Nuo 26 390 €

Renault ARKANA

Hibridas iš prigimties

Susipažinkite su išskirtiniu miesto visureigiu Renault ARKANA, suderinančiu visa, kas geriausia iš Renault: unikalų ir įspūdingą išorės dizainą, saugumą ir vairavimo patogumą užtikrinančias pažangias technologijas bei hibridinės pavaros našumą. Pasinerkite į nepamirštamus vairavimo potyrius – atraskite dinamiką, komfortą ir vairavimo malonumą, kurio jau seniai troškote.


Įspūdingas dizainas

Galingos SUV proporcijos ir 200 mm prošvaisa harmoningai dera su grakščiomis ir sklandžiomis kupė formomis bei nuožulnia stogo linija – unikalaus dizaino Renault ARKANA aiškiai išsiskiria iš minios ir nepalieka abejingų.

Oranžinio Renault ARKANA R.S. Line priekinio LED Pure Vision žibinto vaizdas iš arti

LED žibintų technologija

„Full LED Pure Vision“ priekiniai žibintai su C formos dienos šviesų simboliu sukuria žvilgsnį, kuriam sunku atsispirti. Jie ne tik papildo dinamišką ir stilingą ARKANA dizainą – LED technologiją naudojantys žibintai puikiai apšviečia kelią tamsiuoju paros metu, taip pagerindami matomumą ir padidindami saugumą. Papildomos ramybės vairuojant suteikia išmani tolimųjų ir artimųjų šviesų sistema, kuri taip pat padeda išvengti kitų vairuotojų akinimo. Sistema naudoja priekinę kamerą ir fiksuoja aplinkos šviesos lygį bei kitų transporto priemonių žibintus. Aptikusi šviesos šaltinį, pavyzdžiui, artėjančios transporto priemonės žibintus, sistema perjungia šviesas į artimąsias, o vėliau vėl įjungia tolimąsias šviesas.

Oranžinis Renault ARKANA R.S. Line, važiuojantis miesto gatve

Sportiški R.S. Line akcentai

R.S. Line versija, dar aiškiau perteikianti dinamišką ARKANA prigimtį, yra skirta trokštantiems išsiskirti sportiškesniu įvaizdžiu. Atletišką ir veržlią išvaizdą pabrėžia išraiškingas priekinis aptakas, rombo rašto apatinės grotelės ir išskirtiniai 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai su raudonais akcentais, specialiai šiai versijai skirta „Valencia Orange“ kėbulo spalva ir juodos spalvos apdailos elementai. Galingą galinės dalies išvaizdą sustiprina chromuoti išmetimo sistemos vamzdžiai. Viduje unikalią atmosferą kuria juodos odos sportinės sėdynės su dirbtinės odos ir „Alcantara“ audinio detalėmis bei dekoratyvinėmis raudonomis siūlėmis, anglies pluošto rašto apdailos intarpai, oda aptrauktas vairas ir aliumininiai pedalai – visa tai nuteikia dinamiškiems vairavimo potyriams.

Pilkas Renault ARKANA E-TECH Engineered, pastatytas priešais tamsų pastatą, matoma galinė dalis ir šonas

Ateities įkvėptas E-Tech Engineered

Išskirtinė hibridinių Renault automobilių serija E-Tech Engineered yra įkvėpta naujojo MEGANE E-Tech electric dizaino filosofijos ir pasižymi pažangų įvaizdį sustiprinančiais stiliaus akcentais. Unikalią ARKANA E-Tech Engineered išvaizdą padeda sukurti tokios dizaino detalės kaip išraiškingas „Warm Titanium“ spalvos priekinis aptakas, apdailos akcentai ant durelių apatinės dalies ir ratlankių bei blizgios juodos spalvos Renault emblema, integruota priekinėse grotelėse. Viduje modernią dizaino stilistiką tęsia titano spalvos interjero dekoro elementai, stilizuota „E“ emblema ant vairo bei juodos odos sėdynių apmušalai su kontrastinėmis siūlėmis. Kaip hibridinių modelių šeimos narį šį ARKANA išskiria naujo dizaino E-Tech hybrid ženklelis ant bagažinės dangčio.


Konfigūruoti ARKANA

Stilingas ir erdvus interjeras

Meistriškai suprojektuotas ir aukšta kokybe alsuojantis ARKANA interjeras pasižymi moderniu ir patraukliu dizainu bei išskirtiniu erdvumu, o sklandžiai integruotos pažangios technologijos padeda paversti kiekvieną kelionę nepaprastai malonia patirtimi.

Daug vietos jaustis patogiai

Mėgaukitės laisvės pojūtį suteikiančia interjero erdve ir jaukiu komfortu – kad ir kurioje sėdynėje keliaujate. Ergonomiško dizaino sėdynės, priklausomai nuo pasirinkto įrangos lygio, gali būti aptrauktos juodos spalvos tekstiliniais ar tekstilės ir dirbtinės odos derinio apmušalais, aukštesnio įrangos lygio versijose taip pat siūlomi odiniai apmušalai su dekoratyvinėmis kontrastinėmis siūlėmis. Priekinės sėdynės gali būti šildomos ir valdomos elektra. Miesto visureigis ARKANA taip pat puikiai suderina unikalias kėbulo linijas su išskirtiniu salono erdvumu, todėl užtikrina daug vietos visiems keleiviams. 211 milimetrų erdvė kelių lygyje gale sėdintiems keleiviams yra didžiausia šioje automobilių klasėje – kaip ir 862 mm erdvė nuo galinių sėdynių iki lubų.

Vyras ir moteris sėdi Renault ARKANA galinėje sėdynėje

Patogus valdymas

ARKANA integruotos technologijos yra sukurtos palengvinti kasdienes keliones ir užtikrinti pastangų nereikalaujantį valdymą. Šiek tiek į vairuotoją pasuktame centriniame ekrane itin patogu valdyti intuityvią EASY LINK informacijos ir pramogų sistemą. Ji yra suderinama su „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“, todėl skambinti ar priimti skambučius, klausytis mėgstamos muzikos ar valdyti kitas telefono funkcijas ir visada palaikyti ryšį tampa dar paprasčiau. Be to, sistemoje galima sukurti skirtingus profilius visiems automobilio naudotojams ir konfigūruoti centrinio ekrano valdiklių išdėstymą pagal individualius poreikius, o navigacijos sistemoje yra įdiegta „Google“ adresų paieška ir „TomTom“ eismo informacija realiuoju laiku.

Vyras sėdi prie Renault ARKANA vairo, matomas prietaisų skydas su centriniu ekranu

Skaitmeninis prietaisų skydelis

Apgalvotai suprojektuota vairuotojo vieta leidžia pasijusti pačiame valdymo centre – prietaisų skydelis su 10,2 colių skaitmeniniu spalvotu ekranu leidžia itin patogiai ir aiškiai matyti reikalingą kelionės informaciją. Interaktyvaus prietaisų skydelio ekrano grafinę išvaizdą galima keisti pagal poreikius, o hibridinėje E-Tech versijoje ekrane rodomas ir baterijos įkrovos lygis, energijos srauto kryptis – pavyzdžiui, kai automobilis varomas tik elektra ar vidaus degimo varikliui įkraunant bateriją, – o taip pat akceleracijos metu naudojamos energijos ar lėtėjant ir stabdant regeneruojamos energijos kiekio rodmenys.

Skaitmeninis Renault ARKANA prietaisų skydelis


Efektyvios pavaros sistemos

Galia, našumas ir tvarumas – naujasis ARKANA su hibridine E-Tech full hybrid pavaros sistema arba itin efektyviu benzininiu varikliu, naudojančiu 12 V „mild hybrid“ technologiją, suderina šias savybes ir užtikrina išskirtinį vairavimo malonumą.

Renault ARKANA interjero vaizdas, matoma E-shifter pavarų perjungimo svirtis

E-Tech full hybrid pavaros sistema

145 AG pasiekianti hibridinė pavaros sistema apima 1,6 litro keturių cilindrų benzininį variklį, 36 kW galios elektrinį variklį ir 15 kW aukštos įtampos starterį-generatorių bei inovatyvią transmisiją, kuri užtikrina maksimalų energijos panaudojimo efektyvumą. Su 1,2 kWh talpos baterija, įrengta po bagažinės grindimis, visiškai hibridinė ARKANA E-Tech full hybrid pavaros sistema užtikrina iki 40 proc. mažesnes degalų sąnaudas, palyginti su įprastu vidaus degimo varikliu, ir itin sklandų bei energingą įsibėgėjimą. Be to, iki 80 procentų kelionės laiko mieste galite vairuoti vien elektros režimu. Stabdymo energijos regeneracijos sistema stabdant ar tiesiog lėtėjant įkrauna bateriją, o „e-shifter“ pavarų perjungimo svirtį stumtelėjus į B padėtį – aktyvavus B važiavimo režimą – energija regeneruojama maksimaliai efektyviai.

Daugiau apie E-TECH
Baltas Renault ARKANA, pastatytas prie šaligatvio greta rudo pastato

Benzininiai „mild hybrid“ varikliai

Miesto visureigį Renault ARKANA taip pat galima rinktis su itin našiais benzininiais 140 arba 160 AG varikliais, naudojančiais starterio-generatoriaus ir 12 voltų ličio jonų baterijos sistemą. Ši „mild hybrid“ technologija pagerina „Stop & Start“ sistemos veikimą, padėdama variklį iš naujo paleisti švelniau, o taip pat suteikia papildomos galios greitėjant. Elektrifikuoti naujojo ARKANA varikliai, komponuojami su 7 pavarų automatine EDC transmisija, užtikrina puikias dinamines savybes, galingą greitėjimą, sklandų važiavimą ir komfortą, o tuo pačiu gali iki 8 proc. sumažinti degalų sąnaudas ir anglies dvideginio emisijas.


15 sistemų saugesnėms kelionėms

Išskirtinis SUV – išskirtinis saugumas. Pelnęs maksimalų 5 žvaigždučių įvertinimą naujų automobilių „Euro NCAP“ saugumo bandymuose, ARKANA leis prie vairo jaustis kaip niekada ramiai, o net 15 pažangių saugos ir pagalbinių sistemų padės vairuoti saugiau ir patogiau.

Vairavimas be įtampos

Greitkelyje ir eismo spūstyse judėti padedanti EASY PILOT vairavimo pagalbos sistema, naudojanti priekinę kamerą bei radarą ir veikianti važiuojant iki 160 km/val. greičiu, apima adaptyvią greičio palaikymo ir eismo juostos palaikymo sistemas. Ji padeda kontroliuoti automobilio greitį palaikydama saugų atstumą iki priekyje važiuojančių transporto priemonių ir išlaikydama automobilį reikiamos eismo juostos viduryje. Ši sistema ypač naudinga važiuojant spūstyse – su „Stop & Go“ funkcija ji gali pati sustabdyti automobilį, kai eismas visiškai sustoja, ir automatiškai pradėti važiuoti kitoms transporto priemonėms pradėjus judėti.

Grafinė iliustracija vaizduoja baltą Renault ARKANA, važiuojantį greitkeliu su įjungta EASY PILOT pagalbine vairavimo sistema

Užtikrina saugumą kelyje

Miesto visureigyje Renault ARKANA integruotos technologijos rūpinasi ne tik jūsų ir keleivių, bet ir kitų eismo dalyvių saugumu. Jau standartinėje įrangoje diegiama avarinio stabdymo pagalbos sistema, galinti aptikti ne tik kitas transporto priemones, bet ir pėsčiuosius bei dviratininkus. Ji perspėja vairuotoją, esant susidūrimo pavojui, o prireikus automatiškai aktyvuoja stabdžius. Saugesnį vairavimą įvairiose situacijose užtikrinti taip pat padeda aklosios zonos stebėjimo sistema, palaikymo eismo juostoje asistentas bei kelio ženklų atpažinimo sistema su įspėjimo apie greičio ribojimus ir jų viršijimą funkcija – gausi ARKANA pagalbinių technologijų įranga suteikia vairuotojui papildomos ramybės ir sumažina įtampą.

Grafinė iliustracija vaizduoja baltą Renault ARKANA, veikia aktyvi avarinio stabdymo sistema, atpažįstanti pėsčiuosius

Jokių parkavimo rūpesčių

Manevravimą mieste, ypač ribotose erdvėse, itin palengvina priekiniai ir galiniai atstumo jutikliai ir galinio vaizdo kamera. Papildomai pasirenkama 360 laipsnių vaizdo kamera užtikrina dar platesnį aplinkos matymą – ji atkuria vaizdą iš viršaus ir įspėja apie kliūtis bei objektus aplink automobilį. Išmani parkavimo pagalbos sistema EASY PARK ASSIST, naudodama 12 priekinių, galinių ir šoninių atstumo jutiklių, gali pati įvairuoti ir išvairuoti automobilį iš lygiagrečiojo, statmeno ar įstrižojo statymo vietos – vairuotojui tereikia spausti akceleratoriaus ar stabdžio pedalus ir perjungti pavarą pagal nurodymus centriniame ekrane.

Grafinė iliustracija vaizduoja baltą Renault ARKANA, važiuojantį į stovėjimo vietą

Renault ARKANA interjero vaizdas, matomas vairas, prietaisų skydelis, centrinis ekranas su MULTI SENSE nustatymais ir centrinė konsolė

MULTI-SENSE potyris

Vairavimo potyris toks, kokio norite. MULTI-SENSE sistemoje galite keisti važiavimo režimą pagal savo nuotaiką ar važiavimo sąlygas – rinktis degalų sąnaudas sumažinantį ECO, dinamiškam vairavimui subalansuotą SPORT ar individualiai konfigūruojamą MY SENSE, o taip pat ir keisti prietaisų skydelio išvaizdą ar vidaus apšvietimo spalvą (galimos 8 skirtingos spalvos).

Balto Renault ARKANA stogas su stikliniu stoglangiu

Įsileiskite šviesą

Papildomai užsakomas stiklinis stoglangis, atidaromas virš priekinių sėdynių, leis dar labiau mėgautis kiekviena kelione su ARKANA. Daugiau natūralios šviesos – stipresnis jaukumo ir erdvumo pojūtis salone bei ypač maloni atmosfera viduje visiems keleiviams.

Vyras ir moteris su krepšiais eina link juodo Renault ARKANA R.S. Line, stovinčio prie namo su atidaryta bagažine

Erdvi bagažinė

Kad ir kokie dideli nuotykiai laukia, ARKANA krovinių skyriuje vietos užteks visiems jūsų daiktams. Praktiška 513 litrų tūrio (480 litrų E-Tech versijoje) bagažinė yra didžiausia segmente, o konfigūruojamos grindys gali būti įtvirtinamos žemesnėje pozicijoje, kad užtikrintumėte daugiau vietos sunkiems daiktams. Nulenkus galines sėdynes kroviniams skirtą erdvę galima padidinti net iki 1296 l.

Variantai

EQUILIBRE

Nuo 25 773 €

EQUILIBRE

TECHNO

Nuo 28 193 €

TECHNO

R.S. LINE

Nuo 30 855 €

R.S. LINE

ETECH ENGINEERED

Nuo 33 396 €

ETECH ENGINEERED