBIAGABARIČIŲ KROVINIŲ GABENIMO TRANSPORTAS

Reikia transporto priemonės, pasižyminčios didele krovinių skyriaus talpa? RENAULT MASTER tikrai pateisins Jūsų lūkesčius. Įmonėms, kurios teikia kraustymo, baldų pristatymo ir kurjerių paslaugas, paruošėme platformą su kabina ir važiuoklę su dviguba kabina. Transporto priemonės gali būti varomos ir priekiniais, ir galiniais ratais. Galite patys nuspręsti, kiek vietos Jums prireiks. Siūlome 18, 20, 22 ar net 30 m3. Be to, gali būti įrengta niša virš kabinos.

Siūlome transporto priemonių variantų stambiagabaričiams kroviniams vežti:

•  konteineris;
•  furgonas su tentu.TRANSPORTO PRIEMONĖS SU IZOTERMINIU KĖBULU AR ŠALDYMO ĮRANGA

Su RENAULT transporto priemonėmis paprasta pristatyti šaltus krovinius. Kad ir kokią veiklą vykdote (teikiate viešojo maitinimo paslaugas, organizuojate restoranų veiklą, turite mėsos parduotuvę ar gabenate greitai gendančius maisto produktus), tarp mūsų siūlomų RENAULT transporto priemonių su izoterminiu kėbulu ar šaldymo įranga rasite Jums tinkamiausią. Siūlome furgonus***, kurių krovinių skyriaus talpa siekia nuo 2 iki 14 m3, platformas su kabina ir važiuokles su kabina.

Siūlome įvairių transporto priemonių su izoterminiu kėbulu ar šaldymo įranga variantų:

  • furgonas su šaldymo įranga;
  • transporto priemonė su izoterminiu kėbulu.
     


KELEIVIŲ VEŽIMAS  

Iš TRAFIC ir MASTER modelių asortimento galime pasiūlyti Jums transporto priemonių, galinčių vežti net 17 keleivių!

6 ir 9 vietų automobiliu TRAFIC PASSENGER keliauti patogu ir malonu. Keleiviai tikrai bus patenkinti!

Jeigu Jūsų keleiviai turi bagažo, siūlome rinktis 6 ir 9 vietų RENAULT MASTER KOMBI. Keliauti bus dar patogiau dėl erdvios bagažinės (L2H2 versijos bagažinės tūris siekia 4,7 m3).

17 vietų MASTER BUS – puikus mikroautobuso pavyzdys. Suprojektavome jį taip, kad idealiai tiktų kolektyvinėms kelionėms.GELBĖJIMO TARNYBŲ TRANSPORTAS

Siūlome transporto priemonių specialioms užduotims atlikti! Pristatome RENAULT TRAFIC, įrengtą kaip greitosios medicinos pagalbos automobilį, ir RENAULT MASTER – gelbėjimo tarnybų ar pagalbos nukentėjusiesiems nuo nelaimingų atsitikimų transporto priemonę. Esame tikri lyderiai sanitarinių, intervencinių ir gelbėjimo transporto priemonių srityje. Tikrai turime kuo didžiuotis!

Siūlome įvairių avarinių ir gelbėjimo tarnybų transporto priemonių, kurios gali būti naudingos Jūsų įmonei:

  • greitosios medicinos pagalbos automobilis;
  • policijos automobilis;
  • ugniagesių transporto priemonė;
  • patruliavimo autostradoje transporto priemonė.
     


Kitas modifikuotas transportas

Pristatome kitų modifikuoto transporto variantų.
 

Siūlome kitų modifikuoto transporto variantų, kurie gali būti naudingi Jūsų įmonei:

•  gyvūnų vežimo transporto priemonės;
•  prekių ir paslaugų mobiliosios prekybos transporto priemonės;
•  vidaus apdailos darbams skirtos transporto priemonės;
•  ritualinių paslaugų automobiliai;
•  transporto priemonės su pakeista važiuokle, ašimis arba pakaba;
•  transporto priemonės su specialiąja įranga;
•  kranai.