RENAULT SCENIC E-TECH 100% ELECTRIC, išrinktas Europos metų automobiliu 2024

100 % elektrinis šeimos automobilis

220 AG

100 % elektrinis E-TECH variklis*

iki 625 KM

nuvažiuojamas atstumas**

30 min. įkrovos

iki 2 val. važiavimo greitkeliu***

89%

medžiagų, tinkamų perdirbti****

774 cm2

du openR ekranai

+50 programų

sistema openR LINK su integruotomis „Google“ paslaugomis*****

30

saugos sistemų

545 l

bagažinės talpa******

* taip pat yra 170 AG elektrinis E-TECH variklis
** pagal WLTP
*** įkrovus 150 kW galios sparčiojo įkrovimo stotelėje, kurioje naudojama nuolatinė srovė, galima 2 valandas važiuoti greitkeliu 110 km/val. greičiu
**** didžioji dalis automobilio tinkama perdirbti
***** priklausomai nuo šalies „Google“, „Google Play“, „Android Auto“, „Google“ žemėlapiai ir kiti prekių ženklai yra registruotieji „Google LLC“ prekių ženklai
****** nulenkus užpakalinę sėdynę – iki 1670 l

Pasirūpinome, kad naujajame automobilyje visa šeima jaustųsi gerai ir patogiai. Navigacijos sistema openR LINK su intuityvia naudotojo sąsaja, integruotomis „Google“ paslaugomis¹ ir daugiau nei 50 programų². Elektrinis variklis ir galingas traukos akumuliatorius užtikrina net 625 km nuvažiuojamą atstumą³. Kuriant 100 % elektrinį SCENIC E-TECH daug dėmesio skirta ekologijai. Jis pagamintas iš perdirbtų medžiagų⁴ ir net 89 %⁵ jo medžiagų tinkamos perdirbti. Tai naujoviškų technologijų, dinamiškumo ir veržlumo įsikūnijimas.


perdirbtas ir tinkamas perdirbti

net 89 % automobilio medžiagų tinkamos perdirbti

Salone nenaudojama natūrali oda, o sėdynės pagamintos iš 100 % perdirbtų medžiagų.⁶ 26 % salono apdailos medžiagų jau buvo perdirbtos.⁷ Akumuliatorius sukurtas galvojant apie aplinkos apsaugą⁸, todėl lengviau atlikti jo techninę priežiūrą ir jį perdirbti.


šiuolaikiškos technologijos

100 % elektrinis E-TECH variklis

CMF-EV elektrinė platforma su integruotu akumuliatoriumi ir itin žemu svorio centru kartu su 220 AG elektriniu varikliu užtikrina veiksmingą, sklandų ir tylų 100 % elektrinio RENAULT SCENIC E-TECH važiavimą.


išnaudokite didžiausią nuvažiuojamą atstumą


nuvažiuojamas atstumas iki 625 km

100 % elektrinis SCENIC E-TECH standartiškai komplektuojamas su šilumos siurbliu, kuris palaiko optimalią salono temperatūrą, padeda sutaupyti energijos ir leidžia elektromobiliu nuvažiuoti toliau.


optimizuotas maršrutų planavimas naudojant „Google“

Keliaukite be rūpesčių: maršrutų planavimo sistema atsižvelgia į įkrovimo stotelių vietas ir siūlo geriausią maršrutą, atsižvelgdama į akumuliatoriaus įkrovos lygį. Didelės 100 % elektrinio SCENIC E-TECH įkrovos atsargos ir internetinės paslaugos leidžia važiuoti ramiai ir saugiai.


2 valandos važiavimo greitkelyje – įkrovus 30 minučių.¹⁰

Ilgose kelionėse ar išvykę atostogų pasirinkę 100 % elektrinio SCENIC E-TECH įkrovimo privalumais sparčiojo įkrovimo stotelėse. Galėsite sparčiai įkrauti akumuliatorių, sukaupti energijos ir toliau keliauti greitkeliu nekeisdami įpročių.


įkrovimas beveik 3 kartus pigesnis

Sutaupykite: įkrauti elektromobilį gali būti gerokai pigiau nei pripildyti kuro į analogišką automobilį su vidaus degimo varikliu.


navigacija realiuoju laiku, valdymas balsu ir daugiau kaip 50 programų: atraskite multimedijos sistemą openR LINK su integruotomis „Google“ paslaugomis.

nuotolinis nuvažiuojamo atstumo ir salono temperatūros valdymas naudojant programą „My Renault“

įkrovimo programavimas naudojant programą „My Renault“

automatinis openR LINK sistemos atnaujinimas

pranešimai, pavyzdžiui, apie būtinybę uždaryti langus arba atidaryti ortakius

sistemą openR LINK galima valdyti ir balsu

išskirtinis skambesys, sukurtas bendradarbiaujant su Jean-Michel Jarre


 

panoraminis stogas „Solarbay®“

susikurkite savo saloną naudodami stogą „Solarbay®“¹¹

Galite rinktis iš 4 siūlomų užtamsinimo lygių. Stoglangis, kurio bendras plotas 1,65 m², gali būti valdomas jungikliu arba balsu. Užsitikrinkite optimalų salono apšvietimą ir šilumos komfortą įvairiomis sąlygomis.


programa „Pirmiausia – žmogus“

dar didesnis saugumas

analizė, informacija, rekomendacijos

SAFETY SCORE analizuoja jūsų vairavimo stilių ir pateikia patarimų, kaip važiuoti saugiau. Po kiekvienos kelionės gausite išsamią analizę ir paprastų patarimų, kaip pagerinti vairavimą. Remdamasi duomenimis, gautais iš išorinės aplinkos, sistema SAFETY COACH analizuoja galimus pavojus kelyje ir apie juos informuoja.

galinis vaizdas skaitmeniniame veidrodėlyje

Kamera, įrengta automobilio gale, sujungta su ekranu, įmontuotu salono veidrodėlyje. Šis sprendimas užtikrina puikų matomumą, net jei ant užpakalinės sėdynės sėdi aukšti keleiviai, taigi manevruoti gerokai lengviau.

funkcija „Active Driver Assist“

Sistema „Active Driver Assist“ apima išmanųjį greičio reguliatorių „Stop & Go“ ir eismo juostos palaikymo sistemą. Atsižvelgdama į situaciją kelyje, sistema reguliuoja greitį, išsaugo saugų atstumą ir išlaiko automobilį eismo juostos viduryje. Jei eismas sustoja, automobilis automatiškai sustabdomas ir paskui vėl pradeda važiuoti.

360° 3D kamera

4 kameros, atkuriančios aplinką 360° kampu, leidžia saugiai atlikti visus reikiamus manevrus.

dar 27 pažangiosios vairavimo pagalbos sistemos pagal programą „Pirmiausia – žmogus“ 

Renault SCENIC E-TECH ELECTRIC SANDĖLYJE

Renault SCENIC E-TECH ELECTRIC

#A3933

56 130 €

SCENIC E-TECH ELECTRIC iconic 220 hp long range MY23
2 % fiksuotos palūkanos

Peržiūrėti PASIŪLYMĄ

Renault SCENIC E-TECH ELECTRIC SANDĖLYJE

Renault SCENIC E-TECH ELECTRIC

#7839B

55 370 €

SCENIC E-TECH ELECTRIC techno 220 hp long range MY23
2 % fiksuotos palūkanos

Peržiūrėti PASIŪLYMĄ