Išraiškingas dizainas, nauja kėbulo spalva – karmino raudona
pažįstamas siluetas ir išraiškingas dizainas
Trafic Combi – dabar naujos karmino raudonos spalvos

Išraiškingas dizainas, nauja kėbulo spalva – karmino raudona

Naujos vertikalios radiatoriaus grotelės ir Renault automobiliams būdinga C raidės formos šviesadiodžių žibintų linija... Dinamiško stiliaus Trafic Combi – dabar su naujos karmino raudonos spalvos kėbulu ir 17 colių ratlankiais.

Naujasis TRAFIC. Dar malonesnėms kelionių patirtims

Šeimai ar verslui, asmeninėms kelionėms ar darbo užduotims – naujasis keleivinis furgonas TRAFIC su 9 sėdimomis vietomis yra pasiruošęs išpildyti visus Jūsų mobilumo poreikius, o dar malonesnius kelionių potyrius suteikia eleganciją ir tvirtą charakterį sujungiantis dizainas, naujos vairavimo pagalbos technologijos ir našūs varikliai.

Dizaino evoliucija

Iš pirmo žvilgsnio naujasis TRAFIC palieka įspūdį elegantiška ir ekspresyvia išvaizda, kurią pabrėžia masyvios priekinės grotelės su chromo apdaila ir išraiškingas priekinis buferis su naujos formos rūko žibintais bei apatinėmis grotelėmis. Ryškiausias naujojo TRAFIC bruožas – visiškai naujo dizaino, dar moderniau atrodantys „Full LED“ priekiniai žibintai su C formos dienos šviesomis, užtikrinantys puikų matomumą bet kuriuo paros metu ir suteikiantys dar dinamiškesnę išvaizdą. Naujojo TRAFIC kėbulo spalvą galima rinktis iš 7 spalvų paletės, kurioje – ir nauja, ryški bei dėmesį traukianti „Carmin Red“ spalva.

Moderni erdvė gyvenimui

Naujojo TRAFIC interjeras harmoningai suderina modernius potėpius ir išskirtinį erdvumą bei yra suprojektuotas užtikrinti ypatingą kelionių komfortą – tiek vairuotojui, tiek keleiviams. Kabinoje visiškai naujo dizaino prietaisų skydas užtikrina patogų ir nesudėtingą visų instrumentų valdymą. 8 colių jutikliniame centriniame ekrane lengva naudotis intuityvia EASY LINK informacijos ir pramogų sistema, leidžiančia valdyti automobilio funkcijas, navigaciją, radiją, muziką ar susietą išmanųjį telefoną, o spalvotame prietaisų skydelio ekrane patogu matyti visą svarbiausią kelionės informaciją. Be to, daugiafunkciame vaire įrengtais mygtukais galite valdyti įvairias automobilio funkcijas – nuo greičio ribotuvo ir pastovaus greičio palaikymo sistemos iki skambučių ar kelionės informacijos, rodomos prietaisų skydelyje.
Erdvumo pojūtį kabinoje sustiprina sklandžios horizontalios prietaisų skydo linijos, o solidumo suteikia matinio chromo apdailos elementai bei sėdynės, jau nuo pirmojo įrangos lygio aptrauktos itin kokybiškais ir patvariais, nepriekaištingą komfortą ir jaukumą užtikrinančiais apmušalais. Be to, naujojo TRAFIC salone įsitaisiusiems keleiviams užtikrinama itin daug vietos – aukštis nuo sėdynių sėdimosios dalies iki lubų siekia net 935 mm, o tai yra geriausias rodiklis visame segmente.
Naujojo TRAFIC kabina pasižymi ir itin praktiškų bei talpių dėtuvių gausa – patogiai pasidėkite visus smulkius daiktus ar darbo įrankius, kad šie visuomet būtų po ranka. Prietaisų skyde įrengtų dėtuvių bendra talpa gali siekti iki 17,7 litrų, įskaitant itin patogią 6,6 litro tūrio „Easy Life“ daiktadėžę-stalčių, o didelės dėtuvės durelių apačioje – netgi 7 litrų talpos.

Daugiau saugumo kelyje

Pažangios technologijos naujajame TRAFIC rūpinasi Jūsų kelionių saugumu ir automobilio valdymo patogumu – vairuokite dar ramiau ir be rūpesčių. Adaptyvi pastovaus greičio palaikymo sistema, veikianti važiuojant 30–170 km/val. greičiu ir naudojanti priekyje įrengtą kamerą ir radaro jutiklį, palaiko Jūsų pasirinktą greitį ir pristabdydama arba pagreitėdama prisitaiko prie priekyje važiuojančios transporto priemonės greičio, išlaikydama nustatytą atstumą iki jos. Aktyvi avarinio stabdymo sistema, užfiksavusi susidūrimo su priekyje važiuojančiu automobiliu riziką, informuoja vairuotoją vaizdiniais ir garsiniais perspėjamaisiais signalais, o vairuotojui stabdant nepakankamai ar nespėjus sureaguoti automatiškai aktyvuoja stabdžius. Saugiau judėti intensyviame eisme ar keisti eismo juostą padeda aklosios zonos perspėjimo sistema, kuri informuoja apie šalia judančias transporto priemones (įskaitant motociklus) LED šviesų signalu dideliame šoniniame veidrodėlyje, o eismo juostos sekimo sistema įspėja netyčia kirtus eismo juostą žyminčią šoninę liniją.
Patogumo suteikia ir automatinė tolimųjų ir artimųjų šviesų perjungimo sistema bei greičio perspėjimo sistema su kelio ženklų atpažinimo funkcija, o nuovargio perspėjimo sistema, analizuodama vairuotojo reakcijas – vairo judesius, važiavimo trajektoriją, posūkio signalo ar valytuvų naudojimą – ir vairavimo be pertraukos laiką, įspėja apie galimą vairuotojo nuovargį garso signalais ir žinute prietaisų skydelyje. Manevruoti stovėjimo aikštelėse ar ankštose miesto gatvėse su TRAFIC dar paprasčiau – apie objektus aplink automobilį įspėja priekiniai, galiniai ir šoniniai atstumo jutikliai, o dar daugiau patogumo suteikia galinio vaizdo kamera.

Renault Trafic Efficient engines

Našūs varikliai

Naujojo TRAFIC variklių gamoje – „Euro 6D Full“ standartą atitinkantys 2 litrų darbinio tūrio „Blue dCi“ varikliai su „Stop & Start“ technologija. 110 AG variklis komponuojamas su 6 pavarų mechanine transmisija, 150 AG versija gali būti komponuojama su mechanine arba 6 pavarų automatine EDC transmisija, o galingiausias 170 AG variklis – su automatine pavarų dėže.

Renault Trafic Smart interface

Išmani sąsaja

Naujajame TRAFIC integruotos technologijos yra skirtos Jūsų patogesnėms ir išmanesnėms kelionėms: EASY LINK multimedijos sistema yra suderinama su „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“, kad išmaniojo telefono funkcijas pasiektumėte dar paprasčiau, o belaidžio telefono įkrovimo funkcija leis įrenginį įkrauti dar patogiau – visada likite prisijungę!

Renault Trafic Interior

Toks, kokio reikia Jums

3, 6 ar 9 sėdimos vietos – naujasis TRAFIC leidžia pritaikyti automobilio interjerą prie Jūsų poreikių ir situacijos. Važiuokite kartu su 8 keleiviais arba išimkite trečiosios ir antrosios eilių sėdynes, kad sutalpintume didelių apimčių krovinį. Be to, savo naująjį TRAFIC galite rinktis iš dviejų ilgių versijų – jokių kompromisų keleivių komfortui ir naudingai erdvei, skirtai kroviniams.