Naujasis „Renault“ ir „Dacia“ automobilių centras jau atvėrė duris

Susitikime naujuosiuose „Renault“ ir „Dacia“ namuose Vilniuje.

Nuo šviesiomis ir jaukiomis erdvėmis lankytojus pasitinkančio automobilių pardavimo salono iki pažangiausią įrangą turinčio profesionalaus techninės priežiūros centro, užtikrinančio ypač plačią teikiamų paslaugų pasiūlą – viskas, ko reikia jums ar jūsų automobiliui, nuo šiol bus vienoje vietoje. Sveiki atvykę į moderniausią ir didžiausią Baltijos šalyse, pagal naujausius gamintojo standartus įrengtą „Sostenos“ automobilių centrą – antruosius „Renault“ ir „Dacia“ namus Vilniuje!

Profesionalus aptarnavimas ir pažangi serviso įranga

Puikiai suprantame, koks vertingas yra mūsų klientų laikas, todėl ypač daug dėmesio skirta modernioms techninės priežiūros dirbtuvėms, leidžiančiomis užtikrinti tiek aukščiausią paslaugų kokybę, tiek operatyvų aptarnavimą. Pagal naujausius gamintojo standartus įrengtas autorizuotas „Renault“ ir „Dacia“ automobilių servisas išsiskiria pažangia ir profesionalia įranga, leidžiančia techninės priežiūros specialistams efektyviai atlikti įvairių transporto priemonių – tiek lengvųjų automobilių, tiek sunkiųjų komercinių furgonų – patikros, aptarnavimo ir remonto darbus.

Dirbtuvėse įrengta net 19 keltuvų ir atskiros techninio aptarnavimo zonos, įskaitant:

·        4 lengvųjų ir komercinių automobilių (iki 3,5 t) aptarnavimo ir remonto vietas.

·        4 lengvųjų ir modifikuotų komercinių transporto priemonių (iki 6,5 t) aptarnavimo ir remonto vietas.

·        2 skubaus lengvųjų automobilių remonto vietas, kuriose be išankstinės registracijos galima atlikti nesudėtingų techninių gedimų šalinimą.

·        Elektromobilių remonto ir elektromobilių baterijų montavimo zoną.

·        Elektros sistemų diagnostikos ir remonto zoną.

·        Ratų geometrijos tikrinimo ir reguliavimo bei ratų montavimo ir balansavimo zoną.

·        Techninės būklės apžiūros liniją, kuri apima pakabos ir važiuoklės patikros keltuvą bei kompiuterinius šviesų, stabdžių ir amortizatorių patikros stendus.

Be to, serviso centre įrengtos ir 2 automobilių plovyklos, elektromobilių baterijų saugojimo zona, specialios atliekų rūšiavimo vietos.

Kėbulo remonto ir dažymo dirbtuvės – po vienu stogu

Naujasis automobilių prekybos ir serviso kompleksas Vilniuje iš kitų „Sostenos“ atstovybių išsiskiria moderniomis automobilių kėbulo remonto ir dažymo dirbtuvėmis, kurios padeda užtikrinti, kad savo klientams galime pasiūlyti visas lengvųjų ir komercinių automobilių priežiūros paslaugas vienoje vietoje. Efektyviai ir kokybiškai atlikti įvairius kėbulo remonto ir dažymo darbus kvalifikuotiems technikams leidžia erdviame ceche įrengtos atskiros darbo zonos su profesionalia įranga:

·        4 kėbulo atkūrimo stendai, skirti pašalinti skirtingo lygio kėbulo deformacijas, įskaitant stendą, pritaikytą aliumininių kėbulų remontui.

·        4 automobilių paruošimo dažymui vietos.

·        2 universalios „Spot Repair“ vietos, pritaikytos pašalinti nedidelius automobilio kėbulo pažeidimus – nuo remonto iki dažymo – vos per vieną dieną.

·        Ypač pažangi automobilių dažymo ir džiovinimo kamera „Taifuno Vision“, pritaikyta vandens pagrindo dažams.

Erdvioje kameroje įrengtas pneumatinis 3,5 t keliamosios galios keltuvas, o kameros aukštis siekia 3,28 m, todėl joje dažyti galima ir didelių gabaritų automobilius, pavyzdžiui, furgoną „Renault Master“.

Sumani dažymo kameros variklių valdymo sistema leidžia keisti operacijų dažnius ir programuoti skirtingus režimus, taip užtikrinant optimalų efektyvumą bei nedidelę dažymo ir džiovinimo procesų trukmę. Dėl optimizuoto veikimo dažymo kameroje galima atlikti 5–6 dažymo ir džiovinimo ciklus per vieną darbo dieną.

Sprendimai, skirti klientų patogumui

Siekiame užtikrinti, kad visos mūsų paslaugos klientams būtų prieinamos jiems patogiu metu, todėl tiek automobilių pardavimo salonas, tiek techninės priežiūros ir kėbulo remonto dirbtuvės dirba ir šeštadieniais (10–15 val.).

Be to, ne mažiau apgalvotai nei pats salonas suprojektuota ir jį supanti aplinka. Greta salono įrengta 120 vietų stovėjimo aikštelė, o atsižvelgiant į vis augančią elektromobilių paklausą bei besiplečiančią „Renault“ ir „Dacia“ elektrinių bei įkraunamų hibridinių modelių gamą pasirūpinta ir patogia įkrovimo infrastruktūra – centro erdvėse ir šalia jo įrengta daugiau nei 10 stotelių, kurių įkrovimo galia siekia 21 kW.

Pagrindiniai faktai ir skaičiai:

·        Bendras automobilių centro plotas: 4 757 kv. m.

·        Techninės priežiūros ir kėbulo remonto dirbtuvių plotas: 3 104 kv. m.

·        „Renault“ ir „Dacia“ automobilių pardavimo salonų plotas: 1 141 kv. m.

·        12 iki 21 kW galios elektromobilių įkrovimo stotelių

·        120 vietų automobilių stovėjimo aikštelė

Susitikime antruosiuose „Sostenos“ „Renault“ ir „Dacia“ namuose Vilniuje, Savanorių pr. 163!