MODIFIKUOTOS TRANSPORTO PRIEMONĖS IR KONSTRUKCIJOS

Tai, kaip efektyviai galite nuveikti dienos darbus, labai priklauso nuo tinkamos transporto priemonės – tokią tikrai atrasite plačioje mūsų modifikuotų transporto priemonių gamoje. Keleivinis autobusas, šaldytuvas maisto prekėms gabenti, statybų darbams skirtas savivartis, konteineris didelių apimčių kroviniams pervežti, ugniagesių ar greitosios pagalbos automobilis, o gal transporto priemonė, pritaikyta asmenims su negalia – kad ir ko reikėtų jūsų vykdomos veiklos sėkmei, mes galime padėti jums įgyvendinti sprendimus, leidžiančius optimizuoti veiklą ir kasdien nuveikti daugiau.

Ypač daug dėmesio skiriame gamybos kokybei ir pažangiems technologiniams sprendimams, todėl bendradarbiaujame su keliomis dešimtimis Renault rekomenduojamų modifikacijų įrangos gamybos įmonių visoje šalyje, kad galėtume savo klientams teikti kompleksinius pasiūlymus. Be to, daugelį transporto modifikacijų atliekame sertifikuotose „Sostenos“ modifikuotų transporto priemonių surinkimo dirbtuvėse Panevėžyje.

Atraskite platų modifikuotų transporto priemonių, konstrukcijų ir versijų pasirinkimą bei pritaikymo galimybes ir teiraukitės pasiūlymo savo verslui Renault PRO+ centruose.

SIŲSTI UŽKLAUSĄ


Renault Master savivartis atgal paverstu kėbulu pastatytas stovėjimo aikštelėje

TRANSPORTAS STATYBOMS

Didelė dalis mūsų klientų dirba statybų sektoriuje, todėl galime pasiūlyti plačią universalių, tvirtų ir patikimų modifikuotų transporto priemonių, atitinkančių šios verslo srities poreikius, gamą.
•  Atviro kėbulo transporto priemonės – krovininė platforma su nuleidžiamais šoniniais bortais. Versijos su prailginta arba dviguba kabina, tinkamos ne tik gabenti įvairias statyboms skirtas priemones, įrankius ar sunkią įrangą, bet ir vežti daugiau keleivių.
•  Savivartis, pritaikytas vežti birias statybines medžiagas – su atgal verčiamu kėbulu ir atidaromu galiniu bortu arba į tris puses verčiamu kėbulu ir atidaromu galiniu ir šoniniais bortais. Tokiose transporto priemonėse taip pat galime sumontuoti galinio diferencialo blokavimo mechanizmą, padedantį lengviau ir saugiau važiuoti sudėtingomis sąlygomis: statybvietėse, per smėlį, klampų gruntą ir pan.
•  Didelių apimčių krovinių gabenimo platforma, taip pat galima ir su integruotu kranu.

TRANSPORTAS DIDELIŲ MATMENŲ KROVINIŲ GABENIMUI

Turėdami daugiau erdvės galite nuveikti daugiau – o mes galime pasiūlyti transporto priemones, užtikrinančias pakankamai vietos dideliems darbams, ambicijoms ir, žinoma, kroviniams. Įmonėms, kurios teikia kraustymo, baldų ir kitų prekių pristatymo ar įvairių apimčių krovinio gabenimo paslaugas, siūlome rinktis:
•  Aliumininį arba kito tipo kietašonį konteinerį.
•  Platformą su tentu – galimi variantai su užuolaida vienoje arba abiejose krovininės platformos pusėse; su pakeliamu stogu.
• Galima ir važiuoklė su dviguba kabina.
Šios transporto priemonės gali būti varomos ir priekiniais, ir galiniais ratais. Priklausomai nuo jūsų poreikių, galime pasiūlyti skirtingo tūrio konteinerius ir platformas: 18, 20, 22 ar net 30 m³. Be to, virš kabinos galime įrengti miegamąją kabiną, šildomą „Webasto“ autonominiu šildytuvu.

Renault Master savivartis atgal paverstu kėbulu pastatytas stovėjimo aikštelėje

Moteris krauna augalus į Renault Trafic krovinių skyrių su integruota šaldymo įranga

TRANSPORTO PRIEMONĖS SU IZOTERMINIU KĖBULU AR ŠALDYMO ĮRANGA

Teikiate viešojo maitinimo paslaugas, turite mėsos parduotuvę, gabenate greitai gendančius maisto produktus ar kitus žemos temperatūros sąlygų reikalaujančius krovinius? Jūsų veiklą gerokai palengvinti gali Renault transporto priemonės tam pritaikytu krovinių skyriumi – tinkamiausią tikrai atrasite plačioje mūsų siūlomų modifikuotų furgonų gamoje:
• Furgonas (šaldytuvas ar šaldiklis) su integruota šaldymo įranga.
• Transporto priemonė su izoterminiu kėbulu.
Priklausomai nuo jūsų poreikių, galime pasiūlyti furgonus, kurių krovinių skyriaus talpa siekia nuo 2 iki 14 m³.

KELEIVINĖS TRANSPORTO PRIEMONĖS

Leiskite savo keleiviams mėgautis komfortu – rinkitės iš keleivinių TRAFIC ir MASTER mikroautobusų versijų, pritaikytų patogiai ir saugiai vežti nuo 6 iki 17 asmenų.

• Renault TRAFIC COMBI pasižymi ypač lanksčia salono (9, 6 arba 3 sėdimų vietų) konfigūracija. Mikroautobuso saloną galite lengvai pritaikyti prie kiekvienos kelionės – šioje transporto priemonėje patogiai tilps iki 9 žmonių, o bagažinėje vietos užteks jų daiktams. Jei reikia, antrą ir trečią sėdynių eiles galima išimti, taip padidinant krovinių skyriaus erdvę.

• Reikia vežti ne tik keleivius, bet ir didesnius krovinius? Siūlome rinktis keleivinę Renault MASTER COMBI versiją, kurioje patogiai keliauti gali iki 9 asmenų, o dar didesnį komfortą užtikrina ypač talpi mikroautobuso bagažinė (pavyzdžiui, L2H2 versijos krovinių skyriaus tūris siekia net 4,7 m³).

• 17 sėdimų vietų MASTER BUS yra išskirtinai erdvus ir universalus keleivinis mikroautobusas, idealiai tinkamas pervežti dideles keleivių grupes.

Renault Master Bus keleivinis mikroautobusas atviromis šoninėmis durimis pastatytas aikštelėje

Renault Express Van modifikuotas specialiųjų tarnybų automobilis pastatytas šalia pilko pastato, pro atidarytas galines duris matoma gelbėjimo įranga

SPECIALIŲJŲ TARNYBŲ TRANSPORTAS

Galime didžiuotis, kad tarp mūsų klientų yra ne tik daugybė sėkmingų verslo įmonių – Renault transporto priemonėmis nuolat pildomi ir specialiųjų tarnybų automobilių parkai. Nuo policijos automobilio iki gelbėjimo tarnybų veiklai pritaikytos transporto priemonės – bendradarbiaudami su specialiosios įrangos gamybos ir montavimo partneriais galime TRAFIC ir MASTER furgonus pritaikyti prie įvairiausių reikmių.
Būdami sanitarinių, pagalbos ir kitų specialiųjų tarnybų transporto srities lyderiai, iki smulkiausių detalių galime pritaikyti:

• Greitosios medicinos pagalbos automobilius.
• Policijos automobilius.
• Ugniagesių transporto priemones.

KITŲ TIPŲ MODIFIKUOTOS TRANSPORTO PRIEMONĖS

Vienas dydis nėra tinkamas visiems – taip pat ir standartinis komercinis automobilis gali ne visiškai atitikti jūsų įmonės reikmes ar individualius lūkesčius. Jei jūsų vykdomai veiklai reikalinga specialiai pritaikyta transporto priemonė, mes padėsime įgyvendinti visus sprendimus. 

Priklausomai nuo jūsų veiklos srities, taip pat galime pasiūlyti:

• Transporto priemones, skirtas gyvūnų pervežimui.
• Prekių ir paslaugų mobiliosios prekybos transporto priemones.
• Mobiliųjų dirbtuvių transporto priemones.
• Vidaus apdailos darbams skirtas transporto priemones.
• Ritualinių paslaugų automobilius.
• Transporto priemones su modifikuota važiuokle, ašimis arba pakaba.
• Transporto priemones su specialiąja įranga, pavyzdžiui, keltuvu neįgaliųjų vežimėliams.
• Kranus.

Renault Kangoo modifikuotas automobilis su specialiąja įranga neįgalių asmenų pervežimui pastatytas priešais pastatą