MEGANE R.S.

„Renault Sport“ inžinierių aistra ir ilgametė patirtis „Formulės-1“ lenktynių pasaulyje leido sukurti ypatingą automobilį, skirtą tikriems vairavimo entuziastams. Jums. Susipažinkite – tai naujasis „karštas hečbekas“ RENAULT MEGANE R.S.

Pasigėrėkite išskirtiniu, moderniu dizainu. Elegantiškas, o kartu ir išties atletiškas, naujojo MEGANE R.S. siluetas praturtintas specialiai šiam modeliui sukurtais priekiniu ir galiniu buferiais bei galiniu difuzoriumi, padidinančiu automobilio stabilumą tiesiojoje ir posūkiuose, o kėbulo spalvų gamą papildė ryški „Tonic Orange“ spalva.

Sėskitės už vairo ir spauskite „Start“ mygtuką. Išgirskite, kaip atgyja dar galingesnis ir efektyvesnis nei anksčiau benzininis variklis su turbina, pasiekiantis 280 AG galią ir 390 Nm sukimo momentą. Paklausykite, kaip sududena išmetimo sistema spustelėjus akceleratorių. Jūs jau pasiruošęs patirti tikrą vairavimo džiaugsmą?

Perimkite kontrolę į savo rankas – naująjį MEGANE R.S. pirmą kartą šio modelio istorijoje galite rinktis ne tik su automatine 6 laipsnių dvigubos sankabos pavarų dėže, bet ir mechanine 6 pavarų transmisija, užtikrinančiomis sklandų ir greitą pavarų perjungimą bei stulbinantį efektyvumą.

Dar didesnį vairavimo malonumą pajuskite „Multi-Sense“ sistemoje pasirinkę vieną iš 5 režimų, labiausiai atitinkantį Jūsų vairavimo stilių: mėgaukitės maksimaliu pakabos komfortu „Comfort“ režimu, leiskitės į azartišką kelionę užmiesčio keliais įjungę „Sport“ nustatymus, ar sukurkite asmeninių parametrų konfigūraciją „Perso“ režimu.

Išskirtinė naujos kartos MEGANE R.S. savybė – „4Control“ keturių vairuojamųjų ratų sistema, paverčianti šį sportišką hečbeką vienu vikriausių ir manevringiausių automobilių savo klasėje. Važiuojant nedideliu greičiu, keturi vairuojamieji ratai padės įvažiuoti net ir į labai ankštą stovėjimo vietą, o padidinus greitį, „4Control“ sistema užtikrins nepriekaištingą preciziškumą ir stabilumą įveikiant posūkius bei leis Jums pasinerti į pribloškiančių vairavimo potyrių jūrą.

Išraiškingas dizainas, veržli galia ir stulbinančios valdymo savybės susilieja į nepamirštamas vairavimo emocijas. Patirkite jas su naujuoju MEGANE R.S.

Dvi pakabos konfigūracijos

Naująjį MEGANE R.S. galite rinktis su dviem skirtingomis pakabos konfigūracijomis: „Sport“, vertinantiems dinamiką ir sportiškumą, tačiau nenorintiems aukoti kasdienio komforto, arba lenktynių trasai optimizuotą „Cup“.

Pažabotas apetitas

Net ir atlikus gausias variklio modifikacijas bei padidinus galią, CO2 emisijos siekia vos 155 g/km, o vidutinės degalų sąnaudos – 6,9 l/100 km.

Kasdienių kelionių patogumui

Naujasis MEGANE R.S. yra aprūpintas pagalbinių vairavimo sistemų gausa, įskaitant adaptyvią greičio palaikymo kontrolę, automatinę automobilio stabdymo ar eismo juostos palaikymo sistemas.

KLASĖ Variklis Kuras GALIA KW/AG Pavarų dėžė Kaina €
R.S.1,8 TCe 280 6p. man.Benzinas205/280Mechaninė33 807
R.S. TROPHY1,8 TCe 300 6p man.Benzinas220/300Mechaninė38 018
R.S. TROPHY1,8 TCe 300 EDC 6pBenzinas220/300Automatinė EDC39 991
R.S.1,8 TCe 280 EDC 6p.Benzinas205/280Automatinė EDC35 780