RENAULT PRO+

Transporto sprendimai jūsų verslo sėkmei

2009 m. duris atvėrė pirmieji Renault PRO+ centrai, teikiantys naujų ir naudotų automobilių pardavimo, finansavimo ir tolesnio techninio aptarnavimo paslaugas verslo klientams. Renault PRO+ centrai veikia vieno langelio principu ir siūlo specialiai verslo klientų poreikiams pritaikytus sprendimus, o mūsų veikla yra pagrįsta penkiais pagrindiniais garantais, leidžiančiais užtikrinti aukštus Renault standartus atitinkančią paslaugų kokybę:
 
- Renault PRO+ centruose dirba profesionalūs ir kvalifikuoti pardavimo ir techninio aptarnavimo specialistai.
- Centre eksponuojama plati verslo klientams skirtų Renault automobilių gama – nuo lengvųjų ir krovininių automobilių iki specialių transporto priemonių variantų.
- Visos verslo klientams skirtos paslaugos yra sutelktos vienoje vietoje – tai užtikrina paslaugų prieinamumą ir efektyvumą.
- Greitas ir kokybiškas paslaugas užtikrina lankstūs darbo procesai bei profesionali įranga, skirta darbui su iki 7 tonų svorio transporto priemonėmis.
- Paslaugos, pritaikytos įvairiai komercinei veiklai, leidžia užtikrinti klientų rentabilumą. Jei transporto priemonę prireikia transportuoti įvykus gedimui kelyje, Renault PRO+ centrai siūlo alternatyvius mobilumo sprendimus, įskaitant galimybę pakeisti sugedusią transporto priemonę tokios pačios klasės automobiliu.
 

Atraskite geriausius transporto sprendimus savo verslui Renault PRO+ centruose.

SUSISIEKIME

Algirdas Kunevičius
Renault PRO+ projekto vadovas
Mob.tel. +370 655 18722
algirdas.kunevicius@sostena.lt


RENAULT LENGVIEJI KOMERCINIAI AUTOMOBILIAI

Prekių pristatymas, krovinių pervežimas, keleivių vežimo ar kitos transportavimo paslaugos – nesvarbu, kokią veiklą vykdote, Renault PRO+ centruose tikrai atrasite geriausiai jūsų lūkesčius ir poreikius atitinkančią Renault transporto priemonę. Susipažinkite iš arčiau su mūsų lengvųjų komercinių automobilių gama.

Renault KANGOO Van su Open Sesame konstrukcija pastatytas šalia šaligatvio atidarytomis šoninėmis durimis

KANGOO Van

Novatoriški sprendimai, sukurti gerokai palengvinti kasdienį naudojimą, ir išmanios technologijos, padedančios vairuoti saugiau bet kokioje situacijoje. Unikali „Open Sesame“ šoninių durų konstrukcija, iki 3,9 m³ tūrio krovinių skyrius, „Rear View Assist“ nuolatinė galinio vaizdo matymo sistema, „Easy Park Assist“ parkavimo pagalbos sistema ir daugybė kitos naudingos įrangos – naujasis KANGOO Van suderina viską, ko reikia tikriems profesionalams. Galite įsigyti ir visiškai elektrinį KANGOO Van E-TECH.

Daugiau apie KANGOO Van

Pilkas Renault Express Van pastatytas miesto aplinkoje

EXPRESS Van

Universalus, patikimas ir subalansuotas ieškantiems geriausio vertės ir kokybės santykio. Kasdienes užduotis dar patogiau ir greičiau padės naujasis EXPRESS Van furgonas, pasižymintis ypač praktišku ir erdviu krovinių skyriumi bei aprūpintas naudingomis technologijomis, tokiomis kaip skaitmeninis galinio vaizdo veidrodėlis, atstumo jutikliai, galinė vaizdo kamera ar intuityvi „Easy Link“ multimedijos sistema su išmaniojo telefono sąsaja.

Daugiau apie EXPRESS Van

Pilkos spalvos Trafic Van furgonas pastatytas medienos apdirbimo įmonės aikštelėje

TRAFIC Van

Praktiškas ir patikimas darbų partneris, kuris padės siekti maksimalių rezultatų: net 10 pažangių vairavimo pagalbos sistemų, įskaitant aklosios zonos stebėjimo sistemą ir atstumo jutiklius bei galinę vaizdo kamerą, leis vairuoti saugiai ir užtikrintai, o erdviame krovinių skyriuje, kurio tūris priklausomai nuo versijos gali siekti nuo 5,8 iki 8,9 m³, be vargo tilps visos darbo priemonės, įrankiai ar kitas krovinys.

Daugiau apie TRAFIC Van

Pilkas Renault Master furgonas pastatytas priešais pastatą, šalia stovi vyras, laikantis santechniko įrangą

MASTER

Galingas, erdvus, neprilygstamai praktiškas. Nuo efektyvių ir nedideles degalų sąnaudas užtikrinančių variklių su „Twin Turbo“ technologija ir vairavimą palengvinančių pažangių pagalbinių sistemų iki ypač talpaus krovinių skyriaus bei apgalvotai suprojektuotos kabinos, kurioje galite jaustis ir darbus atlikti patogiai lyg mobiliame biure – populiariausias lengvasis komercinis automobilis Lietuvoje Renault MASTER yra pasiruošęs visiems verslo iššūkiams.

Daugiau apie MASTER

RENAULT MODIFIKUOTAS TRANSPORTAS

Atraskite tinkamiausią transporto priemonę Jūsų verslo veiklai

Renault Master savivartis ir Renault Master brigadinis furgonas pastatyti statybų aikštelėje

Vienas dydis nėra tinkamas visiems – taip pat ir standartinis komercinis automobilis gali nevisiškai atitikti jūsų įmonės reikmes ar individualius lūkesčius. Mes galime padėti jums įgyvendinti sprendimus, leidžiančius optimizuoti veiklą ir kasdien nuveikti daugiau, bei pasiūlyti modifikuotą, jūsų verslo veiklai visapusiškai pritaikytą transportą – kokybišką, užtikrinantį aukščiausio lygio saugumą ir patogumą, atitinkantį Renault kokybės standartus bei su garantija.

Atsižvelgdami į jūsų poreikius, galime pasiūlyti platų įvairios paskirties bei kėbulo tipų komercinių ir specialiąją įrangą turinčių transporto priemonių pasirinkimą: nuo važiuoklės su vienguba ar dviguba kabina ir bortinės platformos iki savivarčio ar mobiliųjų dirbtuvių arba greitosios pagalbos automobilio. Ypač daug dėmesio skiriame gamybos kokybei ir pažangiems technologiniams sprendimams, o siekdami aukštų rezultatų sukūrėme kokybės kriterijais ir techninėmis sąlygomis pagrįstą partnerių atrankos sistemą. Šiuo metu bendradarbiaujame su keliomis dešimtimis įmonių visoje šalyje, todėl galime savo klientams teikti kompleksinius pasiūlymus.

Be to, daugelį transporto modifikacijų atliekame sertifikuotose „Sostenos“ modifikuotų transporto priemonių dirbtuvėse Panevėžyje, kuriose surenkami pagal užsakymą pritaikyti komerciniai automobiliai tiekiami į visas Baltijos šalis. Profesionali įranga, ilgametė patirtis ir kvalifikuoti technikai bei platus partnerių, gaminančių specialią komerciniam transportui skirtą įrangą, tinklas – visa tai leidžia mums užtikrinti aukštą modifikuotų transporto priemonių kokybę, patikimumą ir visapusišką pritaikymą prie jūsų poreikių.

Daugiau apie MODIFIKUOTĄ TRANSPORTĄ