Renault MEGANE GrandCoupe

Itin elegantiškas, nepaprastai stilingas ir ne mažiau išmanus bei praktiškas – Renault MEGANE GRANDCOUPE sedanas įgavo dar modernesnių bruožų, buvo papildytas pažangiomis technologijomis, suteikiančiomis daugiau vairavimo saugumo ir patogumo, o našūs naujos kartos varikliai išpildys kiekvieno vairuotojo poreikius.

Dizainas, trykštantis pasitikėjimu ir elegancija

Atnaujinto MEGANE GRANDCOUPE eksterjero dizaine – dar daugiau grakščių ir dinamiškų linijų, išlaikančių RENAULT modelių šeimai būdingus bruožus bei suteikiančių išskirtinį elegantišką įvaizdį. Atnaujintame modelyje nuo pat pirmojo įrangos lygio naudojami priekiniai C formos LED dienos šviesos ir „Full LED Pure Vision“ priekiniai žibintai. Dėl „LED Pure Vision“ technologijos priekiniai žibintai veikia efektyviau ir apšviečia 30 proc. didesnį plotą nei anksčiau bei užtikrina geresnį matomumą. Galiniai LED žibintai pasižymi nauju 3D „Edge Light“ šviesų efektu, pabrėžiančiu modernią automobilio išvaizdą, o veržlų įvaizdį taip pat kuria naujos formos priekinis ir galinis buferiai, išraiškingos priekinės radiatoriaus ir šoninės grotelės bei naujo dizaino nuo 16 iki 18 colių ratlankiai.

Ištobulintas komforto potyris

Ekspresyvi automobilio išorė alsuoja dinamika, o viduje atnaujintas MEGANE GRANDCOUPE žavi dar elegantiškesniu interjeru, rafinuota atmosfera ir moderniomis technologijomis, sukurtomis suteikti išskirtinį valdymo patogumą. Centrinėje konsolėje esantys valdymo instrumentai, ypač oro kondicionavimo sistemos valdikliai, tapo patogesni naudoti ir įgavo modernesnę išvaizdą, o visos vairavimo pagalbos sistemos gali būti valdomos ant vairo įrengtais mygtukais. Atnaujinto MEGANE GRANDCOUPE vairaratis, priklausomai nuo įrangos lygio, gali būti aptrauktas malonia liesti ir kokybiška oda, komforto suteikia ir nauji salono apmušalai, 6 kryptimis reguliuojama vairuotojo sėdynė su atmintimi ir masažo funkcija, šildomos priekinės sėdynės bei elektrochrominis vidinis galinio vaizdo veidrodėlis.

Technologijos Jūsų patogumui

Prietaisų skydelyje, priklausomai nuo versijos, gali būti įrengtas 10,2 colio skaitmeninis ekranas, kuriame vairuotojas gali pats pasirinkti ir keisti norimą matyti vairavimo ir kelionės informaciją. 10,2 colio skaitmeniniame prietaisų skydelyje taip pat galima matyti navigacijos sistemos nuorodas. Atnaujintas MEGANE GRANDCOUPE taip pat turi modernią, sklandžiai veikiančią ir itin patogią naudoti EASY LINK multimedijos sistemą, suderinamą su „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“ bei valdomą grakščiame ir ergonomiškame, jautriai į lietimą reaguojančiame 7 arba 9,3 colių įstrižainės centriniame ekrane. Jis ne tik suteikia interjerui modernią išvaizdą, bet ir leidžia visas automobilio, radijo ar navigacijos sistemos funkcijas pasiekti dar paprasčiau nei anksčiau. Be to, ekrane vaizduojamus valdiklius vairuotojas gali sudėlioti pagal savo poreikius, todėl visos reikalingiausios ir dažniausiai naudojamos funkcijos pasiekiamos tiesiogiai, paprastai ir greitai. Skirtingus automobilio charakterius atskleisti ir mėgautis vairavimo stilių, nuotaiką ar eismo sąlygas atitinkančiomis valdymo savybėmis leidžia modernizuota, geresne grafika ir ergonomika pasižyminti MULTI-SENSE važiavimo režimų sistema. Joje galite keisti variklio valdymo programos ir vairo sistemos veikimo nustatymus, vidaus aplinkos apšvietimą ir konfigūruoti prietaisų skydelio išvaizdą, o funkcijų gamą papildė naujos apšvietimo spalvos ir „R-Sound“ programėlė, leidžianti pasirinkti norimą variklio garsą.

Saugesniam ir malonesniam vairavimui

Atnaujintas MEGANE GRANDCOUPE papildytas gausia pažangių vairavimo pagalbos ir saugumo technologijų įranga – EASY DRIVE sistemų visuma. Adaptyvi greičio palaikymo technologija su „Stop & Go“ funkcija galima versijose su automatine EDC pavarų dėže ir prisitaiko prie priekyje važiuojančios transporto priemonės greičio palaikydama saugų atstumą. Taip pat MEGANE GRANDCOUPE diegiama atnaujinta aktyvi avarinio stabdymo sistema, kuri nuo šiol atpažįsta ir pėsčiuosius. Ji perspėja vairuotoją kilus susidūrimo pavojui ir, jeigu vairuotojas nespėja sureaguoti, aktyvuoja automatinį automobilio stabdymą. Aklosios zonos įspėjimo sistema, kurioje naudojama radaro jutiklių technologija, aprėpia didesnį automobilio aplinkos plotą, todėl tiksliau perspėja vairuotoją apie kitus eismo dalyvius bet kokiomis oro sąlygomis, o „Rear Cross Traffic Alert“ sistema aptinka artėjančias transporto priemones ir perspėja vairuotoją važiuojant atbuline eiga. Patogumo tamsiuoju paros metu suteikia automatinė tolimųjų ir artimųjų šviesų sistema, naudojanti priekinę kamerą ir fiksuojanti aplinkos šviesos lygį bei atvažiuojančių eismo dalyvių žibintus, o parkavimąsi palengvina „Easy Park Assist“ sistema. Ši sistema, naudojanti priekinius, galinius ir šoninius atstumo jutiklius, pati įvairuoja ir išvairuoja automobilį iš lygiagrečios, statmenos ar įstrižos stovėjimo vietos – vairuotojui tereikia spausti greičio ar stabdžio pedalus ir perjungti pavarą pagal nurodymus centriniame ekrane.

Variklių gama kiekvieno poreikiams

Atnaujinto MEGANE GRANDCOUPE variklių gamoje siūlomi našūs ir „Euro 6D FULL“ standartą atitinkantys varikliai: benzininiai „1.0 TCe“, pasiekiantis 115 AG, ir „1.3 TCe“, pasiekiantis 140 AG galią, bei „1.5 Blue dCi“ dyzelinis variklis su selektyviosios katalitinės redukcijos (SCR) technologija, pasiekiantis 115 AG.

Naudingų funkcijų gausa

Tokios naudingos funkcijos kaip laisvų rankų kortelė-raktas ar „EASY TRUNK ACCESS“ elektra valdomo bagažinės dangčio funkcija suteikia dar daugiau kasdienio naudojimosi automobiliu patogumo, o atidaromas stoglangis leidžia mėgautis natūralia šviesa, užliejančia MEGANE GRANDCOUPE saloną.

Sumani navigacija

Atraskite naujas kryptis, sudarykite išvykų maršrutus ir pasiekite kelionės tikslą paprasčiau ir patogiau naudodamiesi navigacijos sistema su „Google“ adresų paieška, kuri taip leidžia matyti eismo informaciją realiu laiku.

Klasė Kodas Kėbulas Variklis Maksimali galia (kW) Variklio tipas Pavarų dėžė Kaina €
ZENFF1-ZE2P140GEFSedanasTCe 140 FWD103BenzinasMechaninė22 990
INTENSFF1-IT2P140GAEFSedanasTCe 140 EDC FWD103BenzinasAutomatinė26 590

Variantai

ZEN

Nuo 21 623 €

ZEN

INTENS

Nuo 25 229 €

INTENS