KOLEOS

Renault KOLEOS

Galingas ir rafinuotas visureigis

Tvirtą charakterį atskleidžiantis dizainas ir ištaiginga interjero erdvė. Galingi varikliai ir visų varančiųjų ratų pavaros sistema. Sumanios ryšio ir saugos technologijos, suteikiančios didesnį vairavimo patogumą ir užtikrinančios, kad kelionės tikslą pasieksite saugiai ir be įtampos. Įsitaisykite prie visureigio Renault KOLEOS vairo ir įsitikinkite – jis pasiruošęs kiekvienai jūsų kelionei.

Elegantiškas dizainas

Galingos proporcijos ir sklandžios kėbulo linijos padeda sukurti įspūdingą visureigio KOLEOS dizainą, o išraiškingi priekiniai žibintai, plačios radiatoriaus grotelės ir stilingi didelio skersmens ratlankiai sustiprina veržlų įvaizdį.

Tamsiai raudonos spalvos visureigis Renault Koleos važiuoja lauko keliu, fone matyti kalnai

Tikro visureigio bruožai

KOLEOS iš pirmo žvilgsnio sužavi dizainu, suderinančiu atletiškas formas ir elegantiškas linijas. Chromo apdailos elementai aplink šoninius langus, priekiniame ir galiniame buferyje bei chromuotos plačios priekinės grotelės ir jų centre integruota Renault emblema paryškina rafinuotą įvaizdį. Tikro visureigio charakterį sustiprina juodos spalvos šoninių durų ir ratų arkų apdailos elementai bei 190 mm prošvaisa, pagerinanti automobilio sugebėjimus bekelėje. Stilingi 18 arba 19 colių ratlankiai papildo veržlų dizainą.

Tamsiai raudonos spalvos visureigio Renault Koleos, stovinčio pastogėje, priekinė dalis

„Full LED“ žibintai

KOLEOS priekiniai žibintai, naudojantys „LED Pure Vision“ technologiją, ir skiriamuoju Renault ženklu tapusios C formos LED dienos šviesos padeda sukurti išskirtinį priekinės dalies dizainą. Pažangūs šviesos diodų žibintai puikiai apšviečia kelią bet kuriuo paros metu, o dar geresnį matomumą ir didesnį vairavimo saugumą užtikrina LED rūko žibintai su posūkių apšvietimo funkcija. Išmani tolimųjų ir artimųjų šviesų perjungimo sistema palengvina vairavimą naktį, o tuo pačiu padeda išvengti kitų eismo dalyvių akinimo. Sistema naudoja priekinę kamerą ir fiksuoja aplinkos šviesos lygį bei kitų transporto priemonių žibintus. Aptikusi šviesos šaltinį, pavyzdžiui, artėjančios transporto priemonės žibintus, sistema automatiškai perjungia šviesas į artimąsias, o vėliau vėl įjungia tolimąsias šviesas.

Nepriekaištingas komfortas

Erdvus, elegantiškas ir funkcionalus visureigio KOLEOS interjeras užtikrina, kad visi keleiviai galės mėgautis ypatingu komforto pojūčiu – nesvarbu, kurioje sėdynėje sėdėtų.

Platus visureigio Renault Koleos interjero su šviesios odos sėdynėmis vaizdas iš šono

Kokybiškas ir jaukus interjeras

Erdvus visureigio KOLEOS interjeras pasitinka keleivius svetinga atmosfera. Plačios ir ergonomiškos priekinės sėdynės suteikia puikią atramą, o priklausomai nuo versijos jos gali būti odinės arba su tekstilės ir dirbtinės odos derinio apmušalais. Daug erdvės kelių ir pečių lygyje bei reguliuojamas galinės sėdynės atlošas užtikrina, kad keleiviai gale taip pat galės mėgautis išskirtiniu komfortu. Be to, galinės sėdynės gali būti šildomos. Prabangią salono aplinką padeda sukurti minkštos ir malonios liesti prietaisų skydo bei durelių apdailos medžiagos, foninis aplinkos apšvietimas, matinio chromo apdaila vairaratyje, ant pavarų perjungimo svirties ir ventiliacijos sistemos angų.

Be to, KOLEOS gausu sumanių interjero sprendimų, pavyzdžiui, EASY BREAK funkcija, leidžianti galinės sėdynės atlošą itin lengvai nulenkti vienu mygtuko paspaudimu. Taip pat salone įrengta daugybė praktiškų dėtuvių smulkiems daiktams, kurių bendra talpa sudaro 35 litrus, įskaitant talpų pirštinių skyrių bei erdvią daiktadėžę porankyje.

Vyras sėdi prie visureigio Renault Koleos vairo, matomas prietaisų skydas su centriniu ekranu

Sumanios ryšio technologijos

Visureigyje KOLEOS integruotos išmanios technologijos palengvina kasdienes keliones ir užtikrina pastangų nereikalaujantį valdymą. Apgalvotai suprojektuota vairuotojo vieta leidžia pasijusti pačiame valdymo centre, o prietaisų skydelyje su 7 colių spalvotu TFT ekranu aiškiai ir patogiai pateikiama svarbiausia informacija. Prietaisų skydelio rodmenis galima keisti naudojantis ant vairo esančiais mygtukais.

Lietimui jautriame 8,7 colio įstrižainės centriniame ekrane itin patogu valdyti intuityvią R-LINK 2 informacijos ir pramogų sistemą. Ji yra suderinama su „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“, todėl skambinti ar priimti skambučius, klausytis mėgstamos muzikos ar valdyti kitas telefono funkcijas ir visada palaikyti ryšį tampa dar paprasčiau. Be to, pagrindinio ekrano valdiklius galima sudėlioti pagal asmeninius poreikius – kad mėgstamiausios funkcijos visada būtų lengvai pasiekiamos.

Galingos pavaros sistemos

Geriausios tikro visureigio savybės dera su galingomis ir našiomis pavaros sistemomis – kad ir kurią pasirinksite, Renault KOLEOS yra pasiruošęs veržliai leistis į visas jūsų gyvenimo keliones.

Baltas visureigis Renault Koleos važiuoja miesto gatve, matomas iš galinės pusės

Benzininis 160 AG variklis

Efektyvus ir tylus benzininis 4 cilindrų variklis su turbina, pasiekiantis 160 AG galią ir 270 Nm sukimo momentą, išpildys daugelio vairuotojų poreikius. Visureigyje KOLEOS jis komponuojamas su automatine 7 pavarų EDC transmisija, kuri užtikrina sklandų pavarų perjungimą ir energingą automobilio dinamiką, suteikdama didesnį vairavimo malonumą. Priekiniais ratais varoma benzininė KOLEOS versija taip pat pasižymi ir nedidelėmis vidutinėmis degalų sąnaudomis, siekiančiomis 6,8 l/100 km (pagal WLTP).

Tamsiai raudonos spalvos visureigis Renault Koleos važiuoja žvyrkeliu tarp kalnų

Dyzelinis 185 AG variklis ir 4x4 pavara

Varomas galingu ir efektyviu 2,0 litrų darbinio tūrio dyzeliniu varikliu visureigis KOLEOS taps visų jūsų nuotykių bendražygiu. Šis variklis pasiekia 185 AG galią ir 380 Nm sukimo momentą, o „X-Tronic“ automatinė transmisija prisideda prie sklandaus važiavimo ir nedidelių vidutinių degalų sąnaudų.

Visų varančiųjų ratų sistema „All Mode 4x4-i“ užtikrina nuolatinį ratų sukibimo valdymą ir optimizavimą, o norimą pavaros režimą galima įjungti valdikliu prietaisų skyde. 2WD režimu automobilis varomas tik priekiniais ratais, o tai leidžia sumažinti degalų sąnaudas. Pasirinkus AUTO režimą, sistema nuolat analizuoja važiavimo sąlygas ir optimaliai paskirsto sukimo momentą, iki 50 procentų galios perduodant galiniams ratams. Tai padeda užtikrinti didesnį stabilumą ir ratų sukibimą. Nuolatinės visų varančiųjų ratų pavaros režimas 4WD LOCK blokuoja centrinį diferencialą ir paskirsto sukimo momentą tarp priekinės ir galinės ašies santykiu 50/50.

Peržiūrėti techninius duomenis

Pažangūs vairavimo asistentai

Nusiteikite kelionėms, kuriose lydės ne tik išskirtinis komfortas, bet ir saugumo bei ramybės jausmas, kurį suteikia modernios visureigio KOLEOS vairavimo pagalbos ir saugos sistemos.

Grafinė iliustracija vaizduoja baltą Renault Koleos, važiuojantį greitkelyje, veikia adaptyvioji greičio palaikymo sistema

Patogesnis vairavimas

Nepavargti ilgose kelionėse greitkeliais ar užmiesčio keliais padeda adaptyvioji greičio palaikymo sistema. Veikianti važiuojant nuo 50 iki 160 km/val. greičiu, ši sistema padeda palaikyti pasirinktą greitį, tuo pačiu išlaikant saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės toje pačioje eismo juostoje. Adaptyvi greičio palaikymo sistema aktyvuojama valdikliu centrinėje konsolėje, o valdyti greitį ir atstumą galima mygtukais ant vairo.

Grafinė iliustracija vaizduoja baltą Renault Koleos, važiuojantį greitkelyje, veikia aklosios zonos stebėjimo sistema

Saugumas kelyje

Vairuokite su didesne ramybe – KOLEOS integruotos technologijos rūpinasi jumis. Automobilyje diegiama avarinio stabdymo pagalbos sistema, aptinkanti kitas transporto priemones ir pėsčiuosius, perspėja vairuotoją esant susidūrimo pavojui, o prireikus automatiškai aktyvuoja stabdžius. Saugesnį vairavimą įvairiose situacijose užtikrinti taip pat padeda aklosios zonos stebėjimo sistema, perspėjimo apie eismo juostos kirtimą asistentas bei kelio ženklų atpažinimo sistema su įspėjimo apie greičio viršijimą funkcija.

Grafinė iliustracija vaizduoja baltą Renault Koleos, įvažiuojantį į stovėjimą vietą, veikia Easy Park Assist sistema

Jokių parkavimo rūpesčių

Manevravimas miesto erdvėse, pavyzdžiui, prekybos centro stovėjimo aikštelėje ar siaurose gatvėse, tampa gerokai paprastesnis, kai jums padeda priekiniai ir galiniai atstumo jutikliai bei galinio vaizdo kamera. Visiškai pamiršti automobilio statymo rūpesčius leis išmani parkavimo pagalbos sistema EASY PARK ASSIST. Naudojanti 12 atstumo jutiklių, ši sistema gali pati įvairuoti ir išvairuoti automobilį iš lygiagrečiojo, statmeno ar įstrižojo statymo vietos – vairuotojui tereikia spausti akceleratoriaus ar stabdžio pedalus ir perjungti pavarą pagal nurodymus centriniame ekrane.

Baltas Renault Koleos visureigis važiuoja žemyn nuo kalno uolėtu keliu

Įveikite kalnus... ir nuokalnes

Visureigis KOLEOS padės tiek veržliai užkilti į nuotykių viršukalnes, tiek saugiai iš jų nusileisti. Versijose su visų varančiųjų ratų pavara diegiama nusileidimo nuokalnėje pagalbos sistema automatiškai palaiko 5–30 km/val. greitį važiuojant stačiose nuokalnėse, taip padedant vairuotojui labiau susitelkti į kelią ir automobilio valdymą.

Vyras, laikantis puodelį ir krepšį, atidaro visureigio Renault Koleos elektra valdomą bagažinės dangtį kojos mostu

Erdvė gyvenimui

Viskas, ko gali prireikti kelionėse, tilps praktiškame 498 litrų krovinių skyriuje, kurio tūris nulenkus galinių sėdynių atlošus padidinamas net iki 1707 litrų. Dar patogiau pirkinių krepšius į bagažinę padėti leidžia elektra valdomas bagažinės dangtis su laisvų rankų atidarymo funkcija. Tik mostelėkite koja po galiniu buferiu ir bagažinės dangtis atsidarys – taip paprasta ir patogu, kai rankos užimtos!

Šviesios odos napos odos Initiale Paris sėdynės visureigyje Renault Koleos

INITIALE PARIS versija

Aukščiausios kokybės napos odos sėdynių apmušalai su dvigubomis apdailos siūlėmis, elektra valdomos šildomos ir vėdinamos priekinės sėdynės, išskirtinio dizaino 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, papildantys stilingą visureigio išvaizdą, – tai, kas paverčia keliones su KOLEOS INITIALE PARIS dar malonesnėmis.

Konfigūruoti KOLEOS

Variantai

 • TECHNO

  Nuo 31 944 €
  TECHNO
   Veidrodėliai nuo saulės su apšvietimu
   Porankis tarp priekinių sėdynių, 2 puodelių laikikliai, dėtuvė
   Porankis gale (atlenkiamas, su 2 puodelių laikikliais)
   Reguliuojamo aukščio vairuotojo ir keleivio priekyje sėdynė
   1/3 - 2/3 santykiu nulenkiama užpakalinė sėdynė
   Juodos spalvos interjeras
   Medžiaginiai sėdynių apmušalai kombinuoti su eko odos elementais
   Apsupančios šviesos interjero apšvietimas
   Durų slenksčių apdaila KOLEOS
   Elektrinis vairo stiprintuvas
   Pastovaus greičio palaikymo sistema su greičio ribotuvu
   Kelionės kompiuteris
   7'' TFT skystųjų kristalų ekranas prietaisų skyde
   Easy Park Assist sistema
   Prieblandos ir lietaus jutikliai
   Renault laisvų rankų kortelė
   Automatinis dviejų zonų oro kondicionierius, oro ventiliacijos angos antroje sėdynių eilėje sėdintiems keleiviams
   Elektra valdomi langai (vairuotojos- su vieno paspaudimo funkcija)
   Elektra valdomi, šildomi ir elektra užlenkiami veidrodėliai
   4 kryptimis reguliuojamas oda aptrauktas vairas
   Europos žemėlapis
   Galinio vaizdo kamera
   Vienu paspaudimu lengvai nulenkiamos galinės sėdynės (Easy Break)
   Suderinamumas su Android Auto ir Apple Carplay
   Multimedijos sistema Renault R-Link 2 su 8,7'' lietimui jautriu ekranu
   Arkamys garso sistema
   Prieiga prie interaktyvių paslaugų
   ABS su avarinio stabdymo pagalba
   Elektroninė stabilumo sistema ESP
   Įkalnę padedanti įveikti sistema ( HSA )
   Priekinės vairuotojo ir keleivio saugos oro pagalvės (keleivio- su išjungimo galimybe)
   Priekinės krūtinės lastą apsaugančios saugos oro pagalvės
   Užuolaidos tipo saugos oro pagalvės
   3-jų taškų saugos diržai priekyje ir gale
   Signalas, perspėjantis apie neprisegtą saugos diržą
   ISOFIX jungtys vaikiškoms kėdutėms galinėse sėdynėse
   Padangų slėgio stebėjimo sistema
   Eismo juostos sekimo sistema (LDW)
   Aktyvi avarinio stabdymo pagalbos sistema (AEBS)
   Nuovargio perspėjimo sistema (UTA)
   Automatinis durų užrakinimas pajudėjus iš vietos
   Viršyto greičio perspėjimo sistema su kelio ženklų atpažinimo sistema (OSP/TSR)
   Aklosios zonos sekimo sistema (BSW)
   LED dienos žibintai
   LED rūko žibintai su posūkio apšvietimo funkcija
   LED Pure Vision žibintai
   LED užpakaliniai žibintai
   Stogo relingai
   Chromo šoninių langų apdaila
   Chromo išorės durų renkenėlių apdaila
   Juodos spalvos ratų arkų apdaila
   Juodos spalvos šoninių durų apdaila
   Kėbulo spalva dažyti šoninių galinio vaizdo veidrodėlių korpusai
   Ryklio peleko tipo antena
   Tamsinti galiniai langai
   19” lengvojo lydinio ratlankiai KAEVA
 • INITIALE PARIS

  Nuo 42 048 €
  INITIALE PARIS
   TECHNO+
   Adaptyvi greičio palaikymo sistema
   Relax tipo priekinės galvų atramos
   Elektra atidaroma bagažinė su laisvų rankų funkcija
   Šildomos priekinės sėdynės
   Ventiliuojamos priekinės sėdynės
   Sėdimosios dalies prailginimas (priekinėse sėdynęse)
   Vairuotojo sėdynė su masažo funkcija
   Laminuoti šoniniai langai
   19” lengvojo lydinio ratlankiai INITIAL PARIS
   Juodi Nappa odos apmušalai
   Durų spenksčių apdaila INITIALE PARIS
   BOSE® garso sistema su 12 garsiakalbių

Prev Next