Naujasis MEGANE

Renault MEGANE

Dinamiškas, universalus ir nepaprastai patrauklus – ketvirtosios kartos RENAULT MEGANE įgavo dar modernesnių bruožų, buvo praturtintas pažangiomis technologijomis, suteikiančiomis daugiau vairavimo saugumo ir patogumo, o plati variklių gama išpildys kiekvieno vairuotojo poreikius.

Dizainas, trykštantis pasitikėjimu ir elegancija

Atnaujinto MEGANE eksterjero dizaine – dar daugiau skulptūriškų ir dinamiškų linijų, išlaikančių RENAULT modelių šeimai būdingus bruožus bei suteikiančių dar ryškesnį charakterį bei galingiau atsiskleidžiantį rafinuotumą.

Atnaujintame modelyje nuo pat pirmojo įrangos lygio naudojami priekiniai C formos LED dienos šviesos ir „Full LED Pure Vision“ priekiniai žibintai. Dėl „LED Pure Vision“ technologijos priekiniai žibintai veikia efektyviau ir apšviečia 30 proc. didesnį plotą nei anksčiau, taip užtikrinant geresnį matomumą bei daugiau saugumo ir patogumo vairuojant. Galiniai „Full LED“ žibintai pasižymi nauju 3D šviesų efektu, o dinaminis posūkio signalas pabrėžia modernią automobilio išvaizdą ir yra itin gerai matomas.

Veržlų įvaizdį taip pat kuria naujos formos priekinis ir galinis buferiai, permodeliuotos priekinės radiatoriaus grotelės ir išraiškingesni sparnai bei naujo dizaino 16 ir 18 colių ratlankiai. Savąjį MEGANE galite sukurti rinkdamiesi iš 10 kėbulo spalvų, o jų paletę papildė „Solar Copper“, „Baltic Grey“ ir „Highland Grey“ spalvos.

Ištobulintas komforto potyris

Ekspresyvi automobilio išorė alsuoja dinamika, o viduje atnaujintas MEGANE žavi dar elegantiškesniu interjeru, rafinuota atmosfera ir moderniomis technologijomis, sukurtomis suteikti išskirtinį valdymo patogumą.

Centrinėje konsolėje esantys valdymo instrumentai, ypač oro kondicionavimo sistemos valdikliai, tapo patogesni naudoti ir įgavo modernesnę išvaizdą, o visos vairavimo pagalbos sistemos gali būti valdomos ant vairo įrengtais mygtukais. Negana to, jau nuo pirmojo įrangos lygio atnaujinto MEGANE vairaratis yra aptrauktas malonia liesti ir kokybiška oda, komforto suteikia ir nauji salono apmušalai, elektra reguliuojamos priekinės sėdynės bei elektrochrominis vidinis galinio vaizdo veidrodėlis.

Technologijos Jūsų patogumui

Prietaisų skydelyje, priklausomai nuo versijos, gali būti įrengtas 7 arba 10,2 colio skaitmeninis ekranas, kuriame vairuotojas gali pats pasirinkti ir keisti norimą matyti vairavimo ir kelionės informaciją. 10,2 colio skaitmeniniame prietaisų skydelyje taip pat galima matyti navigacijos sistemos nuorodas.

Atnaujintas MEGANE taip pat gavo modernią, sklandžiai veikiančią ir itin patogią naudoti EASY LINK multimedijos sistemą, suderinamą su „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“ bei valdomą grakščiame ir ergonomiškame, jautriai į lietimą reaguojančiame jutikliniame 7 arba 9 colių įstrižainės centriniame ekrane. Jis ne tik suteikia interjerui modernią išvaizdą, bet ir leidžia visas automobilio, radijo ar navigacijos sistemos funkcijas pasiekti dar paprasčiau nei anksčiau. Be to, ekrane vaizduojamus valdiklius vairuotojas gali sudėlioti pagal savo poreikius, todėl visos reikalingiausios ir dažniausiai naudojamos funkcijos pasiekiamos tiesiogiai, paprastai ir greitai.

Skirtingus automobilio charakterius atskleisti ir mėgautis vairavimo stilių, nuotaiką ar eismo sąlygas atitinkančiomis valdymo savybėmis leidžia modernizuota, geresne grafika ir ergonomika pasižyminti MULTI-SENSE važiavimo režimų sistema. Joje galite keisti variklio valdymo programos ir vairo sistemos veikimo nustatymus, vidaus aplinkos apšvietimą ir konfigūruoti prietaisų skydelio išvaizdą, o funkcijų gamą papildė naujos apšvietimo spalvos ir „R-Sound“ programėlė, leidžianti pasirinkti norimą variklio garsą.

Saugesniam ir malonesniam vairavimui

Atnaujintas MEGANE papildytas gausia pažangių vairavimo pagalbos ir saugumo technologijų įranga – EASY DRIVE sistemų visuma. Pirmą kartą modelyje diegiama „Highway & Traffic Jam Companion“ sistema, suderinanti adaptyvią greičio palaikymo technologiją su „Stop & Go“ funkcija ir automobilio palaikymo eismo juostoje sistemą. Ši pagalbinė vairavimo greitkelyje ar eismo spūstyse sistema galima versijose su automatine EDC pavarų dėže ir veikia važiuojant iki 160 km/val. greičiu bei prisitaiko prie priekyje važiuojančios transporto priemonės greičio palaikydama saugų atstumą. Eismo spūstyse ši sistema gali visiškai sustabdyti automobilį ir vėl pajudėti po 3 sekundžių, jeigu transporto priemonės priekyje pradeda važiuoti. Jeigu stovėti tenka ilgiau nei 3 sekundes, norint pradėti važiuoti vairuotojui reikia spustelėti akceleratoriaus pedalą.

Taip pat MEGANE diegiama atnaujinta aktyvi avarinio stabdymo sistema, kuri nuo šiol atpažįsta ir pėsčiuosius. Ji perspėja vairuotoją gresiant susidūrimui ir, jeigu vairuotojas nespėja sureaguoti, aktyvuoja automatinį automobilio stabdymą. Aklosios zonos įspėjimo sistema, kurioje naudojama radaro jutiklių technologija, aprėpia didesnį automobilio aplinkos plotą, todėl tiksliau perspėja vairuotoją apie kitus eismo dalyvius bet kokiomis oro sąlygomis.

Patogumo tamsiuoju paros metu suteikia automatinė tolimųjų ir artimųjų šviesų sistema, naudojanti priekinę kamerą ir fiksuojanti aplinkos šviesos lygį bei atvažiuojančių eismo dalyvių žibintus, o parkavimąsi palengvina „Easy Park Assist“ sistema. Ši sistema, naudojanti priekinius, galinius ir šoninius atstumo jutiklius, pati įvairuoja ir išvairuoja automobilį iš lygiagrečios, statmenos ar įstrižos stovėjimo vietos – vairuotojui tereikia spausti greičio ar stabdžio pedalus ir perjungti pavarą pagal nurodymus centriniame ekrane.

„MEGANE R.S. Line“. Įkvėptas lenktynių.

„R.S. Line“ įrangos lygis, pakeičiantis „GT Line“ – daugiau nei naujas vardas. Išorėje dinamišką charakterį pabrėžia „F1“ bolido stilistiką menantis priekinis aptakas, korio rašto priekinės grotelės ir specialaus dizaino 17 arba 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai.

Įkraunama hibridinė versija

Naujasis „MEGANE E-TECH“ – šiuo metu siūlomas kaip universalas – su 160 AG iš tinklo įkraunama hibridine jėgaine ir 9,8 kWh talpos baterija naudodamas tik elektros energiją gali nuvažiuoti iki 50 km ar netgi iki 65 km miesto eismo sąlygomis, o mišriu ciklu išmeta vos nuo 28 g/km CO2 emisijų

SUŽINOKITE DAUGIAU

Kiekvieno vairuotojo poreikiams

Plačioje atnaujinto MEGANE variklių gamoje siūlomos trys benzininio „1.3 TCe“ variklio su kietųjų dalelių filtru versijos, pasiekiančios 115, 140 ir 160 AG galią, bei „1.5 Blue dCi“ dyzelinis variklis su selektyviosios katalitinės redukcijos (SCR) technologija, pasiekiantis 115 AG.

Variantai

 • LIFE

  € 17 860 Nuo
  LIFE
   Stabdžių antiblokavimo sistema ABS su (AFU)
   Elektroninė stabilumo kontrolė (ESC)
   Pajudėjimo įkalnėje pagalbos sistema (HSA)
   Padangų slėgio stebėjimo sistema
   Vairuotojo ir keleivio priekinės saugos oro pagalvės
   Šoninės priekinės saugos oro pagalvės, apsaugančios krūtinės lastą
   Šoninės užuolaidos tipo saugos oro pagalvės
   Pastovaus greičio palaikymo sistema su greičio ribotuvu
   3-jų taškų saugos diržai
   Atramos galvai
   ISOFIX tvirtinimo taškai
   Vairo stiprintuvas
   Užvedimas - rakteliu
   Centrinis durų užraktas
   Oro kondicionierius
   Šildomi šoniniai galinio vaizdo veidrodėliai su temperatūros jutikliu
   Elektra valdomi langai, vairuotojo ir keleivio (priekyje) su "vieno paspaudimo" funkcija
   Rankiniu būdu valdomi užpakaliniai langai
   RADIJAS (DAB) su BLUETOOTH®, USB + JACK jungtimis, su 4,2'' nespalvotu ekranu
   12V lizdas
   Medžiaginiai sėdynių apmušalai
   Renkiniu būdu reguliuojama sėdynė
   1/3 - 2/3 santykiu nulenkiama užpakalinė sėdynė (be porankio)
   4 kryptimis reguliuojamas vairas
   Išorės durų rankenėlės ir šoninių galinio vaizdo veidrodėlių korpusai dažyti kėbulo spalva
   Full LED žibintai
   Paruošimas signalizacijos montavimui
   16” plieniniai ratlankiai
 • ZEN

  € 18 870 Nuo
  ZEN
   ZEN = LIFE +
   Dviejų zonų automatinis oro kondicionierius
   Lietaus ir prieblandos jutikliai
   Užpakaliniai parkavimo jutikliai
   Aukšta centrinė konsolė, mechaninis rankinis stabdys, reguliuojamos padėties porankis, dėtuvė, USB ir AUX jungtys, 12V lizdas
   Sėdynė su rankiniu būtu reguliuojama juosmens padėtimi ir aukščiu
   7'' TFT spalvotas ekranas
   Užpakaliniai elektra valdomi langai
   EASY LINK 7" multimedijos sistema su DAB radijas, BLUETOOTH®, 2xUSB+JACK jungtys, galimybė prijungti išmanųjį telefoną (APPLE CARDPLAY ir ANDROID AUTO)
 • INTENS

  € 21 435 Nuo
  INTENS
   INTENS = ZEN +
   RENAULT laisvų rankų kortelė
   Oda aptrauktas vairas
   Priekiniai LED rūko žibintai su posūkio apšvietimo funkcija
   Sistema, perspėjanti viršyjus leistiną greitį
   "Ryklio peleko" tipo antena
   Eismo juostos sekimo sistema (LDW)
   Elektromechaninis rankinis stabdys
   Priekiniai ir užpakaliniai parkavimo jutikliai
   MULTI-SENSE sistema
   Automatinės ilgosios šviesos
   Perspėjanti nuovargio stebėjimo sistema
   Pasisveikinimo funkcija
   16'' lengvojo lydinio ratlankiai
   Tamsinti užpakaliniai langai
   Elektrochrominis (tamsėjantis) galinio vaizdo veidrodėlis
   Elektra užlenkiami šoniniai galinio vaizdo veidrodėliai
   EASY LINK 7'' multimedijos sistema su navigacija, DAB radijas, 2xUSB+JACK jungtys, galimybė prijungti išmanųjį telefoną (APPLE CARPLAY™ANDI ANDROID AUTO™)
 • R.S. LINE

  € 22 694 Nuo
  R.S. LINE
   RS LINE = INTENS +
   Išorės R.S. Line paketas
   R.S. Line interjeras
   Logotipas RS Line
   R.S.Line sėdynės su integruotomis atramomis galvai
   17'' lengvojo lydinio ratlankiai
   Porankis gale

Prev Next