Naujasis CLIO

LIETUVOS METŲ AUTOMOBILIS 2020
 


NAUJOS KARTOS STILIAUS IKONA

Perkamiausias Europoje B segmento automobilis įgavo gaivų ir modernų pavidalą – gundančias ir jausmingas kėbulo linijas paveldėjęs iš IV-osios kartos modelio, naujasis Renault CLIO keri dar veržlesniu bei elegantiškesniu dizainu.

Dar stilingesnė išvaizda

Ryškiausias – tiesiogine šio žodžio prasme – pokytis naujojo CLIO išvaizdoje yra LED priekiniai žibintai su gamintojo skiriamuoju ženklu tapusiais C formos dienos žibintais, komplektuojami jau nuo pirmojo įrangos lygio. Dar daugiau grakštumo aptakiam hečbeko profiliui suteikia chromuoti langų apvadai bei metalinė apdailos juosta durelių apačioje, o dinamišką išvaizdą pabrėžia variklio gaubto linkiai, masyvesnės radiatoriaus grotelės bei priekinis buferis su didele oro įsiurbimo anga, ne tik suteikiančia daugiau išraiškos automobilio veidui, bet ir užtikrinančia optimalų variklio aušinimą.

Interjero revoliucija

Tikra dizaino ir komforto revoliucija įvyko interjere – erdviame, pagal visiškai naują stilistiką įrengtame salone iš pirmo žvilgsnio pastebima aukštos kokybės apdaila, patobulinta ergonomika bei technologijų gausa. Svarbiausias „Smart Cockpit“ dizaino elementas – į vairuotoją pasuktas 7 arba 9,3 colio įstrižainės pažangios „Easy Link“ multimedijos sistemos ekranas su „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“ mobiliųjų įrenginių sąsaja. Analoginį prietaisų skydelį pakeitė skaitmeninis 7 arba 10 colių TFT ekranas, naujo dizaino daugiafunkcinis vairas dar patogesnis apglėbti pirštais, prietaisų skydo bei durelių apdailai panaudotos aukštos kokybės, malonios liesti medžiagos, o naujos ergonomiškos sėdynės suteikia prabangų komfortą visiems keleiviams ir užtikrina daugiau erdvės sėdintiems gale.

Hibridinis CLIO E-TECH

Visi naujojo CLIO privalumai ir pažangi hibridinė pavaros sistema E-TECH – dar ekonomiškesnėms ir malonesnėms kelionėms tiek mieste, tiek už jo ribų. E-TECH hibridinę sistemą sudaro naujos kartos 1,6 litro darbinio tūrio benzininis variklis, du elektros motorai bei 1,2 kWh talpos baterija, kurioje kaupiama stabdymo metu itin efektyviai regeneruojama elektros energija. 140 AG pasiekianti hibridinė pavaros sistema užtikrina iki 40 proc. mažesnes degalų sąnaudas, lyginant su įprastu vidaus degimo varikliu, itin sklandų ir energingą įsibėgėjimą, o kinetinės energijos regeneracijos sistema stabdant ar tiesiog atleidus akceleratoriaus pedalą įkrauna bateriją, tad net iki 80 procentų kelionės laiko mieste galima važiuoti vien elektros režimu – jį įjungti galite vienu „EV“ mygtuko paspaudimu ir mėgautis tyliu bei visiškai emisijų pėdsako nepaliekančiu vairavimu!

Technologijos saugesniam vairavimui

Naujasis penktos kartos Renault CLIO pelnė maksimalų itin griežtų „Euro NCAP“ saugumo bandymų įvertinimą – 5 žvaigždutes – ir tapo 22-uoju gamintojo automobiliu, įvertintu aukščiausiu saugumo balu, surinkęs net 96 proc. maksimalaus įvertinimo už suaugusiųjų keleivių saugumą. Prie šio rezultato ženkliai prisidėjo tokios aktyvaus saugumo technologijos kaip avarinio stabdymo sistema (AEB), atpažįstanti pėsčiuosius ir dviratininkus, eismo juostos kirtimo perspėjimo sistema su „Lane Keeping Assist“ palaikymo eismo juostoje technologija, aklosios zonos stebėjimo sistema bei kelio ženklų atpažinimo sistema su įspėjimo apie greičio ribojimus ar jų viršijimą funkcija.

Malonų ir patogų vairavimą užtikrina adaptyvi greičio palaikymo sistema su „Start/Stop“ funkcija, galima versijose su automatine EDC pavarų dėže. Ji veikia važiuojant iki 170 km/val. greičiu ir prisitaiko prie priekyje važiuojančios transporto priemonės greičio palaikydama saugų atstumą. Eismo spūstyse ši sistema gali visiškai sustabdyti automobilį ir vėl pajudėti po 3 sekundžių, jeigu transporto priemonės priekyje pradeda važiuoti. Jeigu stovėti tenka ilgiau nei 3 sekundes, norint pradėti važiuoti vairuotojui reikia spustelėti akceleratoriaus pedalą. Patogumo tamsiuoju paros metu suteikia automatinė tolimųjų ir artimųjų šviesų sistema, naudojanti priekinę kamerą ir fiksuojanti aplinkos šviesos lygį bei atvažiuojančių eismo dalyvių žibintus.
Manevravimą mieste, ypač – ankštose gatvelėse ar stovėjimo aikštelėse – itin palengvina galinio vaizdo kamera arba 360° kamerų sistema, atkurianti vaizdą iš viršaus ir įspėjanti apie kliūtis bei objektus aplink automobilį. Ji aktyvuojama įjungus atbulinę pavarą, taip pat lengvai pasiekiama vos vienu mygtuko, įrengto po multimedijos ekranu, paspaudimu. Keturių kamerų sistema ekrane rodo du skirtingus vaizdus: priekinės arba galinės kameros fiksuojamą aplinką, priklausomai nuo pasirinktos pavaros, ir, pasirenkamai, automobilio vaizdą iš viršaus arba keleivio pusės kameros aprėpiamą aplinką. Parkavimąsi palengvina „Easy Park Assist“ sistema, kuri, pasinaudodama 12 priekinių, galinių ir šoninių atstumo jutiklių, pati įvairuoja ir išvairuoja automobilį iš lygiagrečios, statmenos ar įstrižos stovėjimo vietos – vairuotojui tereikia spausti greičio ar stabdžio pedalus ir perjungti pavarą pagal nurodymus centriniame ekrane.

Naujoji stilingo ir išmanaus mobilumo ikona – naujos kartos Renault CLIO!

„Renault Sport“ DNR

Naujasis CLIO debiutuoja su nauju įrangos lygiu „R.S. Line“, suteikiančiu dar daugiau „Renault Sport“ dvasios. Atletišką ir veržlią išvaizdą pabrėžia korio rašto priekinės grotelės bei išskirtiniai 17 colių ratlankiai, o viduje lenktyninę atmosferą kuria raudonomis siūlėmis dekoruotos sėdynės ir raudonos interjero detalės, perforuotos odos vairas bei aliumininiai pedalai.

Variklių gama kiekvieno poreikiams

Plačioje jėgainių gamoje – 115 AG „1.5 Blue dCi“ dyzelinis variklis ir net keletas modernių benzininių variklių: taupusis trijų cilindrų „1.0 SCe“, pasiekiantis 65 AG, dinamiškas ir tuo pačiu itin ekonomiškas bei aplinkai draugiškas turbininis trijų cilindrų 100 AG „1.0 TCe“, ir 130 AG išvystantis keturių cilindrų „1.3TCe GPF“, komplektuojamas su dviejų sankabų EDC transmisija.

„Multi-Sense“ patirtis

Suasmeninkite savo vairavimo potyrius su „Multi-Sense“ sistema ir rinkitės iš trijų važiavimo režimų: mažesnes degalų sąnaudas ir CO2 emisijas užtikrinantį „Eco“, azartiškesniam vairavimui subalansuotą „Sport“ arba personalizuojamą „MySense“. Taip pat važiavimo režimai leidžia keisti interjero apšvietimą (galimos 8 spalvos) bei skaitmeninio prietaisų skydelio konfigūraciją.

KLASĖ Kodas KĖBULAS Variklis Kuras Pavarų dėžė Kaina €
LIFECL5-LF65GEDHečbekasSCe 65BenzinasMechaninė11 822
ZENCL5-ZE100GEDHečbekasTCe 100BenzinasMechaninė14 296
ZENCL5-ZE100GAEDHečbekasTCe 100 X-Tronic CVTBenzinasCVT-automat15 440
ZENCL5-ZE100GIEDHečbekasTCe 100 LPGBenzinas / LPG5 Mechaninė15 022
INTENSCL5-IT100GEDHečbekasTCe 100BenzinasMechaninė15 724
INTENSCL5-IT100GAEDHečbekasTCe 100 X-Tronic CVTBenzinasCVT-automat16 867
INTENSCL5-IT130GAEDHečbekasTCe 130 EDC GPFBenzinasAutomatinė EDC18 471
R.S. LINECL5-RL100GEDHečbekasTCe 100BenzinasMechaninė16 813
R.S. LINECL5-RL130GAEDHečbekasTCe 130 EDC GPFBenzinasAutomatinė EDC19 560
ZENCL5-ZE115DEDHečbekasBlue dCi 115DyzelinasMechaninė17 158
Zen E-TECHCL5-ZE140HEVHečbekasE-TECH 140ElektraAutomatinė20 243
Intens E-TECHCL5-IT140HEVHečbekasE-TECH 140ElektraAutomatinė21 332
R.S. Line E-TECHCL5-RL140HEVHečbekasE-TECH 140ElektraAutomatinė22 421

Variantai

 • LIFE

  € 10 987 Nuo
  LIFE
   Full LED Pure Vision priekiniai žibintai
   LED dienos žibintai
   LED posūkio žibintai
   LED užpakaliniai žibintai
   Prieblandos jutiklis
   ABS stabdžių antiblokavimo sistema su avarinio stabdymo pagalbos sistema
   ESC dinaminė elektroninė stabilumo kontrolė su ASR
   Aktyvi avarinio stabdymo pagalbos sistema detektuojanti pėsčiuosius ir dviratininkus
   Įspėjanti saugaus atstumo sistema
   Kelio ženklų atpažinimo sistema (Traffic Sign Recognition)
   Eismo juostos sekimo sistema ( LDW )
   Eismo juostos išlaikymo asistentas (Lane Keeping Assist)
   Pastovaus greičio palaikymo sistema su greičio ribotuvu
   E-call sistema
   Pajudėjimo įkalnėje pagalbos sistema (Hill Start Assist)
   Priekinės ir šoninės (priekyje) saugos oro pagalvės
   Priekinės keleivio pusės saugos oro pagalvės deaktyvavimo jungiklis
   Užuolaidos tipo saugos oro pagalvės
   Signalas, perspėjantis apie neužsegtus saugos diržus
   Priekiniai saugos diržai su aukščio reguliavimo galimybe (su įtempėju ir apkrovos ribotuvu)
   Užpakaliniai saugos diržai: 3-jų taškų, su apkrovos ribotuvu (šoninėse sėdynėse)
   Isofix tvirtinimo taškai užpakalinėse šoninėse sėdynėse
   Priekinis ir užpakalinis bamperiai- kėbulo spalvos
   Viršutinė priekinių grotelių dalis- juodos spalvos, su blizgios juodos spalvos juosta ir chromuotu logotipu
   Apsaugos apatinėje šoninių durelių dalyje
   Tamsus interjeras su smelio spalvos elementais
   Elektra valdomi šoniniai galinio vaizdo veidrodėliai su juodos spalvos korpusais (užlenkiami rankiniu būdu) (nešildomi), temperatūros daviklis
   Kintamo dažnio valytuvai
   Centrinis durų užraktas
   4 kryptimis reguliuojamas vairas
   4,2’’ TFT spalvotas kelionės kompiuteris
   Paruošimas radijo montavimui
   Padangų slėgio stebėjimo sistema
   Elektra valdomi priekiniai langai, vairuotojo su "vieno paspaudimo" funkcija
   Galinio vaizdo veidrodėlis su dienos/nakties padėtimis
   Reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynė
   Reguliuojamo aukščio priekinės atramos galvai
   Nulenkiama užpakalinė sėdynė (santykiu 60/40) su 3 reguliuojamo aukščio atramomis galvai
   Tekstiliniai sėdynių apmušalai juodos- pilkos spalvų
   ECO režimas
   15" plieniniai ratlankiai IREMIA
 • ZEN

  € 13 346 Nuo
  ZEN
   ZEN = LIFE+
   Oro kondicionierius
   EASY LINK 7" be navigacijos, DAB Radijas, Bluetooth®, 2xUSB+Jack, jungtys, suderinamumas su Apple CarPlay™ ir Android Auto™
   Chromo priekinių grotelių ir durų apdaila
   Chromo elementai ant vairo
   Elektra valdomi šoniniai galinio vaizdo veidrodėliai su kėbulo spalvos korpusais (užlenkiami rankiniu būdu) (šildomi), temperatūros daviklis
   Išorės durų rankenėlės- kėbulo spalvos
   Dirbtine oda aptrauktas vairas
   Elektra valdomi užpakaliniai langai su "vieno paspaudimo" funkcija
   Tekstiliniai "ribbed" sėdynių apmušalai juodos- pilkos spalvų
   16" plieniniai ratlankiai (Flexwheel) AMICITIA
 • INTENS

  € 14 889 Nuo
  INTENS
   INTENS = ZEN+
   Automatinis oro kondicionierius
   LED priekiniai žibintai su C formos dienos šviesomis
   Rūko žibintai
   EASY LINK 7" su navigacija, DAB Radijas, Bluetooth®, 2xUSB+1xJack jungtys, suderinamumas su Apple CarPlay™ ir Android Auto™
   Sistema, perspėjanti viršyjus leistiną greitį (Over-speed Prevention)
   Automatinės ilgosios šviesos
   Chromo šoninių langų apvadai
   Oda aptrauktas vairas
   Lietaus jutiklis
   Elektra valdomi ir užlenkiami šoniniai galinio vaizdo veidrodėliai (šimdomi), temperatūros jutiklis
   Renault laisvų rankų kortelė
   Užpakaliniai parkavimo davikliai
   7" TFT spalvotas ekranas su kelionės kompiuteriu
   Skydeliai nuo saulės su veidrodėliu ir apšvietimu
   Elektrochrominis galinio vaizdo veidrodėlis
   LED interjero apšvietimas
   Reguliuojamo aukščio priekinė keleivio sėdynė
   Tekstiliniai "ribbed" sėdynių apmušalai grafito spalvos, su eko odos intarpais
   16" lengvojo lydinio ratlankiai
 • R.S. LINE

  € 15 978 Nuo
  R.S. LINE
   R.S. LINE = INTENS+
   Tamsinti galiniai langai
   Perforuota oda aptrauktas vairas su R.S Line logotipu
   Gun Metal grey šoninių durelių apdaila
   Anglies pluošto imitacija salone
   Raudonos spalvos ventiliacijos angų apdaila, raudonos spalvos intarpai prie pavarų perjungimo svirties
   Aliuminio pedalų apdaila
   Sportinės sėdynės
   R.S. Line tekstiliniai grafito spalvos sėdynių apmušalai kombinuoti su eko oda, raudonos spalvos intarpai
   Tamsus interjeras su juodos spalvos intarpais
   Šoninių galinio vaizdo veidrodėlių korpusai - blizgios juodos spalvos
   Sportinis F1 stiliaus bamperis su korio formos apatinėmis grotelėmis
   Specialūs R.S.Line dizaino elementai automobilio gale
   Užpakalinio bamperio apačia ir šoninės apsaugos- pilkos (Gun Metal) spalvos
   Durų statramsčiai- blizgios juodos spalvos
   Chromo duslintuvo antgalis
   17" lengvojo lydinio ratlankiai R.S. LINE diamond cut in grey
 • Zen E-TECH

  € 20 243 Nuo
  Zen E-TECH
   ZEN = LIFE+
   Oro kondicionierius
   EASY LINK 7" be navigacijos, DAB Radijas, Bluetooth®, 2xUSB+Jack, jungtys, suderinamumas su Apple CarPlay™ ir Android Auto™
   Chromo priekinių grotelių ir durų apdaila
   Chromo elementai ant vairo
   Elektra valdomi šoniniai galinio vaizdo veidrodėliai su kėbulo spalvos korpusais (užlenkiami rankiniu būdu) (šildomi), temperatūros daviklis
   Išorės durų rankenėlės- kėbulo spalvos
   Dirbtine oda aptrauktas vairas
   Elektra valdomi užpakaliniai langai su "vieno paspaudimo" funkcija
   Tekstiliniai "ribbed" sėdynių apmušalai juodos- pilkos spalvų
   16" plieniniai ratlankiai (Flexwheel) AMICITIA
 • Intens E-TECH

  € 21 332 Nuo
  Intens E-TECH
   INTENS = ZEN+
   Automatinis oro kondicionierius
   LED priekiniai žibintai su C formos dienos šviesomis
   Rūko žibintai
   EASY LINK 7" su navigacija, DAB Radijas, Bluetooth®, 2xUSB+1xJack jungtys, suderinamumas su Apple CarPlay™ ir Android Auto™
   Sistema, perspėjanti viršyjus leistiną greitį (Over-speed Prevention)
   Automatinės ilgosios šviesos
   Chromo šoninių langų apvadai
   Oda aptrauktas vairas
   Lietaus jutiklis
   Elektra valdomi ir užlenkiami šoniniai galinio vaizdo veidrodėliai (šimdomi), temperatūros jutiklis
   Renault laisvų rankų kortelė
   Užpakaliniai parkavimo davikliai
   7" TFT spalvotas ekranas su kelionės kompiuteriu
   Skydeliai nuo saulės su veidrodėliu ir apšvietimu
   Elektrochrominis galinio vaizdo veidrodėlis
   LED interjero apšvietimas
   Reguliuojamo aukščio priekinė keleivio sėdynė
   Tekstiliniai "ribbed" sėdynių apmušalai grafito spalvos, su eko odos intarpais
   16" lengvojo lydinio ratlankiai
 • R.S. Line E-TECH

  € 22 421 Nuo
  R.S. Line E-TECH
   R.S. LINE = INTENS+
   Tamsinti galiniai langai
   Perforuota oda aptrauktas vairas su R.S Line logotipu
   Gun Metal grey šoninių durelių apdaila
   Anglies pluošto imitacija salone
   Raudonos spalvos ventiliacijos angų apdaila, raudonos spalvos intarpai prie pavarų perjungimo svirties
   Aliuminio pedalų apdaila
   Sportinės sėdynės
   R.S. Line tekstiliniai grafito spalvos sėdynių apmušalai kombinuoti su eko oda, raudonos spalvos intarpai
   Tamsus interjeras su juodos spalvos intarpais
   Šoninių galinio vaizdo veidrodėlių korpusai - blizgios juodos spalvos
   Sportinis F1 stiliaus bamperis su korio formos apatinėmis grotelėmis
   Specialūs R.S.Line dizaino elementai automobilio gale
   Užpakalinio bamperio apačia ir šoninės apsaugos- pilkos (Gun Metal) spalvos
   Durų statramsčiai- blizgios juodos spalvos
   Chromo duslintuvo antgalis
   17" lengvojo lydinio ratlankiai R.S. LINE diamond cut in grey

Prev Next