KOLEOS

GALINGAS IR PRABANGUS SUV
 

Įspūdingos SUV proporcijos ir elegantiškos linijos. Našūs ir galingi varikliai bei visų varančiųjų ratų pavaros sistema. Modernios technologijos, suteikiančios daugiau vairavimo patogumo ir užtikrinto saugumo pojūtį. Susipažinkite su KOLEOS – išskirtiniu SUV išskirtinėms kelionėms.

Dizaino ir komforto dermė

KOLEOS palieka įspūdį tiek elegantišku dizainu, tiek viduje pasitinkančia interjero prabanga. Rafinuotą ir veržlų įvaizdį papildo išraiškingi žibintai su „LED Pure Vision“ technologija ir C formos LED dienos šviesų žibintais. Visiškai šviesadiodžiai žibintai užtikrina 20 procentų geresnį apšvietimą palyginti su halogeniniais ir sumažina energijos sąnaudas 10 procentų. Vos įsėdę vidun pajusite, kad ypatingas dėmesys sutelktas į visų KOLEOS keleivių gerovę bei komfortą. Prabangią atmosferą kuria ne tik matinio chromo apdailos intarpai vairaratyje, ant pavarų perjungimo svirties ir ventiliacijos sistemos angų, bet ir minkštos, malonios liesti prietaisų skydo bei durelių apdailos medžiagos. 2710 mm siekianti KOLEOS ratų bazė užtikrina ypač daug erdvės visiems viduje sėdintiems asmenims. Priekinės KOLEOS sėdynės, priklausomai nuo versijos, turi prailginamą sėdimąją dalį, plačias galvos atramas, suteikiančias maksimalų prilaikymą, šildymo, vėdinimo ir masažo funkcijas. Gale įsitaisiusiems keleiviams net ilgiausioje kelionėje komfortą užtikrina atlošiamas galinės sėdynės atlošas, o erdvės pojūtį sustiprina didžiulis panoraminis stoglangis. Taip pat KOLEOS gausu sumanių interjero sprendimų tokių kaip „Easy Break“ funkcija, leidžianti galinės sėdynės atlošą itin paprastai nulenkti vienu judesiu, ar talpios dėtuvės visiems Jūsų daiktams – iš viso salone įrengtų skyrelių daiktams talpa sudaro 35 litrus, įskaitant itin praktišką pirštinių skyrių bei erdvią dėtuvę porankyje.

Veržlus nuotykių ieškotojas

Į naujus atradimus – su užtikrintu pasitikėjimu. KOLEOS su „All Mode 4x4-i“ visų varančiųjų ratų pavaros sistema, užtikrinančia nuolatinę ratų sukibimo su kelio danga kontrolę bet kokiomis važiavimo sąlygomis, leidžia veržliai judėti pirmyn. Purvas, sniegas, smėlis – kad ir kur veda Jūsų nuotykių troškimas, „KOLEOS“ yra pasiruošęs įveikti bet kokias stichijų negandas. Vairuotojas pats gali rinktis norimą pavaros režimą: priekinių varančiųjų ratų „2WD“ režimas leidžia sumažinti degalų sąnaudas, automatiniu visų varančiųjų ratų pavaros „Auto 4WD“ režimu sistema nuolat analizuoja važiavimo sąlygas ir optimaliai paskirsto sukimo momentą, iki 50 procentų variklio jėgos perduodant galiniams ratams bei užtikrinant puikų sukibimą su keliu, o nuolatinis visų varančiųjų ratų „Lock 4WD“ režimas blokuoja centrinį diferencialą ir paskirsto sukimo momentą tarp priekinės ir galinės ašies santykiu 50/50. Veržlų KOLEOS charakterį pabrėžia ir gebėjimus bekelėje padidina 190 mm prošvaisa, o kartu su visų varančiųjų ratų pavara KOLEOS diegiama nusileidimo nuokalnėje pagalbos sistema „Hill Descent Control“, palaikanti 5–30 km/val. greitį leidžiantis nuo stačių nuokalnių, padeda vairuotojui geriau susitelkti į kelią, vedantį nuotykių link – be vargo įveikite rūsčiausią reljefą mėgaudamiesi išskirtiniu KOLEOS komfortu.

Pažangus saugumas

Vairuokite be rūpesčių ir dar patogiau, nes KOLEOS papildytas gausia pažangių vairavimo pagalbos ir saugumo technologijų įranga. Ji apima adaptyvią pastovaus greičio palaikymo sistemą, kuri prisitaiko prie priekyje važiuojančios transporto priemonės greičio ir palaiko saugų atstumą iki jos, aklosios zonos perspėjimo sistemą, padedančią saugiau keisti eismo juostą ar manevruoti mieste, o taip pat ir aktyvią avarinio stabdymo pagalbos sistemą, įspėjimo apie viršytą greitį funkciją su kelio ženklų atpažinimu, vairuotojo nuovargio aptikimo ir perspėjimo sistemą bei eismo juostos sekimo sistemą.
Patogumo tamsiuoju paros metu suteikia automatinė tolimųjų ir artimųjų šviesų sistema, naudojanti priekinę kamerą ir fiksuojanti aplinkos šviesos lygį bei atvažiuojančių eismo dalyvių žibintus. Parkavimąsi palengvina priekiniai ir galiniai atstumo jutikliai bei galinio vaizdo kamera, o „Easy Park Assist“ sistema, naudojanti priekinius, galinius ir šoninius atstumo jutiklius, gali pati įvairuoti automobilį į lygiagrečią, statmeną ar įstrižą stovėjimo vietą – vairuotojui tereikia spausti greičio ar stabdžio pedalus ir perjungti pavarą pagal nurodymus centriniame ekrane.

Prabangos potyris

Ištaigingas „Initiale Paris“ įrangos lygis yra subalansuotas tiems, kurie trokšta išskirtinių vairavimo potyrių. Aukščiausios kokybės „Nappa“ odos sėdynių apmušalai su dvigubomis apdailos siūlėmis, šildomos ir vėdinamos priekinės sėdynės bei adaptyvi greičio palaikymo ir saugaus atstumo perspėjimo sistemos – tai, ko reikia nepakartojamam kelionių malonumui.

Našūs varikliai

Galingus vairavimo potyrius užtikrina KOLEOS našūs ir „Euro 6D Full“ standartą atitinkantys varikliai: benzininis TCe 160 AG variklis, komponuojamas su automatine 7 pavarų EDC transmisija, ir „Blue dCi“ 185 AG dyzelinis variklis, komponuojamas su automatine „X-Tronic“ pavarų dėže ir visų varančiųjų ratų pavaros sistema.

Erdvė gyvenimui

Mėgaukitės erdve salone, o visiems savo daiktams vietos atraskite dideliame, 498 litrų krovinių skyriuje, kurio tūris nulenkus galinę sėdynę padidėja net iki 1707 litrų. Dar patogiau pirkinių krepšius ar kitus daiktus į bagažinę padėti leidžia elektra valdomas bagažinės dangtis, kurį atidaryti galite tiesiog mostelėjus koja po galiniu buferiu – taip paprasta ir patogu, kai rankos užimtos!

Variantai

 • TECHNO

  Nuo 31 944 €
  TECHNO
   Veidrodėliai nuo saulės su apšvietimu
   Porankis tarp priekinių sėdynių, 2 puodelių laikikliai, dėtuvė
   Porankis gale (atlenkiamas, su 2 puodelių laikikliais)
   Reguliuojamo aukščio vairuotojo ir keleivio priekyje sėdynė
   1/3 - 2/3 santykiu nulenkiama užpakalinė sėdynė
   Juodos spalvos interjeras
   Medžiaginiai sėdynių apmušalai kombinuoti su eko odos elementais
   Apsupančios šviesos interjero apšvietimas
   Durų slenksčių apdaila KOLEOS
   Elektrinis vairo stiprintuvas
   Pastovaus greičio palaikymo sistema su greičio ribotuvu
   Kelionės kompiuteris
   7'' TFT skystųjų kristalų ekranas prietaisų skyde
   Easy Park Assist sistema
   Prieblandos ir lietaus jutikliai
   Renault laisvų rankų kortelė
   Automatinis dviejų zonų oro kondicionierius, oro ventiliacijos angos antroje sėdynių eilėje sėdintiems keleiviams
   Elektra valdomi langai (vairuotojos- su vieno paspaudimo funkcija)
   Elektra valdomi, šildomi ir elektra užlenkiami veidrodėliai
   4 kryptimis reguliuojamas oda aptrauktas vairas
   Europos žemėlapis
   Galinio vaizdo kamera
   Vienu paspaudimu lengvai nulenkiamos galinės sėdynės (Easy Break)
   Suderinamumas su Android Auto ir Apple Carplay
   Multimedijos sistema Renault R-Link 2 su 8,7'' lietimui jautriu ekranu
   Arkamys garso sistema
   Prieiga prie interaktyvių paslaugų
   ABS su avarinio stabdymo pagalba
   Elektroninė stabilumo sistema ESP
   Įkalnę padedanti įveikti sistema ( HSA )
   Priekinės vairuotojo ir keleivio saugos oro pagalvės (keleivio- su išjungimo galimybe)
   Priekinės krūtinės lastą apsaugančios saugos oro pagalvės
   Užuolaidos tipo saugos oro pagalvės
   3-jų taškų saugos diržai priekyje ir gale
   Signalas, perspėjantis apie neprisegtą saugos diržą
   ISOFIX jungtys vaikiškoms kėdutėms galinėse sėdynėse
   Padangų slėgio stebėjimo sistema
   Eismo juostos sekimo sistema (LDW)
   Aktyvi avarinio stabdymo pagalbos sistema (AEBS)
   Nuovargio perspėjimo sistema (UTA)
   Automatinis durų užrakinimas pajudėjus iš vietos
   Viršyto greičio perspėjimo sistema su kelio ženklų atpažinimo sistema (OSP/TSR)
   Aklosios zonos sekimo sistema (BSW)
   LED dienos žibintai
   LED rūko žibintai su posūkio apšvietimo funkcija
   LED Pure Vision žibintai
   LED užpakaliniai žibintai
   Stogo relingai
   Chromo šoninių langų apdaila
   Chromo išorės durų renkenėlių apdaila
   Juodos spalvos ratų arkų apdaila
   Juodos spalvos šoninių durų apdaila
   Kėbulo spalva dažyti šoninių galinio vaizdo veidrodėlių korpusai
   Ryklio peleko tipo antena
   Tamsinti galiniai langai
   19” lengvojo lydinio ratlankiai KAEVA
 • INITIALE PARIS

  Nuo 42 048 €
  INITIALE PARIS
   TECHNO+
   Adaptyvi greičio palaikymo sistema
   Relax tipo priekinės galvų atramos
   Elektra atidaroma bagažinė su laisvų rankų funkcija
   Šildomos priekinės sėdynės
   Ventiliuojamos priekinės sėdynės
   Sėdimosios dalies prailginimas (priekinėse sėdynęse)
   Vairuotojo sėdynė su masažo funkcija
   Laminuoti šoniniai langai
   19” lengvojo lydinio ratlankiai INITIAL PARIS
   Juodi Nappa odos apmušalai
   Durų spenksčių apdaila INITIALE PARIS
   BOSE® garso sistema su 12 garsiakalbių

Prev Next