TALISMAN GrandTour

Renault TALISMAN – Jūsų rafinuotų kelionių talismanas

Išskirtinis dizainas, pažangiausios saugos ir vairavimo pagalbos technologijos bei ištaiginga interjero atmosfera – iš naujo atraskite rafinuotų ir prabangių kelionių malonumą su stilinguoju Renault TALISMAN.

Išraiškingas dizaino žavesys

Nuo pat pasirodymo rinkoje, Renault TALISMAN pirkėjų širdis parvergė galingu ir rafinuotu dizainu, o šviežiausi atnaujinimai – masyvios priekinės grotelės su chromo apdaila, nuo pirmojo įrangos lygio komplektuojami „Full LED Pure Vision“ priekiniai žibintai su elegantišką įvaizdį pabrėžiančiomis C formos LED dienos šviesomis, „Full LED“ galiniai žibintai su dinaminiu posūkių signalu – tik sustiprino jo išskirtinį stilių ir patrauklumą. Ryklio peleko formos stogo antena ne tik suteikia sedanui grakštumo ir dinamiškumo, bet ir pagerina naujosios EASY LINK multimedijos sistemos veikimą. Be to, atnaujinto TALISMAN spalvų paletė buvo papildyta naujomis „Baltic Grey“, „Millesime Red“ bei „Highland Grey“ spalvomis, pirkėjai gali rinktis ir naujo dizaino 17-19 colių ratlankius.

Prabangi atmosfera

Išskirtinis dėmesys skirtas atnaujinto TALISMAN interjerui – skrupulingai suprojektuotam iki smulkiausių detalių ir apgaubiančiam keleivius prabangiu komfortu. Centrinę konsolę puošia chromo apdaila su integruotais aplinkos apšvietimo elementais, dar daugiau elegancijos ir tuo pačiu patogumo vairuojant suteikia berėmis elektrochrominis galinio vaizdo veidrodėlis, o centrinėje konsolėje taip pat įrengta bevielio telefono įkrovimo vieta. INITIALE PARIS versija alsuoja išties prašmatnia atmosfera, kurią sukuria aukščiausios kokybės napos odos sėdynių apmušalai, nuostabi medžio apdaila prietaisų skyde ir durelėse bei itin kruopščiai išbaigtos detalės. Dekoratyvinės siūlės pabrėžia apglėbiančių ir patogių sėdynių formas, o priekinės sėdynės yra valdomos elektra, šildomos ir vėsinamos bei turi masažo funkciją.

Nesudėtinga sąsaja

Prietaisų skydelyje, priklausomai nuo versijos, gali būti įrengtas 7 arba 10,2 colio skaitmeninis ekranas, kuriame vairuotojas gali konfigūruoti norimą matyti vairavimo ir kelionės informaciją. 10,2 colio skaitmeniniame prietaisų skydelyje taip pat galima matyti navigacijos sistemos nuorodas, o grafinis informacijos atvaizdavimas kinta atitinkamai pagal pasirinktą važiavimo režimą „MULTI-SENSE“ sistemoje. Skaitmeninį prietaisų skydelį puikiai papildo projekcinis ekranas, atvaizduojantis svarbiausią vairuotojui informaciją akių lygyje – taip vairuoti tampa dar patogiau, maloniau ir saugiau.

TALISMAN taip pat įdiegta sklandžiai veikianti ir itin patogi naudoti EASY LINK multimedijos sistema, suderinama su „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“ bei valdoma grakščiame ir ergonomiškame, jautriai į lietimą reaguojančiame jutikliniame 7 arba 9,3 colių įstrižainės centriniame ekrane. Jame atvaizduojamus valdiklius vairuotojas gali sudėlioti pagal savo poreikius, todėl visos reikalingiausios ir dažniausiai naudojamos funkcijos pasiekiamos tiesiogiai, paprastai ir greitai.

Technologijos saugumui

Atnaujintas TALISMAN yra praturtintas naujausiomis Renault technologijomis, sukuriančiomis tikrą kelionių pirmąja klase patirtį. Viena didžiausių atnaujinto modelio naujovių yra „Renault LED MATRIX VISION“ technologija. Ši išmani ir adaptyvi priekinių žibintų sistema pritaiko tolimųjų šviesų srautą taip, kad jis neakintų kitų eismo dalyvių. Priekinė kamera užfiksuoja priešinga kryptimi artėjančius automobilius 550 metrų atstumu ir priekyje važiuojančias transporto priemones 350 metrų atstumu, o žibintuose esantys LED segmentai automatiškai ir nepriklausomai vienas nuo kito išsijungia ar įsijungia, prisitaikydami prie sąlygų, taip išvengiant kitų vairuotojų akinimo ar atspindžių nuo kelio ženklų. „LED MATRIX VISION“ priekiniai žibintai pagerina matomumą ir suteikia daugiau saugumo – jų apšviečiamas atstumas yra 45 metrais didesnis (220 m), lyginant su įprastais LED žibintais.

Atnaujintame TALISMAN taip pat diegiama gausi pažangių vairavimo pagalbos ir saugumo technologijų įranga – EASY DRIVE sistemų visuma. Atnaujintas modelis buvo papildytas „Highway & Traffic Jam Companion“ sistema, suderinančia adaptyvią greičio palaikymo technologiją su „Stop & Go“ funkcija ir automobilio palaikymo eismo juostoje sistemą. Ši pagalbinė vairavimo greitkelyje ar eismo spūstyse sistema veikia važiuojant nuo 0 iki 160 km/val. greičiu ir prisitaiko prie priekyje važiuojančios transporto priemonės greičio palaikydama saugų atstumą. Eismo spūstyse ši sistema gali visiškai sustabdyti automobilį ir vėl pajudėti po 3 sekundžių, jeigu transporto priemonė priekyje pradeda važiuoti. Jeigu stovėti tenka ilgiau nei 3 sekundes, norint pradėti važiuoti vairuotojui reikia spustelėti akceleratoriaus pedalą.

Atnaujintame TALISMAN diegiama aktyvi avarinio stabdymo sistema nuo šiol atpažįsta ir pėsčiuosius bei dviratininkus – ji perspėja vairuotoją gresiant susidūrimui ir, jeigu vairuotojas nespėja sureaguoti, aktyvuoja automatinį automobilio stabdymą. Tarp kitų saugesnį ir paprastesnį vairavimą užtikrinančių sistemų – aklosios zonos įspėjimo sistema, naudojanti po du radaro jutiklius abiejose automobilio pusėse. Ji aprėpia dar didesnį aplinkos plotą nei anksčiau, todėl tiksliau perspėja vairuotoją apie kitus eismo dalyvius greta – bet kokiomis oro sąlygomis. Taip pat TALISMAN siūlomos eismo juostos sekimo ir palaikymo sistemos, kelio ženklų atpažinimo sistema su greičio įspėjimo funkcija, vairuotojo nuovargio stebėjimo ir įspėjimo sistema.

Išskirtinis manevringumas

INITIALE PARIS įrangos lygyje siūloma „4CONTROL“ sistema užtikrina ypatingas TALISMAN valdymo savybes. Važiuojant iki 50 km/val. greičiu, galiniai ratai pasisuka priešinga priekiniams kryptimi, taip suteikiant automobiliui daugiau manevringumo, o važiuojant didesniu greičiu, galiniai ratai pasisuka ta pačia kryptimi kaip ir priekiniai, padidinant stabilumą ir sukibimą su keliu.

Toks, kokio norite Jūs

„MULTI-SENSE“ važiavimo režimų sistema leidžia Jums pasirinkti tokį vairavimo potyrį, kokio norite. Rinkitės iš nustatytųjų „Eco“, „Comfort“ ir „Sport“ arba susikurkite savo asmeninį „My Sense“ režimą, kuriame pagal savo poreikius galite nustatyti variklio, pavarų dėžės, pakabos ir „4CONTROL“ sistemos veikimo parametrus, taip pat interjero apšvietimo ar variklio garso nustatymus.

Našių ir pažangių variklių gama

Atnaujintame TALISMAN siūlomi varikliai ne tik pasižymi išskirtiniu našumu bei puikia dinamika, bet ir atitinka griežtus WLTP reikalavimus. „TCe“ benzininiuose varikliuose montuojami kietųjų dalelių filtrai, o „Blue dCi“ dyzeliniuose varikliuose naudojama selektyviosios katalitinės redukcijos technologija bei „AdBlue®“ sistema, padedanti sumažinti NOx emisiją.

Variantai

 • ZEN

  € 28 677 Nuo
  ZEN
   Užuolaidos tipo saugos oro pagalvės priekyje ir gale; Vairuotojo ir keleivio priekyje saugos oro pagalvės; Neatjungiama keleivio saugos oro pagalvė
   - ABS/ESP/HSA
   - Dėtuvė užpakaliniame porankyje
   - Avarinio stabdymo pagalbos sistema
   - Auto lighting with new improved sensor
   - Reguliuojamo aukščio vairuotojo ir keleivio saugos diržai, signalas, perspėjantis apie neužsegtą saugos diržą
   - Atramos galvai
   - Dviejų zonų automatinis oro kondicionierius
   - Funkcijų valdymas balsu
   - Centrinis durų užraktas
   - Pasisveikinimo funkcija
   - Eco režimas
   - LED dienos žibintai; LED posūkio žibintai, integruoti šoniniuose galinio vaizdo veidrodėliuose; LED stabdžių žibintas; ECO LED priekiniai žibintai (artimosios ir ilgosios šviesos);
   - Auto-hold funkcija
   - Bagažinės atidarymas mygtuku
   - ISOFIX tvirtinimo sistema
   - Užpakaliniai parkavimo jutikliai
   - Elektra valdomi langai (priekiniai- su "vieno paspaudimo" funkcija)
   - 7'' TFT ekranas
   - Garsinis pasisveikinimas
   - Akustinis priekinis stiklas
   - UTA nuovargio perspėjimo sistema (Unstable Trajectory Alert)
   - LED priekiniai rūko žibintai
   - EASY LINK 7’’ multimedijos sistema (be navigacijos)
   - Elektra valdomi, užlenkiami šoliniai galinio vaizdo veidrodėliai su temperatūros davikliu
   - Elektrochrominis galinio vaizdo veidrodėlis
   - Pastovaus greičio palaikymo sistema su greičio ribotuvu
   - 60/40 santykiu sulankstoma užpakalinė sėdynė (su porankiu)
   - Oda aptrauktas vairas
   - Šildomas užpakalinis stiklas
   - Vairuotojo ir keleivio (priekyje) sėdynės valdomos mechaniškai, reguliuojamo aukščio
   - 17’’ lengvojo lydinio ratlankiai
 • INTENS

  € 30 867 Nuo
  INTENS
   INTENS (ZEN +)
   Kelio ženklų atpažinimo sistema su greičio įspėjimo funkcija (OSP/TSR)
   - AEBS Aktyvi avarinio stabdymo pagalbos sistema detektuojanti pėsčiuosius ir dviratininkus
   - Aklosios zonos stebėjimo sistema (BSW) + Juostos kirtimo perspėjimo sistema (LCW)
   - Eismo juostos sekimo sistema (LDW)
   - Įspėjanti saugaus atstumo sistema (DW)
   - Priekiniai/ užpakaliniai parkavimo jutikliai
   - Elektra valdomi langai su "vieno paspaudimo" funkcija
   - TFT 10,2'' ekranas priešais vairuotoją (be žemėlapio);
   - EASY LINK 9,3" multimedijos sistema su navigacija DAB radijas , BLUETOOTH®, 2xUSB+1xJACK jungtys, galimybė prijungti išmanųjį telefoną ( APPLE CARPLAY™ ir ANDROID AUTO™)
   - Automatinės ilgosios šviesos
   - Front and rear door kicking plates
   - Belaidis išmaniojo telefono kroviklis
   - Elektrochrominis galinio vaizdo veidrodėlis
   - Galinio vaizdo kamera
   - Priekinės sėdynės su rankiniu būdu reguliuojamu aukščiu ir juosmens padėtimi, Vairuotojo sėdynė - su masažo funkcija
   - Tamsinti galiniai langai
   - Salono apšvietimas
 • INITIALE PARIS

  € 44 092 Nuo
  INITIALE PARIS
   INITIALE PARIS (INTENS +)
   Adaptyvūs žibintai (ADB)
   - 4CONTROL 4 vairuojami ratai su reguliuojama pakaba (Variable damping)
   - "Relax" tipo atramos galvai
   - Oda aptrauktos sėdynės
   - Eismo juostos išlaikymo asistentas (Lane Keeping Assist)
   - Dinaminiai LED posūkių žibintai
   - Priekiniai/ užpakaliniai parkavimo jutikliai, EASY PARK ASSIST sistema
   - EASY LINK 9,3'' multimedijos sistema su navigacija, DAB radijas, BLUETOOTH®, 2xUSB+1xJACK jungtys, galimybė prijungti išmanųjį telefoną ( APPLE CARPLAY™ ir ANDROID AUTO™), BOSE garso sistema
   - Head Up projekcinis ekranas priešais vairuotoją
   - Bagažinės atidarymas kojos mostu
   - Elektra reguliuojami ir užlenkiami šoniniai galinio vaizdo veidrodėliai
   - Adaptyvi greičio palaikymo sistema
   - Šildomos sėdynės
   - Ventiliuojamos, elektra reguliuojamos priekinės sėdynės, Vairuotojo - su atmintimi, masažo funkcija ir sėdimosios dalies prailginimai
   - Laminuoti stiklai
   - Kilimėliai
   - 19’’ lengvojo lydinio ratlankiai

Prev Next