TALISMAN GrandTour

Renault TALISMAN GrandTour. Jūsų rafinuotų kelionių talismanas

Išskirtinis dizainas, pažangiausios saugos ir vairavimo pagalbos technologijos bei ištaiginga interjero atmosfera – atraskite rafinuotų ir prabangių kelionių malonumą su stilingu ir itin funkcionaliu universalu Renault TALISMAN GrandTour.

Prabanga išorėje ir viduje

Renault TALISMAN GrandTour sužavi galingu ir rafinuotu dizainu – masyvios priekinės grotelės su chromo apdaila, nuo pirmojo įrangos lygio komplektuojami „Full LED Pure Vision“ priekiniai žibintai su elegantišką įvaizdį pabrėžiančiomis C formos LED dienos šviesomis ir 3D LED galiniai žibintai su dinaminiu posūkių signalu sustiprina jo išskirtinį stilių ir patrauklumą. Ryklio peleko formos stogo antena ne tik suteikia jam grakštumo ir dinamiškumo, bet ir pagerina naujosios EASY LINK multimedijos sistemos veikimą. TALISMAN GrandTour spalvų paletė buvo papildyta naujomis „Baltic Grey“, „Millesime Red“ bei „Highland Grey“ spalvomis, pirkėjai gali rinktis ir naujo dizaino 17–19 colių ratlankius. Išskirtinis dėmesys skirtas TALISMAN GrandTour interjerui – skrupulingai suprojektuotam iki smulkiausių detalių ir apgaubiančiam keleivius prabangiu komfortu. Centrinę konsolę puošia chromo apdaila su integruotais aplinkos apšvietimo elementais, dar daugiau elegancijos ir tuo pačiu patogumo vairuojant suteikia berėmis elektrochrominis galinio vaizdo veidrodėlis.

Nesudėtinga sąsaja

Prietaisų skydelyje, priklausomai nuo versijos, gali būti įrengtas 7 arba 10,2 colio skaitmeninis ekranas, kuriame vairuotojas gali konfigūruoti norimą matyti vairavimo ir kelionės informaciją. 10,2 colio skaitmeniniame prietaisų skydelyje taip pat galima matyti navigacijos sistemos nuorodas, o grafinis informacijos atvaizdavimas kinta atitinkamai pagal pasirinktą važiavimo režimą „MULTI-SENSE“ sistemoje. Skaitmeninį prietaisų skydelį puikiai papildo projekcinis ekranas, atvaizduojantis svarbiausią vairuotojui informaciją akių lygyje – taip vairuoti tampa dar patogiau, maloniau ir saugiau.
TALISMAN GrandTour taip pat įdiegta sklandžiai veikianti ir itin patogi naudoti EASY LINK multimedijos sistema, suderinama su „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“ bei valdoma grakščiame ir ergonomiškame, jautriai į lietimą reaguojančiame jutikliniame 7 arba 9,3 colių įstrižainės centriniame ekrane. Jame atvaizduojamus valdiklius vairuotojas gali sudėlioti pagal savo poreikius, todėl visos reikalingiausios ir dažniausiai naudojamos funkcijos pasiekiamos tiesiogiai, paprastai ir greitai.

Technologijos saugumui

TALISMAN GrandTour yra aprūpintas naujausiomis Renault technologijomis, sukuriančiomis tikrą kelionių pirmąja klase patirtį. Viena didžiausių modelio inovacijų yra „Renault LED MATRIX VISION“ technologija. Ši išmani ir adaptyvi priekinių žibintų sistema pritaiko tolimųjų šviesų srautą taip, kad jis neakintų kitų eismo dalyvių. Priekinė kamera užfiksuoja priešinga kryptimi artėjančius automobilius 550 metrų atstumu ir priekyje važiuojančias transporto priemones 350 metrų atstumu, o žibintuose esantys LED segmentai automatiškai ir nepriklausomai vienas nuo kito išsijungia ar įsijungia, prisitaikydami prie sąlygų, taip išvengiant kitų vairuotojų akinimo ar atspindžių nuo kelio ženklų. „LED MATRIX VISION“ priekiniai žibintai pagerina matomumą ir suteikia daugiau saugumo – jų apšviečiamas atstumas yra 45 metrais didesnis (220 m), lyginant su įprastais LED žibintais.
TALISMAN GrandTour diegiama gausi modernių vairavimo pagalbos ir saugumo technologijų įranga – EASY DRIVE sistemų visuma. Pažangi EASY PILOT sistema suderina adaptyvią greičio palaikymo technologiją su „Stop & Go“ funkcija ir automobilio palaikymo eismo juostoje sistemą. Ši pagalbinė vairavimo greitkelyje ar eismo spūstyse sistema galima versijose su automatine EDC pavarų dėže ir veikia važiuojant iki 160 km/val. greičiu bei prisitaiko prie priekyje važiuojančios transporto priemonės greičio palaikydama saugų atstumą. Eismo spūstyse ši sistema gali visiškai sustabdyti automobilį ir vėl pajudėti po 3 sekundžių, jeigu transporto priemonės priekyje pradeda važiuoti. Jeigu stovėti tenka ilgiau nei 3 sekundes, norint pradėti važiuoti vairuotojui reikia spustelėti akceleratoriaus pedalą.
Taip pat TALISMAN GrandTour diegiama atnaujinta aktyvi avarinio stabdymo sistema, atpažįstanti ir pėsčiuosius bei dviratininkus. Ji perspėja vairuotoją gresiant susidūrimui ir, jeigu vairuotojas nespėja sureaguoti, aktyvuoja automatinį automobilio stabdymą. Aklosios zonos įspėjimo sistema, kurioje naudojama radaro jutiklių technologija, aprėpia didesnį automobilio aplinkos plotą, todėl tiksliau perspėja vairuotoją apie kitus eismo dalyvius bet kokiomis oro sąlygomis, o „Rear Cross Traffic Alert“ sistema aptinka artėjančias transporto priemones ir perspėja vairuotoją važiuojant atbuline eiga. Parkavimą palengvina „Easy Park Assist“ sistema – naudodama priekinius, galinius ir šoninius atstumo jutiklius, pati įvairuoja ir išvairuoja automobilį iš lygiagrečios, statmenos ar įstrižos stovėjimo vietos, vairuotojui tereikia spausti greičio ar stabdžio pedalus ir perjungti pavarą pagal nurodymus centriniame ekrane.

Renault TALISMAN GrandTour

Išskirtinis manevringumas

INITIALE PARIS įrangos lygyje siūloma „4CONTROL“ sistema užtikrina ypatingas TALISMAN GrandTour valdymo savybes. Važiuojant iki 50 km/val. greičiu, galiniai ratai pasisuka priešinga priekiniams kryptimi, taip suteikiant automobiliui daugiau manevringumo, o važiuojant didesniu greičiu, galiniai ratai pasisuka ta pačia kryptimi kaip ir priekiniai, padidinant stabilumą ir sukibimą su keliu.

Renault TALISMAN GrandTour

Unikali prabanga

INITIALE PARIS versija apgaubia keleivius nepriekaištingu komfortu, o prabangią atmosfera sukuria aukščiausios kokybės napos odos sėdynių apmušalai, nuostabi medžio apdaila prietaisų skyde ir durelėse bei itin kruopščiai išbaigtos detalės. Priekinės sėdynės yra valdomos elektra, šildomos ir vėsinamos, o vairuotojo sėdynė turi ir juosmens masažo funkciją.

Renault TALISMAN GrandTour

Našūs varikliai

Galingus TALISMAN vairavimo potyrius užtikrina našūs, „Euro 6D Full“ standartą atitinkantys varikliai: benzininis TCe 160 AG bei dyzeliniai „Blue dCi“ varikliai, pasiekiantys 160 arba 190 AG. Visi varikliai komponuojami su automatine dviejų sankabų EDC transmisija.

Variantai

 • ZEN

  Nuo 28 677 €
  ZEN
   Užuolaidos tipo saugos oro pagalvės priekyje ir gale; Vairuotojo ir keleivio priekyje saugos oro pagalvės; Neatjungiama keleivio saugos oro pagalvė
   - ABS/ESP/HSA
   - Dėtuvė užpakaliniame porankyje
   - Avarinio stabdymo pagalbos sistema
   - Auto lighting with new improved sensor
   - Reguliuojamo aukščio vairuotojo ir keleivio saugos diržai, signalas, perspėjantis apie neužsegtą saugos diržą
   - Atramos galvai
   - Dviejų zonų automatinis oro kondicionierius
   - Funkcijų valdymas balsu
   - Centrinis durų užraktas
   - Pasisveikinimo funkcija
   - Eco režimas
   - LED dienos žibintai; LED posūkio žibintai, integruoti šoniniuose galinio vaizdo veidrodėliuose; LED stabdžių žibintas; ECO LED priekiniai žibintai (artimosios ir ilgosios šviesos);
   - Auto-hold funkcija
   - Bagažinės atidarymas mygtuku
   - ISOFIX tvirtinimo sistema
   - Užpakaliniai parkavimo jutikliai
   - Elektra valdomi langai (priekiniai- su "vieno paspaudimo" funkcija)
   - 7'' TFT ekranas
   - Garsinis pasisveikinimas
   - Akustinis priekinis stiklas
   - UTA nuovargio perspėjimo sistema (Unstable Trajectory Alert)
   - LED priekiniai rūko žibintai
   - EASY LINK 7’’ multimedijos sistema (be navigacijos)
   - Elektra valdomi, užlenkiami šoliniai galinio vaizdo veidrodėliai su temperatūros davikliu
   - Elektrochrominis galinio vaizdo veidrodėlis
   - Pastovaus greičio palaikymo sistema su greičio ribotuvu
   - 60/40 santykiu sulankstoma užpakalinė sėdynė (su porankiu)
   - Oda aptrauktas vairas
   - Šildomas užpakalinis stiklas
   - Vairuotojo ir keleivio (priekyje) sėdynės valdomos mechaniškai, reguliuojamo aukščio
   - 17’’ lengvojo lydinio ratlankiai
 • INTENS

  Nuo 30 867 €
  INTENS
   INTENS (ZEN +)
   Kelio ženklų atpažinimo sistema su greičio įspėjimo funkcija (OSP/TSR)
   - AEBS Aktyvi avarinio stabdymo pagalbos sistema detektuojanti pėsčiuosius ir dviratininkus
   - Aklosios zonos stebėjimo sistema (BSW) + Juostos kirtimo perspėjimo sistema (LCW)
   - Eismo juostos sekimo sistema (LDW)
   - Įspėjanti saugaus atstumo sistema (DW)
   - Priekiniai/ užpakaliniai parkavimo jutikliai
   - Elektra valdomi langai su "vieno paspaudimo" funkcija
   - TFT 10,2'' ekranas priešais vairuotoją (be žemėlapio);
   - EASY LINK 9,3" multimedijos sistema su navigacija DAB radijas , BLUETOOTH®, 2xUSB+1xJACK jungtys, galimybė prijungti išmanųjį telefoną ( APPLE CARPLAY™ ir ANDROID AUTO™)
   - Automatinės ilgosios šviesos
   - Front and rear door kicking plates
   - Belaidis išmaniojo telefono kroviklis
   - Elektrochrominis galinio vaizdo veidrodėlis
   - Galinio vaizdo kamera
   - Priekinės sėdynės su rankiniu būdu reguliuojamu aukščiu ir juosmens padėtimi, Vairuotojo sėdynė - su masažo funkcija
   - Tamsinti galiniai langai
   - Salono apšvietimas
 • INITIALE PARIS

  Nuo 44 092 €
  INITIALE PARIS
   INITIALE PARIS (INTENS +)
   Adaptyvūs žibintai (ADB)
   - 4CONTROL 4 vairuojami ratai su reguliuojama pakaba (Variable damping)
   - "Relax" tipo atramos galvai
   - Oda aptrauktos sėdynės
   - Eismo juostos išlaikymo asistentas (Lane Keeping Assist)
   - Dinaminiai LED posūkių žibintai
   - Priekiniai/ užpakaliniai parkavimo jutikliai, EASY PARK ASSIST sistema
   - EASY LINK 9,3'' multimedijos sistema su navigacija, DAB radijas, BLUETOOTH®, 2xUSB+1xJACK jungtys, galimybė prijungti išmanųjį telefoną ( APPLE CARPLAY™ ir ANDROID AUTO™), BOSE garso sistema
   - Head Up projekcinis ekranas priešais vairuotoją
   - Bagažinės atidarymas kojos mostu
   - Elektra reguliuojami ir užlenkiami šoniniai galinio vaizdo veidrodėliai
   - Adaptyvi greičio palaikymo sistema
   - Šildomos sėdynės
   - Ventiliuojamos, elektra reguliuojamos priekinės sėdynės, Vairuotojo - su atmintimi, masažo funkcija ir sėdimosios dalies prailginimai
   - Laminuoti stiklai
   - Kilimėliai
   - 19’’ lengvojo lydinio ratlankiai

Prev Next