Modifikuotas transportas

MODIFIKUOTI AUTOMOBILIAI IR KONSTRUKCIJOS

Kartais dirbant prireikia specialios konstrukcijos transporto priemonės. Mes parūpinsime tai, ko Jums reikia: autobusą, šaldytuvą, savivartį, konteinerį, automobilį, pritaikytą pervežti žmones su negalia, ugniagesių ar greitosios pagalbos automobilį.

Būdami oficialiu „Renault PRO+“ atstovu Lietuvoje bendradarbiaujame su „Renault“ rekomenduojamomis pirmaujančiomis įmonėmis, gaminančiomis specialias modifikacijas ir atitinkančias aukščiausius „Renault“ standartus.

Su savo specializuotų modifikacijų srities verslo partneriais galime Jums pagaminti pagal Jūsų poreikį modifikuotas transporto priemones, kurios padės optimizuoti Jūsų veiklą ir pelną.

KAIP SUTAUPYTI PRITAIKANT MODIFIKACIJĄ

Dažniausiai už važiavimą Europos tuneliais transporto priemonėms, kurių aukštis didesnis nei 3 m, taikoma didesnė rinkliava.

Tarptautinio pervežimo sektoriuje, kuriame naudojamos transporto priemonės, kurių didžiausia leidžiama masė yra 3,5 t, svarbiausias yra vežėjo greitis ir lankstumas. Pasirinktos konstrukcijos parametrai turėtų būti kuo universalesni.

Ką tai reiškia praktikoje?
Vykdant tarptautinius pervežimus tipinė konstrukcija turėtų būti pritaikyta kroviniams vežti iki 2,2 m aukščio imtinai (dažnai pasirašant krovinių pervežimo sutartį reikalaujamas 2,2 m aukštis). Kai konstrukcijos vidinis aukštis yra 2,2 m, automobilio aukštis viršys 3,2 m, o dėl to, deja, žymiai padidėja mokesčiai už važiavimą Europos tuneliais.

Važiuojant Europos tuneliais, be kita ko, Prancūzijoje ir Italijoje, pvz., „Frejus“ (Prancūzija ir Italija), „Mont Blanc“ (Prancūzija ir Italija), „Maurice Lemaire“ (Vogėzai), „Puymorens“ (Pirėnai), „Envalira“ (Andora), reikia mokėti mokestį, kurio dydis priklauso nuo automobilio aukščio.

Aukštesni nei 3 m automobiliai, nepriklausomai nuo krovinio, už kelionę viena kryptimi moka keturis kartus brangiau.
Minėtos problemos sprendimą užtikrina reguliuojamo aukščio konstrukcijos. Pavyzdžiui, kai gauname užsakymą pervežti aukštesnį nei 2 m krovinį, konstrukciją pakeliame iki 2,23 m aukščio, ir tai įskaičiuota į gabenimo sąnaudas. O automobiliu perveždami krovinį, kurio aukštis mažesnis nei 2,00 m, konstrukciją nuleidžiame – bendras automobilio aukštis tampa žemesnis nei 3 m, tad už važiavimą tuneliais mokame mažiau, taip sumažindami ir gabenimo išlaidas.

Kiek galima sutaupyti?
Darant prielaidą, kad naudojame automobilį, kurio aukštis su platforma yra mažesnis nei 3 m (leidžiama pakrautos transporto priemonės masė < 3,5 t), krovinio gabenimo į abi puses išlaidos, pvz., „Mont Blanc“ tuneliu (jungiančiu Prancūziją ir Italiją), kainuos 55,20 Eur, o jei aukštis viršija 3 m, kelionės kaina padidėja net iki 204,40 Eur.

Praktiškai tai reiškia, kad jei turime klientą, kuris reikalauja aukštesnės platformos, neatsižvelgiant į tai, kad ją naudojame tik retsykiais, rinkliava už važiavimą tuneliais kainuos daugiau.

Metinių pervežimo išlaidų pavyzdys:
12 mėnesių * vidutiniškai 8 pervežimai per mėnesį * mokestis už pervažiavimą į abi puses 204,40 = 19 622 Eur.

Jei naudotume automobilį, žemesnį nei 3 m, tada metinės pervežimo išlaidos būtų: 12 mėnesių * vidutiniškai 8 pervežimai per mėnesį * mokestis už pervažiavimą į abi puses 55,20 = 5299 Eur.

Kainų skirtumas per vienus metus pagal pateiktas prielaidas, kurios atliktos įvertinus vidutinį, tačiau reguliarų važiavimą, sudaro iki 14 323 Eur per metus!

Pakeliamosios platformos kaina yra šiek tiek didesnė už standartinę, o važiavimo tuneliu patirtų išlaidų skirtumas yra milžiniškas.

Tokie tarptautinio krovinių pervežimo sprendimai, kai siūlomos konstrukcijos, kurių aukštis gali būti keičiamas, tampa norma, kuri leidžia Lietuvos vežėjams išlaikyti konkurencingas kainas tarp Europos paslaugų teikėjų.