KANGOO

Sukurtas tam, kad atitiktų vartotojų poreikius, RENAULT KANGOO yra išties universalus automobilis. Pagal naują ir modernų gamintojo stilių sukurtas išorės dizainas, neribotos vidaus pritaikymo galimybės ir nepaprastas vairuotojui bei keleiviams skirtas patogumas – visa tai įkūnija KANGOO.

Naujasis KANGOO lengvai prisitaiko prie Jūsų poreikių ir situacijos: automobilis puikiai susidoros su užduotimi pervežti didelių gabaritų krovinį, taps puikiu ir patogiu kompanionu šeimos išvykose arba sutalpins didžiulį kiekį bagažo. Universalusis KANGOO yra ypatingas dėl unikalios galimybės pagal poreikius keisti automobilio saloną ir pritaikyti jį praktiškai bet kokioje situacijoje: bagažinėje lengvai tilps vaikiškas dviratukas arba keletas didelių lagaminų, sulanksčius galines sėdynes vietos atsiras ir nedideliam foteliui, o užlenkus ir priekinę keleivio sėdynę į KANGOO be vargo tilps slidės ar snieglentė. Papildoma įranga, tokia kaip naujoviški stogo laikikliai, panoraminis stoglangis ar daugybė dėtuvių suteikia KANGOO jaukumo ir patogumo, savybių, kurios yra itin svarbios kasdieniam naudojimui ir sukuria ypatingai komfortišką aplinką tiek vairuotojui, tiek keleiviams.

Eko lyderis

Dėka efektyvių variklių KANGOO gali pasigirti rekordiška ekonomija – 4,3 l/100 km* bei gamtai draugišku CO2 emisijos kiekiu – tik 112 g/100 km. Varikliai „Energy“ ir „Eko“ vairavimo funkcija padeda suderinti svarbiausius poreikius: mažas kuro sąnaudas ir važiavimo veržlumą. 

Vietos užteks viskam!

Naujasis KANGOO sužavės praktiška salono erdve: lankstoma ir dalimis 1/3-2/3 skaidoma užpakalinė sėdynė, kurią visai sulanksčius gaunamos lygios bagažinės grindys, bei lankstomas priekinės keleivio sėdynės atlošas leis optimaliai išnaudoti vietą ir sutalpinti didelių gabaritų krovinį.

Moderni išvaizda

Visiškai pasikeitusi automobilio KANGOO išorė dabar moderni ir itin žavi – atnaujintas priekinis buferis ir žibintai, o kėbulo linijos tapo dar darnesnės ir aiškesnės. Pasikeitė ir automobilio salonas – buvo atnaujintas centrinis valdymo pultas ir vairaratis.  

KLASĖ Variklis Kuras GALIA KW/AG Pavarų dėžė Kaina €
ZENBlue dCi 95Dyzelinas70 (95)/37506 Mechaninė19 239
ZENBlue dCi 115Dyzelinas85 (115)/37506 Mechaninė20 268