Nuo 65 390 €
723 € per mėn.

Visiškai elektrinis Renault MASTER 

Kasdienio naudojimosi patogumui subalansuotų technologijų gausa ir efektyvi visiškai elektrinė pavaros sistema – tai idealus Jūsų tvaraus verslo partneris Renault MASTER Z.E.!

100 procentų elektrinis pagalbininkas

MASTER Z.E. su itin efektyvia elektrine pavaros sistema kasdienius darbus padeda atlikti tyliai ir be jokių teršalų emisijų – tai idealus komercinis automobilis krovinių pristatymui, kai dažnai tenka kursuoti mieste ir nedideliais atstumais. MASTER Z.E. varomas 57 kW (76 AG) galios elektros motoru, pasiekiančiu 225 Nm sukimo momentą ir suteikiančiu optimalią dinamiką mieste. Manevringas, patogiai valdomas ir praktiškas MASTER Z.E. naudoja 33 kWh talpos ličio-jonų „Z.E. 33“ bateriją, kuri realiomis sąlygomis leidžia įveikti iki 120 kilometrų – tokio viena įkrova nuvažiuojamo atstumo mieste gali pakakti visai darbo dienai. Dar padidinti nuvažiuojamą atstumą ir efektyviai panaudoti elektros energiją padeda tokios technologijos kaip kinetinės energijos regeneracijos sistema – baterija įkraunama atleidus akceleratoriaus pedalą arba stabdant – bei ECO režimas, taip pat – mažo pasipriešinimo riedėjimui padangos, kartu užtikrinančios ir puikų stabilumą bei stabdymo efektyvumą. Nesudėtingai įkrauti MASTER Z.E. bateriją galima įkrovimo stotelėse, o naudojant 32 A (7 kW) sieninę įkrovimo stotelę „WallBox“ akumuliatorius įkraunamas vos per 6 valandas.

Naudingos technologijos vairavimui

MASTER Z.E. gausu technologijų ir sprendimų, padedančių vairuoti saugiau, patogiau ir paprasčiau. Visiškai elektrinis furgonas MASTER Z.E. aprūpintas elektronine traukos kontrolės, elektronine stabilumo ir avarinio stabdymo pagalbos sistemomis. Taip pat įrangoje siūlomi priekiniai ir galiniai atstumo jutikliai ir galinio vaizdo kamera bei itin platų matymo lauką užtikrinantis „Wide View“ šoninis veidrodėlis – visa ši naudinga įranga padeda mieste manevruoti dar saugiau ir patogiau.

new_master_ze

Universali erdvė patogiam darbui

Salone įrengtų dėtuvių, įskaitant itin talpų „Easy Life“ daiktadėžę-stalčių, bendra talpa siekia 105 litrus, o sumanūs ir praktiški interjero sprendimai – prietaisų skyde sumontuotas išlankstomas stalelis su puodelio laikikliu, bevielis mobiliojo telefono įkroviklis, nulenkiama centrinė keleivio sėdynė, tampanti patogiu darbo stalu – leidžia dirbti patogiau ir efektyviau.

new_master_ze

Plačios pritaikymo galimybės

Išsirinkite Jūsų verslo srities poreikius geriausiai išpildantį visiškai elektrinį MASTER Z.E. iš plačios variantų gamos. Galite rinktis iš trijų skirtingų ilgių ir dviejų aukščių bei dviejų kėbulo tipų: furgono arba platformos su kabina, kurių krovinių skyriaus talpa siekia nuo 8 iki 22 m3.

new_master_ze

Dar galingesnis įvaizdis

Dizaino metamorfozė suteikia MASTER dar galingesnę išvaizdą. Nusiteikimą įveikti visus iššūkius pabrėžia išraiškingos priekinės grotelės su chromo apdaila, aukštesnė variklio gaubto linija ir nauja kėbulo spalva „Urban Gray“.